WRC ülekanne Eesti telekanalitel

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, jagr, Erki

Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Väga hea saade oli :) Alguses arvasin et noh üks kiiruskatse ja asi jääb lahjaks aga väga hea oli :)
gaas on endiselt laiffi
dfg
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 171
Liitunud: 23 Sept 2003, 18:41
Asukoht: Tallinn

?

Postitus Postitas dfg »

kes need kommentaatorid olid seal peale suuderi?
alex

Re: ?

Postitus Postitas alex »

dfg kirjutas:kes need kommentaatorid olid seal peale suuderi?
Teppan ja Kraag!
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

:D Peris mõnus oli :D
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Hea ülekanne oli igastahes
alex

Postitus Postitas alex »

Kui natuke norida tahaks, siis vast kaamerate töö oli kuidagi ... mitte just kõige soravama korraldusega, seda eriti saate lõpuosas, aga oli ju tegemist esimese nii suure ülekandega.
VFTS
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 123
Liitunud: 22 Veebr 2003, 18:36
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas VFTS »

Minu arust võiks järgmine aasta iga viimase katsel olla otse ülekanne...vaatasid nagu formelit minu arust oli see väga huvitav
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

Nohh vaatasin ka ..ma ei tea ..ootasin nagu tiba enamat või midagi ...

juhtusin just mingi ukraina kanali pealt (inter+ vist oli) , mingit kohaliku meistrikate etapi kohta käivat saadet nägema ..vat oli tasmel värk .. katsetel 3-4 kaamerat+pilt eliit teami autodest (team maccoffe) .. näidati vist 4 katset .. services intervjuud ..igati tibens-tobens ja startijaid oli etapil 36 .. ja näidati kõiki klasse .. isegi sapakas näidatai ää :P.. peaks meie telvisooni onudele seda näitama .."näete selliselt tuleks saadet teha ".. aga mis meil on .. 15mintsa kesknädala öösel ja see ka reklaamiga pooleks ..ning suvel, kui oleks mida näidata on puhkusel :P
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

WWman'i jutt läks nagu rohkem Mootorite Maailma poole...
15mintsa kesknädala öösel ja see ka reklaamiga pooleks ..ning suvel, kui oleks mida näidata on puhkusel :P
gaas on endiselt laiffi
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

Erki kirjutas:WWman'i jutt läks nagu rohkem Mootorite Maailma poole...
Läks jahh..noo ma ei tea ..ootasin sellest ülekandest nagu midagi enamat ..isegi ei saa aru mida .. et oleks siis võinud nagu enne katset ja peale katset ka mõnelt võistlejalt komentaare võtta ...

Aga see I+ kanali pealt oli tõsiselt asjalik saade ..ma ainult algust ei näinud ..ja ei nime tea :( ..ukraina keelest ka mõhkugi ei saa aru :( .. aga võistlejate komentaarid olid õnneks vene keeles :)
alex

Postitus Postitas alex »

VWman kirjutas:
Erki kirjutas:WWman'i jutt läks nagu rohkem Mootorite Maailma poole...
Läks jahh..noo ma ei tea ..ootasin sellest ülekandest nagu midagi enamat ..isegi ei saa aru mida .. et oleks siis võinud nagu enne katset ja peale katset ka mõnelt võistlejalt komentaare võtta ...

Aga see I+ kanali pealt oli tõsiselt asjalik saade ..ma ainult algust ei näinud ..ja ei nime tea :( ..ukraina keelest ka mõhkugi ei saa aru :( .. aga võistlejate komentaarid olid õnneks vene keeles :)
Kommentaare vaata ja kuula õhtuses ralli kokkuvõttes. See oli otseülekanne ÜHELT kiiruskatselt !!!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

YLE2 näitas korduses ikkagi seda viimase katse ülekannet ja peaks ütlema, et Olaf ja Kristo ei jäänud seekord alla Soome kommentaatoritele :) Kahju ainult sellest reklaamipausist, Colini rattavahetus oli soomlastel pildis ja ka Tommi incar pilt jäi eestlastel nägemata :(

Muide Soomes kommenteerisid väga kogenud Pekka Kaidesoja ja rallisõitja Jani Paasonen...
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

Kommentaare vaata ja kuula õhtuses ralli kokkuvõttes. See oli otseülekanne ÜHELT kiiruskatselt !!!
Mis sa sellega tahad öelda ..et live ei saa sõitjalt komentaare võtta või ?
Üldiselt..mina ei leidund küll otseülekandes mingit võlu enda jaoks ..
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

No õhtuses kokkuvõttes sa Warmboldi sõitu küll näha saanud ei oleks... Kahju küll et Kresta ja Stohli sõitu ei näidatud...
gaas on endiselt laiffi
marti
Meediakuru
Postitusi: 223
Liitunud: 27 Veebr 2003, 12:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marti »

Braavo! Kavatsesin küll Carlose kallal ilkuma hakata tema ralliajakirjaniku karjääri koha pealt, aga.. Huvitav kas kuidagi ei saaks Carlost motiveerida seda terve järgmine hooaeg tegema :) Igaljuhul.. vaata ette Olaf.. siit on tõsine konkurent tulemas :)
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Tore oli küll näha üle tunni aja rallit. Suuder ja Teppan kommenteerisid kogu seda üritust niivõrd hästi, et see tegi selle ülekande väga väga väga heaks. See oli isegi parem, kui ma ette kujutasin. Kuidagi vabalt tundsid mehed ennast seal stuudios.
tax eriti ei tea, mida räägib
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Aitäh!
Mul väga hea meel, et Olaf Suuder ja Sten Teppan olid nõus mind mikrofoni ligi laskma ja lubasid sõna sekka öelda. Autoralli jaoks oli tegemist suure sammuga edasi ja meeldiv tunne oli seda sammu natuke lähemalt näha.
Loodetavasti väga suuri prohmakaid ei tulnud ja kui tuligi, siis palun kergemat karistust :)
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Prohmakatest rääkides... Teppan hakkas vahepeal seletama, et Loeb ja Duval on mõlemad prantslased :roll: Ja Carlos rääkis, et Latvala esimene rahvusvaheline rallivõit oli Tempest ralli, kuigi Tartu talveralli oli ka nagu rahvusvaheline ralli, aga eks tegijatel juhtub mõndagi.

Muide soomlased tundusid palju närvilisemad ja Pekka ja Jani rääkisid pidevalt korraga. Tavaliselt hindan Pekka Kaidesoja ja Marko Terva-Aho tööd väga kõrgelt, kuid seekord oli Eesti kommentaatorid vähemalt sama heal tasemel :)
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ja Latvalale andsin ka 9nda koha, kuigi tuli 10ndaks...
Kasuta ikka turvavööd ka!
Ants
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 151
Liitunud: 12 Apr 2003, 00:31
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Ants »

Jah, pildi kohapealt võib ju norida, aga siiski esimene kord. Võtsin linti, mõni õhtu seedin veel kord läbi. Kahju muidugi, et tipp nii hõredaks jäänud oli. Kommentaatorite kohta ei ütle midagi halba, jutt jooksis ja kui seal mingi aps tuleb, ei pane nagu tähelegi, tegijal ikka juhtub. Jõudu edaspidiseks!
Vasta