Kas Märtin siirdub subarusse või siis peugeoti?

Maailma rallitippude käekäigust
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 88
Liitunud: 20 Mai 2003, 19:14
Asukoht: sinu voodi all...noaga

Postitus Postitas wacho »

Üha enam kahtlen Subaru teoorias, kuna Lapworth ise pole kyll midagi kinnitanud väites, et on võetud natuke aeg maha, et natuke olukorras selgusele jõuda.

Mitteametlik jutt jällegi:

Forget the "Markko to Subaru" idea!!!!!

In a french sports newspaper today, they say that if Martin isn't a Ford driver next year he WILL(confirmation given by Corrado Provera that they are discussing)go to Peugeot and join Freddy and Marcus!!!

In a belgian radio, Franįois Duval also said that Martin would join Peugeot if he leaves Ford...


Everything is in the hands of Ford and M-Sport now...
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Colin McRae ütles päeval antud intervjuus, et Subaru ei ole talle pakkumist teinud ja teda ei huvita olla Richardi asendaja. Hetkel on tema jaoks olulised Dakaril osalemine ja Richardi paranemine.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

ei teagi enam keda uskuda erinevad juttud liiguvad meedias:S
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

j6mm15 kirjutas:ei teagi enam keda uskuda erinevad juttud liiguvad meedias:S
Ega keegi valetagi (loodan), lihtsalt räägitakse seda, mida keegi kuuleb. Lihtsalt natuke arusaamatu on olukord hetkel.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Ants
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 151
Liitunud: 12 Apr 2003, 00:31
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Ants »

Täna siin täielik vaikus!? Kõik ootavad midagi? Äkki...
Green_Day
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 75
Liitunud: 12 Veebr 2003, 22:25
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas Green_Day »

On tõsiselt võetavat infot ka või vaid mingi turumuttide jutt?
ullpyss
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 144
Liitunud: 06 Mär 2003, 09:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ullpyss »

Ants kirjutas:Täna siin täielik vaikus!? Kõik ootavad midagi? Äkki...
...tulebki juba jõuluvana või? :x-mas:
Nali naljaks aga kui keegi tahab kihla vedada, et kumb tuleb enne kas jõuluvana või WRC tiimide koosseisus selgus majja siis siis mina pananen oma raha jõuluvana peale.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

ullpyss kirjutas:
...tulebki juba jõuluvana või? :x-mas:
Nali naljaks aga kui keegi tahab kihla vedada, et kumb tuleb enne kas jõuluvana või WRC tiimide koosseisus selgus majja siis siis mina pananen oma raha jõuluvana peale.
Mina küll nii kindel ei oleks :oops:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
minaise12
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 4
Liitunud: 05 Nov 2003, 16:13

Skoda siiski kõige ilusam

Postitus Postitas minaise12 »

xaus kirjutas:Ma olen võibolla natuke konservatiivne inimene, kuid ma oleks soovinud, et Markko jätkeb Fordis(imepisike võimalus selleks on vast ikka veel olemas). Niipalju on Ford ära teinud uue masina arendusel ja kindlalt on tegu ühe kiireima ja ilusama masinaga kogu MM-sarjas. Mõne võidu võiks Markko Focusega veel kindlasti võtta, kuigi meistritiitli püüdmine oleks raske, kui neid vastupidavuse probleeme lahendatud ei saa.

Peugeot oleks minu teine valik Markko meeskonnaks. Tegu on tipptiimiga, kel on uus ja kindlasti kiire auto tulekul. 206 on olnud väga edukas ja arvatavasti suudaks Markko uue 307 roolis nii mõnegi ralli võita. Ka meistritiitel oleks Pesö roolis vist kõige tõenäolisem, vähemalt minu silmis.

Subaru on tore tiim, kus on tore tiimikaaslane. Markko ja Petter on head sõbrad ja kindlasti saaks nende koostöö kenasti laabuma, kuid... Subaru kasutab Pirelli rehve, mis ei ole kõige paremad. Asfaldil on nad üsna kasutud asjad(Markko sõnad!) ja ka tänavu on mitmel kruusaraalil vaht Pirellides lõhkenud ning põhjustanud Petterlie ja Tommile vibratsiooni rehvides. Samas ma usun, et auto on kiire küll, kuid kui vaadata masina võite, siis tulid need tänavu eelkõige Petteri õnnele, nagu Markko seda ka rõhutas. Küprosel polnud suurt kedagi ralli lõpus, kes oleks ilma probleemideta saanud sõita, peale Petteri muidugi. Austraalias langesid Grönholm ja Markko välja, tõsi Markko ei võidelnud võidu eest. Korsika oli, oi, oi kui õnnelik Petterile. GB oli sama jama, Seb ei tohtinud võidelda võidu eest ja Markko ning Bosse varakult out. Muidugi võitjate üle kohut ei mõisteta ja Solberg võitis tiitli teenituslt, kuid järgmine aasta läheb Subarul raskeks prantslaste vastu, isegi kui sõitjad on tasemel.

Lõpuks ütlen midagi mille eest mind võidakse siin risti lüüa, aga võtan selle riski. Kunagi kirjutas üks Norra kommenteerija ühes foorumis, et Solbergi emotsionaalsus on nakkav ja tagasihoidlikkust Tommi Mäkinenist on saanud rõõmus mees, kes väljendab oma emotsioone, paljuski tänu Petterile. Ärge siis imestage kui ka Markko järgmine aasta Subarus olles Petteri eeskujul hüppama hakkab ralli finishis! Eriti kui Solberg läheduses satub olema :)
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Re: Skoda siiski kõige ilusam

Postitus Postitas Jaanus »

Re: Skoda siiski kõige ilusam

No eks ilu on vaataja silmades :) Ütlesin, et Focus on üks sarja ilusamaid autosid, mida ta minu arvates ka on. See võib vabalt tähendada ka seda, et Fabia on ilusaim kuid Focus on üks ilusamaid ehk teiseks ilusam.

Üldiselt ilu on selline asi mille üle võib vaidlema jäädagi :lol:
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Ma olen veendunud, et keegi ei pea poeskäimist otseselt "ilusaks" ettevõtmiseks. Aga paraku Fabia just selleks ongi mõeldud. Ja kui poeskäimine pole mingi tegevus, mille kriteeriumiks oleks ilu siis kuidas saab endas ilu kanda auto, mis on mõeldud poeskäimiseks? Olgugi, et Fabia on kohandatud rallisõiduks ei saa ta olla ilus auto.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kas ma olen ainuke kelle haridustase ei küüni KuriUssi tasemele ja ta jutust eriti aru ei saand? Ja pealegi, kust see Škoda jutt tuli? :?
gaas on endiselt laiffi
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

Ma kahtlen selles, et Markko koht oleks diktatuurilises meeskonnas nimega Peugeot, kus teevad kõik seda, mida see jalgrattapumba suurust sigarit imev nõme ja kibestunud vanamees ütleb.Nüüd on siis Peugeoti kaduma läinud tiitlis süüdi Rovanpera ja Panizzi. Rova ei suutnud kruusal ja Panizzi ei suutnud asfaldil Marcust toetada. Miks ahmida kokku selline nimekiri sõitjaid ja siis lasta neil üksikuid etappe sõita? Kui mees saaks kogu hooaja stabiilselt hea autoga sõita,ei oleks ka seda närvlemist, et ma pean nüüd panema, muidu saan kinga.
Materdage nüüd minu mõtet .
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Miks kõik nii õelad?
Hoss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 63
Liitunud: 20 Nov 2003, 20:15

Postitus Postitas Hoss »

Ega uuel aastal ei pruugi uus peugeot ka kohe töökindlust näitama hakata!! Võivad tekkida tehnilised probleemid nagu fordilgi
quattro
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 912
Liitunud: 15 Nov 2003, 20:15
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas quattro »

Erki kirjutas:Kas ma olen ainuke kelle haridustase ei küüni KuriUssi tasemele ja ta jutust eriti aru ei saand? Ja pealegi, kust see Škoda jutt tuli? :?
Vaata minaise12 teema pealkirja :roll:
Parem sõita, kui kahetseda...
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Ma arvan et ei ole eriti mõtet siin näppudele trenni teha ja mõtetult spekuleerida, see ei muuda ju midagi.
Põhipoint on ju Turneri poolt öeldud: Markko sõidab järgmine aasta ja konrkurentsivõimelises meeskonnas. Rohkem nagu polegi vaja teada.
Ja mingeid naised saunas rääkisid jutte pole vaja ajada, ajate inimesed mõttetult segadusse.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

nu igaljuhul Rovis sai kinga, sellega on Märtinile pesos koht loodud, kui Ford peaks lõpetama, nii et eks aeg näitab... loodan et Ford ikke jätkab, see on lihtsalt liiga hea tiim et seda lambist romulasse saata, F1-st peaks Fordi kontsern loobuma ja keskenduma alale kus neil on enamgi kui reaalsed võimalused ennast tõestada parimana... aga see on ju ainult minu arvamus :P
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Kergitaks siinkohal oma saba ja ütleks, et me juba eelmisel reedel kirjutasime Rovanperä kingadest:) Nädal varem kui wrc.com :) Siit saab juba edasi järeldada....
Kasuta ikka turvavööd ka!
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

soory, mul jäi see vict märkamatuks, kõik siin jahuvad kogu selle teema ümber nii palju, et enam vapsee aru ei saa mis toimub, a nu siis vähemalt inf raffale kes seda veel ei teadnud :P
Suletud