WRC autod Eesti rallidel - poolt või vastu?

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Vasta

Kas Eesti rallidel tuleks keelustada WRC autod?

Jah
17
28%
Ei
43
72%
 
Hääli kokku: 60

Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

WRC autod Eesti rallidel - poolt või vastu?

Postitus Postitas Jaanus »

Saaremaa ralli korraldajad teatasid hiljuti, et nemad ei luba WRC autosid see aasta enam rajale, kuna see rikub võistluse ilu ja muudab ralli võitja ettearvatavaks.
Samas arvab Margus Murakas, et WRC autod peaks siiski olema lubatud, kuna nad on niivõrd teistmoodi autod.

Mina arvan samuti, et WRC autod peaksid olema lubatud, kuna tegemist on atraktiivsete ja vaatemänguliste ning ajalooga autodega, mis on hiljuti olnud maailma ralliteede valitsejad. Minu meelest on väga hea, et leidub rikkaid soomlasi, norrakaid ja isegi eestlasi, kes saavad lubada endale selliste autodega kihutamist ja pakkuda publikule võimalust näha autosid, millega on kunagi sõitnud maailma parimad piloodid. Ma ei näe ühtegi põhjust miks nad tuleks keelustada, kuna kes vähegi rallist midagi teab, see saab aru, et põnev heitlus ei pea alati käima üldvõidu peale, vaid ka N-rühma parim on kahtlemata tunnustust ja ka auhinda väärt.
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

neid on ikkagi huvitav ja lahe vaadata! ma küll ei lähe rallile vaatama just ainult WRC autosid aga alati on tore neid ka vaadata!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Minu arust võiks ka WRC olla lubatud. Paljudel ei ole võimalusi käia MM etappidel kaasas elama, et seal neid WRC masinaid näha. Siis vähemalt näeb selliseid võimsaid masinaid kodukamaral kihutamas.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Õige WRC autod toovad kindlasti juurde ka publikut.
Keio
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1124
Liitunud: 19 Jaan 2006, 16:37
Asukoht: Valgamaa

Postitus Postitas Keio »

WRC autod peaks ikka lubatud olema, kuna on ju tegu väga unikaalsete ja vaatemänguliste autodega, mis ka publikut eriti külmaks ei jäta.
#4 Pilt Jari-Matti Latvala Pilt Miikka Anttila
Pilt Ford Fiesta RS WRC
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Mida rohkem wrc autosid stardis on, seda huvitavam ralli minu kui pealtvaataja jaoks!
Küllap osavõtjad arvavad teisiti, et nii pealtvaatajate vaenulikku asja aetakse.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

WRC on täiesti teine klass ju.Nii ei olegi meil võimalust Aavat näha ja vbla Mölderit WRC-ga.Tehku mingid eraldi auhinnad vms.
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Kõik see ralli, mis pole seotud wrc-ga , on teesklemine :D
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Karl »

Kui on 1 või 2 wrc autot stradis, siis ok, nende liikumist põnev jälgida.
Samas võistluspinge tekitavad ikkagi sekund-sekundis sõitvad N-klassi autod, F-klassi autod või rahvusliku klassi autod (ja mitte 1 wrc).
Kui on selline võistlus, kus osaleb rohkesti wrc autosid on nende pootl tekitatud võistluspinge samuti põnev jälgida (samas viimane selline võistlus Eestimaal oli EOS ralli 2003 aastal, kus oli stardis tõesti palju wrc autosid).
Eelsistan tihedat konkurentsi 1-2wrc auto asemel!

Kõike head!
Karl
martini
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 16 Mär 2003, 18:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas martini »

Tegelikult ei juhtuks suurt midagi kui WRC ära kaoks,sest paksu rahakotiga ,auto arvelt kiiresti sõitvad tegelased mingit silmailu küll ei paku ja tõsised tegijad ei tule siia kahjuks.Parem siis juba tugev A,E või N kus kümnendike peale sõidetakse.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Tegelt võiks ju proovida meelitada WRC sõitjaid Lõuna Eesti rallile, et nö trenni teha. See oleks ainuke juhus, mil ma arvan, et võiks WRC lubatud olla.

Aga muidu 1 või 2 WRCd ei anna rallile suurt midagi, kui need kaks just ei sõida sekund sekundis.
"Come on, you can see more than that"
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

See meelitamine on ka nüüd üks päris raske tegevus! Kui sponsorid oleks nõus need kõik kinni maksma siis tuleks siia sõitma ka paljud nimekad tegelased, aga küsimus on ju selles, kes selle kõik kinni maksab? EOS ju proovis siin miskit korraldada, aga nagu näha ei olnud riik mitte mingil juhul nõus toetama seda üritust! Aga kohe kui Markko soomes võitis, kimas Parts kopteriga õnnitlema! WRC autoga sõitmine pole just eriti odav ju ja enamusel ei jää ju kohalikest meistrikatest raha enam üle, et siia sõitma tulla! Ja maailma klassi mehed tulevad ju ainult siis kui kõik kinni makstakse!? Ma arvan vähemalt nii aga kas see kõik ka nii paika peab!?

Endamisi olen mõelnud siin, et kui teha mälestusralli Parki nimel, kui paljud WRC teamid oleksid nõus siia tooma oma tehnika ja sõidumehed?????
chilu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 317
Liitunud: 18 Jaan 2007, 16:55
Asukoht: tartu

Postitus Postitas chilu »

wrc masinad eaksid ikka olema lubatud, meenutamegi tallinna rallit kus stardis oli nii mõnigi wrc masin kuid võit ja kõvem heitlus käis ikkagi ju n rühmas ja seda ka üldvõidu puhul
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas laika »

Äkki keelustaks siis need klassid ka kes N-ile üle 30 sek katsel kaotavad. :) Keelamine ei aita kedagi!
Vasta