Wales Rally GB - 2. päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Suletud
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Miks siin kõik Solbergi vastu nii negatiivsed on ? Pole ta ju midagi paha teinud.
tax eriti ei tea, mida räägib
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

mul on just hea meel solbergi üle.Mees lubas tulla maailmameistriks ja kui tuleb on väga tubli näeme jälle nüüd juba võibolla terve ylesõidu ulatuses kuidas mees ise uksest väljas servise poole kärutab :D
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

Sparco kirjutas:mul on just hea meel solbergi üle.Mees lubas tulla maailmameistriks ja kui tuleb on väga tubli näeme jälle nüüd juba võibolla terve ylesõidu ulatuses kuidas mees ise uksest väljas servise poole kärutab :D
Mul ka hea meel..
Aga seekord pannakse Phil rooli ja ise ronib katusele :D.. ja nii terve ylesõidu jagu :D
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

See võib täitsa võimalik olla. Kui Solberg peaks võitma, siis tuleb Inglismaal selline pidu, mis jääb kõigile pikaks ajaks meelde 8)
tax eriti ei tea, mida räägib
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

VWman kirjutas:
Sparco kirjutas:mul on just hea meel solbergi üle.Mees lubas tulla maailmameistriks ja kui tuleb on väga tubli näeme jälle nüüd juba võibolla terve ylesõidu ulatuses kuidas mees ise uksest väljas servise poole kärutab :D
Mul ka hea meel..
Aga seekord pannakse Phil rooli ja ise ronib katusele :D.. ja nii terve ylesõidu jagu :D
sis läheb jamaks inglismaa politsei võtab vahele ja ei luba edasi sõita :( nagu eile grönnuga vaidles mis ta vaidles aga seda vuntsi pehmeks ei rääkinud kahju :( :( :( nii et solberg peab ettevaatlik olema :wink: :wink: :D :twisted:
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Heheee, kahjuks seda ei juhtu. Esimesed kolm meeskonda sõidutatakse viimase katse finishist korraldaja transpordiga pressikonverentsile. Meeskonna poolt saadetakse mehaanik või keegi autot parc ferme'sse tooma.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Suletud