ERC 2016

Mis siis ikkagi Euroopas toimub?

Moderator: Jaanus

Post Reply
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1386
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm
Location: vastseliina

Re: ERC 2016

Post by enn tarka »

no see nimekiri meenutab juba võidusõitu,eelmisel rallil olid reaalselt ainult kaks meest võidu eest heitlemas (luk ja kato)
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1376
Joined: Mon Mar 14, 2005 2:39 pm

Re: ERC 2016

Post by SLy »

enn tarka wrote:no see nimekiri meenutab juba võidusõitu,eelmisel rallil olid reaalselt ainult kaks meest võidu eest heitlemas (luk ja kato)
ei taha kuidagi see sari korralikult käima minna, see juba aastaid nii olnud, et mõndadel rallidel korralik nimekiri ja teistel jälle olematu. nn eelkäija irc-ga oli sama asi.
stout
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 315
Joined: Tue Dec 25, 2012 2:49 pm

Re: ERC 2016

Post by stout »

Miks ma ei näe Volvri nime nimekirjas, pidi ju see aasta kolmel asfaldi etapil kaasa tegema ERCis, esimene neist Iiri oma. On kellegil infot, miks plaanid muutusid?
raigu
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 23
Joined: Wed Jan 18, 2012 9:00 am

Re: ERC 2016

Post by raigu »

kuulduste põhjal on volveri teed ASRT-ga lahkuläinud
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: ERC 2016

Post by Mart_ »

raigu wrote:kuulduste põhjal on volveri teed ASRT-ga lahkuläinud
Tohhoh. Kui nii siis meenus kohe Ott ja Syrus.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Re: ERC 2016

Post by muhk »

Kas Volver on kusagil välja öelnud, et on tahtnud Iirimaal startida? Minu teada mitte. ERR-le rääkis ta läinud aasta lõpus, et plaanib kaasa teha asfaltirallidel Belgias ja Tšehhis (allikas: http://sport.err.ee/v/a30b95cb-cfb1-4c8 ... 32b51874e4).
Juttude kohta, et ASRT-ga on teed lahku läinud oskan vaid öelda, et 3 päeva tagasi on ta Facebooki pandud pildid nimetatud meeskonna värvides autoroolis (samas võib see pilt varem tehtud olla).

Foto: Margus Jõerand with Karl Martin Volver in Otepää Parish.
20 March at 23:22 · @ office
Image
raigu
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 23
Joined: Wed Jan 18, 2012 9:00 am

Re: ERC 2016

Post by raigu »

muhk wrote:Kas Volver on kusagil välja öelnud, et on tahtnud Iirimaal startida? Minu teada mitte. ERR-le rääkis ta läinud aasta lõpus, et plaanib kaasa teha asfaltirallidel Belgias ja Tšehhis (allikas: http://sport.err.ee/v/a30b95cb-cfb1-4c8 ... 32b51874e4).
Juttude kohta, et ASRT-ga on teed lahku läinud oskan vaid öelda, et 3 päeva tagasi on ta Facebooki pandud pildid nimetatud meeskonna värvides autoroolis (samas võib see pilt varem tehtud olla).

Foto: Margus Jõerand with Karl Martin Volver in Otepää Parish.
20 March at 23:22 · @ office
Image


keegi rääkis mulle siin, et volver ja kasari pidid see aasta eestis sõitma hakkama lada kalina R2 autodega, et peugeotiga need 3 erc etappi pidid liiga kalliks ikkagi minema ja tuli variant et venelastelt ladad muretseda.
stout
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 315
Joined: Tue Dec 25, 2012 2:49 pm

Re: ERC 2016

Post by stout »

[quote="muhk"]Kas Volver on kusagil välja öelnud, et on tahtnud Iirimaal startida? Minu teada mitte. ERR-le rääkis ta läinud aasta lõpus, et plaanib kaasa teha asfaltirallidel Belgias ja Tšehhis (allikas: http://sport.err.ee/v/a30b95cb-cfb1-4c8 ... 32b51874e4).


Esimesel selle teema lehel on jutt järgmine.

Just, plaanis on Iiri, Belgia,Tšehhi asfaldirallid ja Rally Estonia.

http://www.asrt.eu/lv/read/1453539265-v ... %81t%C4%81
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: ERC 2016

Post by soca »

Ma ei saa aru mis versioon see siis õige on? Ma usun seda ERR tehtud intervjuud
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
stout
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 315
Joined: Tue Dec 25, 2012 2:49 pm

Re: ERC 2016

Post by stout »

soca wrote:Ma ei saa aru mis versioon see siis õige on? Ma usun seda ERR tehtud intervjuud
Loe see artikkel ASTR kodulehelt läbi(tõlge inglise keelde suht ok), tiimi juht Igaveņš Ainārs ütleb selles artiklis nii - "So, thanks to our supporters, Volver Volver and season begins in April with the Irish ERČ stage, after which will follow the asphalt stage in Belgium and later in the Czech Republic. In addition, in the middle of July set Volver drive ERČ gravel stages of Estonia, which is his home rally.

Seal on ka kõik muu jutt kirjas, et keskenduvad see aasta asfaldile, et järgmine aasta juba sarja võidu peale sõitma minna.
Sellest tekkiski mul küsimus, miks plaanid muutusid, aga tundub, et kellegil täpsemat infot pole.
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 771
Joined: Tue Jun 15, 2010 7:41 pm
Location: Harju

Re: ERC 2016

Post by Pints »

stout wrote:
soca wrote:Ma ei saa aru mis versioon see siis õige on? Ma usun seda ERR tehtud intervjuud
Loe see artikkel ASTR kodulehelt läbi(tõlge inglise keelde suht ok), tiimi juht Igaveņš Ainārs ütleb selles artiklis nii - "So, thanks to our supporters, Volver Volver and season begins in April with the Irish ERČ stage, after which will follow the asphalt stage in Belgium and later in the Czech Republic. In addition, in the middle of July set Volver drive ERČ gravel stages of Estonia, which is his home rally.

Seal on ka kõik muu jutt kirjas, et keskenduvad see aasta asfaldile, et järgmine aasta juba sarja võidu peale sõitma minna.
Sellest tekkiski mul küsimus, miks plaanid muutusid, aga tundub, et kellegil täpsemat infot pole.
Selline kild on laekunud, et ehitati/ehitatakse Lada Kalina R2 autosi ja eestikad tehakse kaasa.
RL5
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 30
Joined: Fri Jul 20, 2012 12:12 pm

Re: ERC 2016

Post by RL5 »

Kalina tehasest tulles niigi 40hp lahjem kui ford ju :D
WRC Fann
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 460
Joined: Thu Jan 03, 2008 11:55 am
Location: Tallinn

Re: ERC 2016

Post by WRC Fann »

soca wrote:Ma ei saa aru mis versioon see siis õige on? Ma usun seda ERR tehtud intervjuud
Härrased, ärge unustage, et ajaga plaanid kipuvad muutuma. Otepääl Volver testis Kalina R1, mitee R2, sest viimased isegi Lada tehase rallisõitjad pole näinud ning need testid korraldas üks tehase sõitjatest.
stout
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 315
Joined: Tue Dec 25, 2012 2:49 pm

Re: ERC 2016

Post by stout »

WRC Fann wrote:
soca wrote:Ma ei saa aru mis versioon see siis õige on? Ma usun seda ERR tehtud intervjuud
Härrased, ärge unustage, et ajaga plaanid kipuvad muutuma. Otepääl Volver testis Kalina R1, mitee R2, sest viimased isegi Lada tehase rallisõitjad pole näinud ning need testid korraldas üks tehase sõitjatest.
Kas oskad äkki veel infot anda, miks plaanid muutusid - kas raha jäi väheks ERCi jaoks, kas on ikka ASRT meeskonnas või mitte, kust tulid äkki kontaktid Lada tiimiga ja kas on mingid pikemad plaanid nendega, kas see aasta ongi ainult eestikad plaanis jne.
Ise olen suht pettunud, et plaanid muutusid, Iiri rallil oleks saanud päris korraliku ülevaate, kui kõva poiss on, R2 euroopa tipuga oleks tulnud otsene võrdlus, samuti oleks näinud, kuidas areneb asfaldil läbi ralli.
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: ERC 2016

Post by soca »

täpselt, ka pettumus suur kui ühtegi ERC etappi ikkagi ei sõideta.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: ERC 2016

Post by Kolin »

Vaata selle liigalt noorena välja poole trügida võib lõppeda läbipõlemisega. Seega Volver saab siin veel kätt soojas hoida. Nagu märtin ütles, et alles siis kui siin ja lõunanaabrite juures platsi puhtaks lööd siis on alles mõtekas kõrgema sarja poole vaatama hakata
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Re: ERC 2016

Post by Strike »

Eeloleval nädalavahetusel siis startimas ERC teine etapp Circuit of Ireland. Väike eelvaade, koos Raul Jeetsi mõtetega - http://rallihullusoidupaevik.blogspot.c ... djatk.html
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
RainoFriedemann
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 185
Joined: Sat Jan 23, 2010 10:10 pm
Location: Keila/Lehola

Re: ERC 2016

Post by RainoFriedemann »

Image
Lukyanukil läks täna õnnetult!
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: ERC 2016

Post by Mart_ »

RainoFriedemann wrote:Image
Lukyanukil läks täna õnnetult!
Ei näe pilti
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Posts: 2853
Joined: Sun Oct 23, 2011 8:06 pm
Location: Siin

Re: ERC 2016

Post by Timur_P »

Image
Image
Post Reply