Henning Solbergi topitakse taas tehasetiimi!

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Henning Solbergi topitakse taas tehasetiimi!

Post by Jaanus »

Rootsi ralliportaali http://www.rallysportnews.net/ andmetel on Henning Solberg läbirääkimas ühe tahase meeskonnaga, et osaleda autoralli MM sarjas 2004. Heal juhul saab ta selles meeskonnas sõita ühel etapil juba see aasta.

http://www.rallysportnews.net/eng/index.asp?nyhet=274

Imelik lugu, Henningut topiti sidrunisse juba see aasta, kuid selle koha sai Sainz, nüüd jälle jutud lahti. Ilmselt on tegu Subaru või Hyundaiga...
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

ma pakuks Hyundai
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

A äkki on Mitsubishi? Siin mitu aspekti: Esiteks Norway kirjutas rallyforumis, et Henning tahtis 2003 saada tehase lepingut, kuid see ei õnnestunud(kuna Mitsu üllatuslikult loobus). Siis ostis ta Mitsu evo 6, mida käis Carlose sõnul Inglismaal Mitsu tehases "tuunimas". Seega tal mingi side Mitsuga on :wink: Ja lõpuks tahab ta lepingut saada 2004 aastaks(kuna Mitsu see aasta ei osale).

Tundub üsna loogiline, eriti veel Delecouri vallandamise järel otsivad nad kindlalt uusi sõitjaid...
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

kui ta läheb mitsusse siis ma loodaks et a.mcrae teeb talle pikka puuga ära. aga mitsu oleks päris hea varjant kuigi mina palkaks mõne noore soomlase (juuso, jari matti (need on eesnimed) või siis tuhonen [loodaks et need niimodi kirj.] )
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

huvitav kas a.mcrae sõidab üldse järgmine aasta mitsus
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Posts: 236
Joined: Mon Feb 10, 2003 6:45 pm

Post by jagr »

Vabanda, aga minu meelest A. McRae tase ei ole tehasesõitja vääriline :twisted:
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

A. McRae'l tasemega vast midagi viga pole. Tal lihtslat palju ebaõnne olnud ja pole õigelajal õigesse tiimi pääsenud.
gaas on endiselt laiffi
Post Reply