Märtin kritiseeris „PlayStationi“ punktisüsteemi

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Märtin kritiseeris „PlayStationi“ punktisüsteemi

Postitus Postitas Fulber »

Markko Märtin kritiseeris FIA uut plaani hakata 2005. aastal autoralli maailmameistrivõistlustel punkte jagama pärast iga rallipäeva lõppu.

Eestlane kahtleb, et punktisüsteem motiveeriks sõitjaid rohkem pingutama ning leiab, et olulisemaks muutub just igal rallipäeval finišisisse jõudmine.
„Miks meil on vaja punktisüsteemi muuta?“ küsis Märtin. „Eelmisel aastal võitlesid enne viimast rallit neli meest MM-tiitli eest ning enne eelviimast rallit oli veel kuuel sõitjal võimalus tulla maailmameistriks. Kas nad soovivad rallispordi muuta Playstationi mänguks — eksides ühes kurvis vajutad Restart nuppu ning alustad uuesti?“


www.delfi.ee
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Õieti teeb ka. Katkestamine käib ralli juurde ja nii see olema ka peab. Kui näiteks keegi katkestab esimesel päeval ja siis teisel ja kolmandal sõidab ennast pikalt ette ja võidab, et kas see oleks siis aus võit. :?
tax eriti ei tea, mida räägib
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Üldiselt,Superallyga saabub ralli MM-ile sama saatus nagu kunagi sportautode MM-ile ja ITC-le ehk lühidalt kokku võttes:häving.
Kas neis tootjates säärast opositsiooni FIA-le nagu F1 meeskondades,kes tahtsid oma sarja luua,siis on???
Puht teoreetiliselt oleks Superallyga võimalik maailmameistriks tulla piloodil,kes kõigil etappidel katkestab.Idiootsus!
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Keegi võiks ühe piilukaamera panna sinna ruumi kus nad läbi räägivad asju, ja siis näeks kellelt need ideed tegelt tulevad. Aga olen nõus Märtini öelduga
"Come on, you can see more than that"
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Eks seal Mosley ja Mehta ole põhilised ideoloogid.Mosleyle teeb muret ilmselt WRC kasvav populaarsus,seepärast mõtleb ta uusi ideid välja(kolmanda auto kadu,Mehhiko ja Jaapani etapid,Mille Pistes jm).Mehta on ise kunagine Safari paljukordne võitja,sealt juurutab ta maratonrallidele omaseid mõtteid (Flexi-Service jm) välja.Endale tundub,et Mehta paneb Dakari ja WRC ühte patta... :? Nüüd on ka eks-Austraalia ralli peakorraldaja Connally kambas,tema on üks põhilisi Superally eestvedajaid,mis juurutati esmalt ju APRC-s.
Aga,karta on,et Märtini ja tema mõttekaaslaste (Sainz,Bosse) hääl jääb hüüdja hääleks kõrbes... :evil:

Frank kirjutas:Keegi võiks ühe piilukaamera panna sinna ruumi kus nad läbi räägivad asju, ja siis näeks kellelt need ideed tegelt tulevad. Aga olen nõus Märtini öelduga
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

EI usu, et nüüd kõrbesse. Fännid on ju üks suur mõjutamis relv. Mõtle mis nägu tehakse siis kui rallit käib vaatamas mingi 1000 inimest ja neti kaudu ei jälgita ka midagi.
Millegi pärast ma ei usu, et see Max Mosley seal kõige suurem lolluste välja mõtleja on. Sinna komisiooni võiks näiteks saada Malcom Wilson (kui ta seal juba pole) ja vaadata mis siis juhtub.
"Come on, you can see more than that"
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Olen siin foorumis ka varem kirjutanud mida ma arvan superralli kohta. Tegu on järjekordse läbimõtlemata ideega FIA poolt ja ma olen jätkuvalt kindel, et nad loobuvad sellest veel enne järgmise hooaja algust.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Loodan siiralt, et nad sellest ideest loobuksid. Eelmisel aastal tekitas ka palju poleemikat gravel crew kaotamine jne... Ka seal olid fännid sõitjatega ühelmeelel, aga ikkagi muudeti seda nii nagu FIA ametnikele endale kasulik. Markko pahameel on igati ära õigustatud. Ja praegune punktisüsteem, mis ju alles teist hooaega MM sarjas ja juba jälle vaja muuta? Eelmisel aastal oli väga huvitav hooaeg ja seda kindlasti ka selle punktisüsteemi pärast. Loodetavasti enam mingeid muutusi rohkem ei tule.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Ei tea kas autotootjad ei tahaks endale uut sarja - umbes samas stiilis nagu vahepeal oli kuulda, et F1 tiimidel on kõrini sellest, et mingid jobud neid juhivad, ja et teeks päris oma sarja, kus ikka sarja juhtimine oleks tiimide esindajate käes. Kui sellised jutud ikka väga tugevaks ju läksid, siis ju lõpuks FIA andis järele, ning läks F1 meeskondadega kompromissile.
Täpselt sama oleks tegelikult vaja ju ka WRC's - et ei oleks otsustajaks mitte üksnes mingi totter komitee, vaid ikka tiimide esindajate kogu. Äkki peaks ka WRC tiimid hakkama rääkima uuest sarjast, ja Mosley võtab mõistuse pähe? Kui muidugi WRC laiali ajamine Mosley idee pole.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Ei hakanud uut teemat tegema,see sobib ka siia patta:

http://auto.delfi.ee/autosport/rally/ar ... id=7116351

Nüüd on Richards asumas ka Maxi poolele :mad: .Krt,karta on et ega meil sest Superallist pääsu pole....:evil:


Seega siis:2005,tere tulemast WRSC->World Rally Sprint Championship.
tyyp
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 01 Mär 2003, 08:03

Postitus Postitas tyyp »

Mulle hakkab selle superrally juures kõige rohkem vastu see, et kaob ära konkreetne võitja. Seoses sellega kaob ka järjepidevus, Märtinit ei saaks enam teiste olnud ajalooliste sõitjatega võrrelda näiteks, sellest tuleks üks jama välja.
Kiirem, kui kunagi varem
Rallijumal
Otsustaja
Postitusi: 10
Liitunud: 20 Juun 2003, 10:27

Postitus Postitas Rallijumal »

Mosley ja Richardsi asjus on mul Rallisaatanaga kokkulepe juba tehtud.
martin
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 109
Liitunud: 19 Juul 2003, 14:12
Asukoht: Loksa

Postitus Postitas martin »

Mida FIA juhid küll mõtlevad kui nad selliseid totrusi teevad. Sel punkti süsteemil pole mingit mõtet sees. Ralli võib ju võita ka sõitja kes laseb ühel päeval auto tükkideks ja hiljem võidab. Sel pole enam õieti loogigat. Varsti hakkatakse veel splittide peale ka punte jagama.
Vasta