OMV PWRC valik

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

OMV PWRC valik

Postitus Postitas mrali »

rallye1.de-s avaldati täna OMV PWRC piloodi konkursi finalistid ning üks neist kümnest edukast on ka Andrus Laur.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Nii on. :) Finaal toimub laupäeval ja mina isiklikult surun pöidlad pihku!
Kasuta ikka turvavööd ka!
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Niiet järgmisel aastal on lootust näha Eestlast sõitmas nii WRC, JWRC kui ka PWRC sarjas :P . Kõik pöidlad pihku, et jõulud tuleks heade uudistega. :x-mas:
KAIKUL
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1031
Liitunud: 31 Mär 2003, 08:32
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas KAIKUL »

See on rõõmustav uudis, igatahes loodame parimat.
Erkki
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 413
Liitunud: 07 Aug 2003, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erkki »

A silma jääb ta tegelastele ka juba selle 10 hulka tulekuga. Loodame siis kõuge paremat.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Tubli Andrus. Olen kindel, et mina olen üks paljudest Eesti rallifännidest, kes sulle laupäeval pöialt hoiavad :)
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Loodetavasti jõuab tulevikus enamgi eestlasi rallisse... hüper oleks kui ütleme näiteks et 25% tehasesõitjatest oleks soome-ugri päritolu :)
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

nimh kirjutas:Loodetavasti jõuab tulevikus enamgi eestlasi rallisse... hüper oleks kui ütleme näiteks et 25% tehasesõitjatest oleks soome-ugri päritolu :)
Aga siis peab olema rohkem meeskondi ka.
eix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1573
Liitunud: 08 Mai 2003, 18:26
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas eix »

Tubli Andrus !!!Esimene samm WRC tehase meeskonda !!!!
Ilma rallita nagu ilma õlleta.
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Carlos kirjutas:Nii on. :) Finaal toimub laupäeval ja mina isiklikult surun pöidlad pihku!
Ei tea jah, ma siin vaatan et Carlos on suur Andruse fänn :lol:
Ega sa siis ise ka kombet vahetama hakka? :P
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

kmhh, keegi on Carlose vastuse pihta pannud :)
nopea kun norsu
Beanladen
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 318
Liitunud: 25 Nov 2003, 00:23
Asukoht: tln

Postitus Postitas Beanladen »

Optik kirjutas:kmhh, keegi on Carlose vastuse pihta pannud :)
On jah....
Anna gaasi...
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Sry, arvuti ehitas midagi ja kogemata kadus ära:) Aga põhimõtteliselt pole praegu veel õige aeg kommenteerimiseks.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Uurisin natuke infot Lauri konkurentide kohta, leidsin niipalju:

Alessandro Bettega on noor Itaalia võidusõitja, kes osales tänavu Itaalias Fiat Puntoga. Ta pole olnud küll kunagi päris tipus, kuid sõitis stabiilselt punktidele. MM-etappidel pole osalenud. Esialgsete plaanide kohaselt pidi Bettega tänavu JWRC osalema.
http://weasel.student.utwente.nl/~rally ... verid=6672

Tibor Cserhalmi on kogenud Slovakkia piloot. Mees sõitis tänavu Tsehhis Ford Focus WRC-ga ja võitis ühe ERC koef 2 etapi. Tänavu osales Saksamaa MM-etapil kus jäi WRC masinatest viimaseks ja kaotas isegi N-rühma võitjale Dani Solale.
http://weasel.student.utwente.nl/~rally ... verid=4189

Hannes Danziger kohta ei leidnud midagi erilist.

Tobias Johanson on selge suursoosik sel võistlusel. Sõitis tänavu MM-etappidel Toyota Corolla WRC-ga. Soomes suutis edestada näiteks Jari-Matti Latvalat ja Walesis Antony Warmboldi. ERC etapil South Swedish rally saavutas ta 5. koha, edestades kahekordset MM-etapivõitjat Mats Jonssonit ja Hyundai WRC roolis olnud Justin Dale-i. Johanssoni üks aitajatest on endine tehase piloot Thomas Radström. Minu teada oli Johanssonil plaanis tänavu osaleda MM-etappidel Ford Focuse roolis, osalise tehase toega.
http://weasel.student.utwente.nl/~rally ... verid=2417

Nick Marshall on tundmatu kuju, Osales tänavu Uus-Meremaa MM-etapil Peugeot 106-ga, kuid katkestas.

Leon Pesticcio on huvitav kuju. Mees on näidanud kohati väga häid tulemusi Briti meistrikatel Fiat Punto roolis, näiteks ta võitis s1600 klassi viimasel etapil, Tempest rallil. Osales Soome ja Walesi MM-etappidel, ilma erilise eduta. Soomes katkestas klassi 6. kohalt ja Walesis 12. kohalt. Kusjuures aegades oli ta Soomes nii umbes 8. või 10. kiirem.
http://weasel.student.utwente.nl/~rally ... verid=2174

Martin Prokop osales Tsehhi meistrikatel N-rühma EVO 7-ga. Saavutas omas klassis keskpäraseid 6. kuni 9. kohti.
http://weasel.student.utwente.nl/~rally ... verid=6742

Mark Thompson on Austraalia lootus. Mees pole küll erilisi tulemusi veel saavutanud. Nii umbes 5. kuni 8. kohad kodustel meistrikatel N-rühmas. 2001. aasta Austraalia MM-etapilt on tal kirjas N-rühma 13. koht.
http://weasel.student.utwente.nl/~rally ... verid=2297

Sebastian Vollak ei ole minu meelest millegagi silma jäänud. Mees sõitis tänavu Saksamaal N2 klassi Pologa. Midagi erilist ta ei ole võitnud, küll on stabiilselt punkte korjanud. Eelmise aasta Saksa MM-etapi lõpetas Pologa viimaste seas.
http://weasel.student.utwente.nl/~rally ... verid=4305


Nagu näha on selles seltskonnas üsna palju asfaldi mehi. Ainult Marshall, Thompson, Johansson ja Pesticcio on kruusal hoogsalt sõitnud, lisaks Laurile, ülejäänud mehed tulevad riikidest, kus valdavalt sõidetakse asfaldil.
Viimati muutis Jaanus, 18 Dets 2003, 18:17, muudetud 1 kord kokku.
arz
Statistik
Postitusi: 1056
Liitunud: 16 Veebr 2003, 12:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas arz »

Jah konkurendid on kõvad. Siia 10 sekka sattumine näitab et mees on rahvusvahelisel ralliringkonnale silma jäänud kuid mul olex kysimus millega, rahvusvahelisetelt võistlustest pole nagu peale jääraja (koos muraka ja mälsoniga) võistlustel osalemine midagi kõrvu jäänud. Poialt tuleb temale siiski hoida, järsku veab!
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Seal kandideerimiseks tuli päris põhjalik ankeet täita. Olulised ei olnud ainult tulemused vaid ka muud asjad. Ankeeti võib uurida www.omv.com lehel.
Ei ole teada, mis punktid otsustavaks said, aga ma tean, et päris palju hüvasid sõidumehi jäi 10 hulgast välja.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Carlos kirjutas:Seal kandideerimiseks tuli päris põhjalik ankeet täita. Olulised ei olnud ainult tulemused vaid ka muud asjad. Ankeeti võib uurida www.omv.com lehel.
Ei ole teada, mis punktid otsustavaks said, aga ma tean, et päris palju hüvasid sõidumehi jäi 10 hulgast välja.
Kas põhjus võib olla , et asi jäi nendel hüvadel sõidumeestel suhtlemise taha pidama?
nopea kun norsu
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ei oska kommenteerida.
Kasuta ikka turvavööd ka!
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Ega tea jah... Tänapäeval on igasu´gu tehnikasportlasel ikka ühe rohkem vaja tegeleda ka PR'iga, nii et selliseid omaette nohistajaid ilmselt just liiga lihtsalt tippmeeskondadesse ei võeta. Mitte et ma väidaks, et paljud teised mehed seal nohistajad oleks olnud :)
Viimati muutis mcwax, 20 Dets 2003, 12:10, muudetud 1 kord kokku.
alex

Postitus Postitas alex »

Huvitav, millal tulemused pudisema hakkavad?
Vasta