SM 3 etapp Vaakuna ralli

Soome, Läti, Saksa, Belgia, Itaalia ja paljude muude maade meistrisarjadest

Moderators: Jaanus, Sparco

Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 666
Joined: Sun Feb 09, 2003 6:34 pm
Location: Tallinn

SM 3 etapp Vaakuna ralli

Post by Zigz »

Järgmine nädal siis sõidetakse SM 3 etapp. Rauami nr. seekord 53. Ka J.Paasonen on nimekirjas N-Rühma mitsuga.
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Loodame, et talt tuleb parem esinemine. Paasonen näitab vast teistele meestele oma taset ja võidab ralli.......või on meelepärasemas pea allpool-asendis. :P
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Erki wrote:Loodame, et talt tuleb parem esinemine. Paasonen näitab vast teistele meestele oma taset ja võidab ralli.......või on meelepärasemas pea allpool-asendis. :P
Võidab ralli? Seda vast nati palju loota. N rühma võib ta ju võita, kuigi sääl suht tihe konkurents, ei tea midagi.

Üldvõidu eest võitlevad ikka vertsud, Lindholm ja Tuohino. Võib olla ka Ampuja. Osalejate nimekirja leiate siit:

http://www.mantta.fi/yritykset/tenab/v2003/030315l.htm
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Ralli võitu ma küll ei looda. Mõistus peas mul ju. Ma mõtlesin, et ta ei kaotaks nii palju teistele ja et probleeme poleks.
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Erki wrote:Ralli võitu ma küll ei looda. Mõistus peas mul ju. Ma mõtlesin, et ta ei kaotaks nii palju teistele ja et probleeme poleks.
Ma rääkisin Paasonenist 8)
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Paasonenist jah. Aa. Mul nüüd suu üsna kinni.
gaas on endiselt laiffi
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Autol nr. 129 osaleb Jani Paasoneni isa muide.
Kasuta ikka turvavööd ka!
golf_rally
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 4
Joined: Sat Feb 15, 2003 12:41 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by golf_rally »

:twisted: soovime edu siis eesti tulevikule
See, et sa sirge tee peal vajutada oskad, ei tähenda veel et sa rallisõitja oled!!!
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Väikese A-rühma favoriidiks peetud Kosti Katajamäki siiski ei pääse rajale. Uus auto lihtsalt ei jõudnud kohale. Mees ise pettunud, aga lubab igatahes meistritiitli nimel edasi võidelda.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Annie
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 339
Joined: Mon Jan 20, 2003 4:10 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Annie »

Peale kahte lisakatset juhib rallit absoluutarvestuses Basti Lindholm, temale järgneb üllatuslikult Jarmo Mikkonen, kes kaotab 24 sekundit ning sekundi kaugusel on Janne Tuohino. Teisel lisakatsel tabas ebaõnn taas kord Jouni Ampujat, kes kaotas katse võitjale 2 minutit ja 42 sekundit.

N-rühma esikolmiku moodustavad Juha Salo, Jari Ketomaa (+11) ja Jani Paasonen (+16). Vahed on väikesed ja kõik veel võimalik. Martin Rauam sõitis esimesel lisakatsel absoluudi 41 (+49,7) ja N-rühma 22 (+32,9) aja. Teiselt katselt pole tema aega veel tulnud, kuigi finisheerinud on juba mitmed tema järel startinutest.
Annie
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 339
Joined: Mon Jan 20, 2003 4:10 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Annie »

Kolmandal lisakatsel valitses Janne Tuohino võttes Lindholmilt tagasi 9 sekundit ja möödus Mikkonenist 16 sekundiga. Martin Rauam pole teiselt lisakatselt ikka veel saabunud, tõenäoliselt ja kahjuks on vist tegemist katkestamisega.
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Martin Rauami katkestamise põhjuseks märgitud mootoririke. Tundub, et peale kapitaalremonti on mootoriga pidevalt probleeme. Kahju.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Kolmanda katse järel on N-rühmas toimunud mõningad muudatused. Jari Ketomaa katkestas teiselt positsioonilt käigukastirikke tõttu. Paasonen on nüüd siis teine ja kaotab Salole 19 sekundit. Vaid neli sekundit Paasonenist on Ketomäki.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Neljandal katsel võttis Tuohino Lindholmilt pea seitse sekundit tagasi. Nüüd vahe vaid 9,2 sekundit enne kahte viimast katset, millel pikkuseks kokku pea 30 kilkomeetrit. N-rühmas liigub võidu poole Juha Salo, kes suurendas vahet Paasoneniga veelgi, nüüd 3,1 sekundi võrra ja kokkuvõttes on neil vahet 22,3 sekundit.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Enam põnevamaks ei saagi minna! Tuohino võitis ka eelviimase kiiruskatse ja enne viimast, 18 kilomeetrist katset, on vahe Lindholmiga kahanenud 5,9 sekundile. Üllatavalt head sõitu teeb esimest korda WRC autoga rajal olev jarmo Mikkonen. Tuletaks meelde, et enne tänast rallit piirdus tema kogemus WRC autost vaid 3 minutit 40 sekundit kestnud testisõiduga. N-rühmas oli sel korral kiireim Paasonen ja vahe liider Juha Saloga on nüüd veel 21 sekundit. Kolmandana olev Hannu Hotanen jääb juba üle 40 sekundi liidrist.
Kasuta ikka turvavööd ka!
rally.ee
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 17
Joined: Mon Feb 24, 2003 9:48 pm
Contact:

to Carlos

Post by rally.ee »

Martin Rauami katkestamise põhjuseks märgitud mootoririke. Tundub, et peale kapitaalremonti on mootoriga pidevalt probleeme. Kahju.
Eip, ei olnud mootoririke.
Radika õhuavade ette kogunes lihtsalt lund ja temperatuur läks liiga kõrgeks.
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Ametlikult oli katkestamise põhjuseks konerikko ehk siis mootoririke.
Kasuta ikka turvavööd ka!
rally.ee
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 17
Joined: Mon Feb 24, 2003 9:48 pm
Contact:

Post by rally.ee »

Carlos wrote:Ametlikult oli katkestamise põhjuseks konerikko ehk siis mootoririke.
Mhmh, selle kohta ma ei vaidle. A su postituses oli lihtsalt, et peale kap remonti mootori prob ikka. Ja katkestajad peavad ju katkestamise põhjuse ilmtingimata teatama korraldajale :P

Enivei, varsti pressikast saad lugeda mis ja kuidas ma usun.

Peace
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Heheheheee, Jani Paasonen olevat neljandal katsel viimase kilomeetri sõitnud käsi aknast väljas ja lehvitas publikule! :lol: Vastutasuks olevat võimas aplaus olnud.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

Carlos wrote:Heheheheee, Jani Paasonen olevat neljandal katsel viimase kilomeetri sõitnud käsi aknast väljas ja lehvitas publikule! :lol: Vastutasuks olevat võimas aplaus olnud.
seda tahaks tõesti näha. kas võtab gröholmi käest õppust (grönholm lehvitas Monte Carlos)
Post Reply