V-Híd Rally Hungary 2024

Mis siis ikkagi Euroopas toimub?

Moderaator: Jaanus

Sala
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 481
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:33
Meeldimisi saanud: 2

Re: V-Híd Rally Hungary 2024

Postitus Postitas Sala »

Korralik draamat (põnevust) täis pühapäev. Hakkan alles viimast 2 katset järgi vaatama aga juba toimub.
Indrek
----
----
Postitusi: 219
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 46
Meeldimisi saanud: 10

Re: V-Híd Rally Hungary 2024

Postitus Postitas Indrek »

Kokku võitis Vaher 13-st kiiruskatsest neli..

Järgmine ERC start Vaheril siis alles Eestis, sest Kanaaride jaoks pole vahendeid ja Rootsis ei saa starti vanuse tõttu....

ERC etapi suurepärasel teisel kohal lõpetanud Jaspar Vaher: “Kokkuvõttes peame ralliga väga rahule jääma!”
Indrek
----
----
Postitusi: 219
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 46
Meeldimisi saanud: 10

Re: V-Híd Rally Hungary 2024

Postitus Postitas Indrek »

Indrek
----
----
Postitusi: 219
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 46
Meeldimisi saanud: 10

Re: V-Híd Rally Hungary 2024

Postitus Postitas Indrek »

Jaspar Vaher sai kiita M-Sport Poola tegevdirektorilt: "Tulla teiseks oma esimesel välisrallil ERC Junior klassis ja nii nõudlikul rallil nagu seda Ungari oli, on väga hea saavutus!"

M-Sport Poola tegevdirektor Maciej Woda jäi Jaspar Vaheri sõiduga Ungaris väga rahule
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: V-Híd Rally Hungary 2024

Postitus Postitas Kolin »

Kui nüüd finantsid otsa ei saa siis on sealt tulemas väga hea sõitja
kenneth123
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 112
Liitunud: 24 Jaan 2008, 20:12

Re: V-Híd Rally Hungary 2024

Postitus Postitas kenneth123 »

Kuna Indrek on kõikvõimas ja suutis foorumi ellu äratada . Siis mõte et kas suudaks All Live ka korda teha :D
Kas ma olen ainuke keda häirib viimasel ajal ülekande sisu, Stardivahed autodel 4 minutit ja me kulutame ca 10 seki et naidata vana kaadrit kuidas keegi katsele startis, siis saab ca 2 minti onboardi v muud pilti nautida ja siis liigub pilt sellele kuidas mehed üle finishi veerevad , jáávad seisma , võtavad kiivri peast ja 90% ajast kuuleme/näeme mitte midagi ütlevaid kommentaare.
Ma mäletan all live algus aegadest , et suudeti panna katselopu kommentaar väikse pildiga nurka ja suures plaanis näitas ikkagi rallit. Oskab keegi rumalale seletada miks me rallilt rallile aina kehvema úlekande suunas liigume ? Nv toimunud erc ülekandes suudeti kasutada 2 pildiga lahendust ja väga okei oli .
Indrek
----
----
Postitusi: 219
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 46
Meeldimisi saanud: 10

Re: V-Híd Rally Hungary 2024

Postitus Postitas Indrek »

kenneth123 kirjutas: 17 Apr 2024, 09:25 Kuna Indrek on kõikvõimas ja suutis foorumi ellu äratada . Siis mõte et kas suudaks All Live ka korda teha :D
Kas ma olen ainuke keda häirib viimasel ajal ülekande sisu, Stardivahed autodel 4 minutit ja me kulutame ca 10 seki et naidata vana kaadrit kuidas keegi katsele startis, siis saab ca 2 minti onboardi v muud pilti nautida ja siis liigub pilt sellele kuidas mehed üle finishi veerevad , jáávad seisma , võtavad kiivri peast ja 90% ajast kuuleme/näeme mitte midagi ütlevaid kommentaare.
Ma mäletan all live algus aegadest , et suudeti panna katselopu kommentaar väikse pildiga nurka ja suures plaanis näitas ikkagi rallit. Oskab keegi rumalale seletada miks me rallilt rallile aina kehvema úlekande suunas liigume ? Nv toimunud erc ülekandes suudeti kasutada 2 pildiga lahendust ja väga okei oli .
:lol: :lol: :lol: Vot seda mina küll ei oska :lol: :lol:
Vasta