enesetunne

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
pets
Vana Kala
Posts: 19
Joined: Thu Feb 27, 2003 11:29 am
Location: tallinn

enesetunne

Post by pets »

tervitus seltsimehed rallimehed
kuidas enesetunne on
mul igatahes, seltsimehed, on juba täielik värin sees. esimest korda tõeliselt selle hooaja jooksul. ei tea kast on midagi võimsat tulemas.
tööd pole veel täna saanud tegema hakata. konditsiooni ei ole noh.
ostan hea konni ja veedan teie seltsis kindlasti meeldiva nädalavahetuse, rallipõrgulised.
ps. naisele vaja veel tegevus leida, muidu soperdab kõik ära.
jõudu kõigile ja nina vastu kuvarit. ja muidugi harjutage cmr-l kruusarallidel kätt. ma ostsin rooli ka. päris vinge.
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Niinii rallinõid ka siia sattunud!

Igatahes on millegipärast selline tunne nagu eelmisel aastal enne Kreekat. Tea kas juhtub jälle nii?
Õige pea võiks ka shakedowni kohta midagi kuulda. Muide lugesin just, et shakedown hakkab juba võistluseks muutuma kuna kiireimale antakse auhind Pirelli poolt.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

Vaatan, et vanad ja tõsised tegijad hakkavad kõik siia tulema see on hea märk rallifoorumile :shock:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Enesetunne on norm. Natuke ärevil mitmel põhjusel, kuna tegu on ka rallifoorumi jaoks esimese MM ralliga, siis huvitav on näha, kuidas see toimima hakkab. Ja veel, rally.ee avamine on laupäeval, kuidas see meie tegevust mõjutab, jääb nähtavaks. Igatahes meeldivaid rallielamusi kõigile 8)
tiit
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 177
Joined: Mon Feb 24, 2003 2:49 pm
Location: Pärnu

Post by tiit »

to xaus, carlos ja pets.
Tundub tõesti, et fännid on enamus siia üle kolinud. Värina vastu aitavad alati vanad head "südametilgad" :lol: , kuigi neljapäev vist on suts liiga vara veel tilgutama hakata!
cuke
Moderaator
Moderaator
Posts: 175
Joined: Mon Feb 17, 2003 10:43 am
Location: tartupoiss pealinnas
Contact:

Post by cuke »

No mul nagu hakkab ka juba kergelt värisema sees.. Peaks kõik tööd-toimetused täna ära tegema, et homme rahulikult istuda ja rallit jälgida saaks..

aga muidu on tunne ja usk Markkosse kindel nagu hiina müür..
Hyundai ei ole tolmuimeja!!
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Jah, tore tõesti, et siia ikka uusi nägusid juurde tekib. Värinast niipalju,et olemas ta mul on. Usun, et Markko teeb Türgis tubli töö, eelmine aasta Kreekas juba nägime, milleks ta võimeline on.
gaas on endiselt laiffi
Post Reply