Kosti Katajamäki

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Kosti Katajamäki

Post by Kristo »

Kosti Katajamäki võitis JWRC wtapi Türgis, oli kiiruselt teine Montes, nädal tagasi oli kiireim SM rallil väikeses a-s. Veel eelmisel aastal oli tema sõit üpris kahvatu, minu arvates. Nüüd aga tekkis mul tema vastu huvi, kui vaatasin, et kõrval on tal hakanud istuma Miikka Anttila. Mikko Hirvoneni ja J-M Latvala kõrval istunud mees. Samuti sõidab Kosti Soomes eelmise aasta meistri Hirvoneni Golfiga. Kas ka Kosti Katajamäki on Timo Jouhki huviorbiiti sattunud ja nüüd tehakse temastki uut tehasesõitjat?
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Ootame ja vaatame. Samas ka Carlsson ei teinud imet Puma roolis eelmine aasta. Seekord on Daniel domineerinud nii Montes kui Türgis. Pakuks, et Carlsson jõuab varsti tehasetiimi :D

Katajamäki on tõesti see aasta nagu ümber sündinud. loodame kõike paremat, kuigi ise ma ei hinda võitu Türgis eriti, kuna nii Tirabassi kui Carlsson olid temast kiiremad. Samas asfaldid peaks Kosti suht saamatu olema(Saksa 2002 tuleb meelde). Vaatame ja ootame, igatahes üks on kindel, Svedlundist on Katajamäki selgelt üle :D Oscarist uut Rootsi supertähte ei saa. Kuid minu lemmik JWRC sarjas on endiselt Carlsson :wink:
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Carlsson on veits segane vend :lol: Kuid eks selleks, et võita, tuleb kõigepealt finisheerida. Kui mälu ei peta, siis 2002 Soomes oli Carlsson N-i Mitsuga mitmest vertsus (ka Aavast) kiirem seni kuni rajal püsis.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Post Reply