Piloodid 2004

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

See on nii. Juba enne NZ ütles Rovanperä, et talle ja kaardilugejale on millegipärast saadetud kogu vajalik materjal kuni Jaapani rallini.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Erkki kirjutas:Eilses yle uudistes (ilge mulin käis ja TV pult oli kah krt teab kus ei saand häält regullida) mainis too diktor et Rova jätkab aasat lõpuni peukaris 2 sõitjana. Et teab ka keegi mingit ametliku kinnitust sellele või lks mul kõrvust miskit mööda?
Provera teatas eile, et Rovanperä sõidab kõikidel kruusa etappidel kuni hooaja lõpuni.

Minu arvamuse kohaselt on see muidugi tore lubadus, aga nende lubaduste pidamisega on Proveral tõsiseid raskusi :roll:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

xaus kirjutas:
Erkki kirjutas:Eilses yle uudistes (ilge mulin käis ja TV pult oli kah krt teab kus ei saand häält regullida) mainis too diktor et Rova jätkab aasat lõpuni peukaris 2 sõitjana. Et teab ka keegi mingit ametliku kinnitust sellele või lks mul kõrvust miskit mööda?
Provera teatas eile, et Rovanperä sõidab kõikidel kruusa etappidel kuni hooaja lõpuni.

Minu arvamuse kohaselt on see muidugi tore lubadus, aga nende lubaduste pidamisega on Proveral tõsiseid raskusi :roll:
Selline uudis levis jah eile pressis. Loodetavasti lõvimeeskonna pealik Provera peab seekord oma sõna ja Rovis saab ennast tõestada.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta