Testikatse (Monte Carlo 2004)

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

http://rally.racing-live.com/en/ on tekkinud 2004 pildikataloogid :)
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Ma ikkagi ilmselgelt alahindasin Loix-i. Mul oli ikka kuri kahtlus, et esi kaheksasse sel mehel väga asja veel ei ole, aga võta näpust. Samas usun, et alateadlikult ta ehk tajub ka teatud survet tiimi poolt ja see ehk paneb ka mehe ehk natuke rohkem riskima.
Ise asi, mis mees võistlusolukorras suudab korda saata. tundub, et mehel närvi jagub.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Grönholmi kiirus pole üllatav. Hea, et uus 307WRC näitab kiirust nüüd on küsimus, kas tal ka vastupidavust on. Arvan ,et Marrko võttis rahulikult testikat. Mitsudele kehv algus, kuid loodetavasti võistluse edenedes läheb kiirus paremaks. Mägedes tundub ikka üsna palju lund olevat seega tuleb jälle rehvi valikuga suur loterii.
Imelik on see, et Peugeoti, Mitsu ja Sidruni pilootidel on ainult sõitja nimi klaasil ja Fordil ja Subarul endiselt mõlemad. Millest see sõltub?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

ma arvan et nime pikkusest... Märtin, Park, Solberg, Mills, Duval ja Prevot on kõik head lühikesed nimed, mis mahuvad ka numbriga koos aknale ära... võibolla selles on asi?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

johunn kirjutas:ma arvan et nime pikkusest... Märtin, Park, Solberg, Mills, Duval ja Prevot on kõik head lühikesed nimed, mis mahuvad ka numbriga koos aknale ära... võibolla selles on asi?
Ma arvan ka, sest Loeb, Elena, Sainz ja Marti on VÄGA pikad nimed võrreldes Hirvonen või Solbergiga ;)
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

Citroenil on väiksem tagaaken :D
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma arvan, et PSA värk. Provera ja Frequelin paneks tagaaknale ka sõitja nime asemel Peugeot ja Citroen, kui see nende teha oleks...
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Carlos kirjutas:Ma arvan, et PSA värk. Provera ja Frequelin paneks tagaaknale ka sõitja nime asemel Peugeot ja Citroen, kui see nende teha oleks...
Kas siis PSA mõjutab ka Mitsubishi otsuseid?

Asi on tegelikult reeglite ebaselguses. Nimelt on reeglites kirjas, et sõitja nimi peab olema tagumisel külgaknal ja number peab olema. Kaardilugeja nime kasutamine on jäetud tiimide otsustada ja nii see segadus sündiski. Ilmselt FIA vaikimisi küll eeldas, et kaardilugeja nimi kaob akendelt, kuna nii oli näidatud joonistel, aga no õnneks mõned jonnakad tiimid hakkasid FIA-le vastu ja teevad mis tahavad. Ma arvan, et Max-i esimene reaktsioon oli Montes Subarut ja Fordi nähes, et oot, oot nii me seda küll ei plaaninud :)
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

nu xaus on jälle kõigist targem :D tore et kellelegi loota võib :)
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

xaus kirjutas:
Carlos kirjutas:Ma arvan, et PSA värk. Provera ja Frequelin paneks tagaaknale ka sõitja nime asemel Peugeot ja Citroen, kui see nende teha oleks...
Kas siis PSA mõjutab ka Mitsubishi otsuseid?

Asi on tegelikult reeglite ebaselguses. Nimelt on reeglites kirjas, et sõitja nimi peab olema tagumisel külgaknal ja number peab olema. Kaardilugeja nime kasutamine on jäetud tiimide otsustada ja nii see segadus sündiski. Ilmselt FIA vaikimisi küll eeldas, et kaardilugeja nimi kaob akendelt, kuna nii oli näidatud joonistel, aga no õnneks mõned jonnakad tiimid hakkasid FIA-le vastu ja teevad mis tahavad. Ma arvan, et Max-i esimene reaktsioon oli Montes Subarut ja Fordi nähes, et oot, oot nii me seda küll ei plaaninud :)
No see on siis vist esimene hea asi mis on toimunud tänu reeglite ebaselgusele :P

PS: Miks animeeritud emotikonid ei liigu? :? Või on see ainult minu masinal nii?!
gaas on endiselt laiffi
Vasta