McRae töötu

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Vänt
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 37
Liitunud: 07 Mai 2003, 12:06

McRae töötu

Postitus Postitas Vänt »

Hirvonenil vist nüüd suurimad võimalused Subarus nr.2 all sõitma hakata
http://www.worldrallynews.com/cgi-bin/v ... 4443,56297,
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Njah,Nissani Dakari-ots on McRae jaoks vist vaid ühekordne lugu,Nissan pidevalt maastikurallide maailma karikal ei osale.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Mul on natuke kahju, et Colin peab järgmine aasta WRC-d kõrvalt vaatama, aga samas on mul hea meel, kui Mikko selle koha endale saab :)

Hirvonen on andekas noor sõitja ja väärib kohta tehasetiimis. Tänapäeval on kiiruse võtmeks kogemus. Mikkol on üks täishooaeg juba seljataga ja noormees võib ainult kiiremaks minna. Ma olen kinel, et kruusal(asfaldil on veel arenguruumi) võitleb ta iga kord koha eest 6 parema hulgas ja saab ka mõne poodiumi ning võidab mitmeid kiiruskatseid. 2005 võitleb ta juba MM-tiitli eest.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Siit-sealt artikkleid lugedes, on selge, et Colin on ikka suht nördinud. Loomilikult on see ka igati arusaadav. Kui ikka oled oma elu pühendanud rallile ja harjunud liikuma kaljude vahel ja kitsal metsaribal a`la 180 km/h ja siis ühel hetkel pole sind enam vaja, teeb ikka tigedaks küll. :(
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zigz »

Täna ruutulippus öeldi, et Mcrael on siiski võimalus jätkamiseks, kuna ta olevat oma palganumbrit vähendanud poole võrra.
Vasta