2012 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Unistada ju võib aga tõenäolisemalt siiski M-Sport Fiesta RS WRC või tiimi peasponsor Fiesta RS WRC.
Silwer
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 181
Liitunud: 09 Veebr 2008, 15:22
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Lihtsalt "M-Sport WRC" oleks ju piisav...
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Millest te räägite, mul jääb arusaamatuks. Kas ma saan õigesti aru, et te arvate et auto nimi muutub, sest Ford pole enam ametlikult M-Spordiga mestis?
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Mulle meenus kui Honda lahkus F1-st ja kes järgmisel aastal tiitli võitis.
Rallihuviline125
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Okt 2011, 18:44

Postitus Postitas Rallihuviline125 »

MIks peaks tiimi nimeks tulema M-Sport Fiesta RS WRC vms??
Ning üldse ei saa aru mida Te siin viimased postid jahunud olete, et sellised tiimi nimed??
M-Sport WRT ning asi oleks jokk ju, kuna ikkagi tiimi nimest räägite Te siin viimasel ajal ikka ju?

Ehk siis jah kui uut suurt sponsorit ei leita siis tiimi nimeks M-Sport World Rally Team mitte mingi M-Sport Fiesta RS WRC :D
Auto jääb ikkagi Ford Fiesta RS WRC kuna ega M-Sport ei hakka siis uut mudelit välja käima :D

Vabandust kui olen Teie viimastest postidest valesti aru saanud, kuid mulle tundus asi niimoodi.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Huvitav on see ikkagi, mida katsetas Ford Rallye Du Var-il?

Ei pannud küll tähele muutusi autol..
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Epik »

Rallihuviline125 kirjutas:MIks peaks tiimi nimeks tulema M-Sport Fiesta RS WRC vms??
Ning üldse ei saa aru mida Te siin viimased postid jahunud olete, et sellised tiimi nimed??
M-Sport WRT ning asi oleks jokk ju, kuna ikkagi tiimi nimest räägite Te siin viimasel ajal ikka ju?

Ehk siis jah kui uut suurt sponsorit ei leita siis tiimi nimeks M-Sport World Rally Team mitte mingi M-Sport Fiesta RS WRC :D
Auto jääb ikkagi Ford Fiesta RS WRC kuna ega M-Sport ei hakka siis uut mudelit välja käima :D

Vabandust kui olen Teie viimastest postidest valesti aru saanud, kuid mulle tundus asi niimoodi.

mina olen arusaanud, et auto nimest käib jutt, selliseid juhtumeid on ju võtta mitmeid ringrajalt kus tehase tugi on ära kadunud ja autotootja nime enam ei panda nimeks vaid tiimi nimi ja konkreetse auto mudeli nimi - fordi puhul muutuks siis Ford Fiesta - M Sport Fiestaks
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MKD »

Karlip kirjutas:Huvitav on see ikkagi, mida katsetas Ford Rallye Du Var-il?

Ei pannud küll tähele muutusi autol..
Röntgen-silmaga on tegemist või muutused, mis ei ole silmaga näha kere alt ei kuulu uuenduste alla?
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Epik kirjutas: mina olen arusaanud, et auto nimest käib jutt, selliseid juhtumeid on ju võtta mitmeid ringrajalt kus tehase tugi on ära kadunud ja autotootja nime enam ei panda nimeks vaid tiimi nimi ja konkreetse auto mudeli nimi - fordi puhul muutuks siis Ford Fiesta - M Sport Fiestaks
Üsna värske näide: Kui Seat WTCCst loobus, siis muutusid masinad Seat Leonist Sunred Leoniks.
bug
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 249
Liitunud: 13 Nov 2011, 13:47

Postitus Postitas bug »

Karlip kirjutas:Huvitav on see ikkagi, mida katsetas Ford Rallye Du Var-il?

Ei pannud küll tähele muutusi autol..
oeh ... arvad, et nad testivad kleepsude asukohti vms ?

Ning ka mina ei saa aru, mis möla see siin nüüd on selle fordi nimega, miks peaks FORD auto nimena ära kaduma ?
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

MKD kirjutas:
Karlip kirjutas:Huvitav on see ikkagi, mida katsetas Ford Rallye Du Var-il?

Ei pannud küll tähele muutusi autol..
Röntgen-silmaga on tegemist või muutused, mis ei ole silmaga näha kere alt ei kuulu uuenduste alla?
Rohkem mõtlesin, et väliselt pole siis jah sisemised.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Testiti seadeid, rehve ja uusi osasi, arvan, et tegu oli vedrustuse osadega.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Auto nime muutumise võite ära unustada. Eriti veel WRC sarjas.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

KidrA kirjutas:Auto nime muutumise võite ära unustada. Eriti veel WRC sarjas.
Sellisel juhul ei kaota Ford midagi kui WRC-st loobub. M-Sport peab otsima raha, organiseerima kogu toimingut ja Ford saab tasuta reklaami. Puhas rahaline võit. Pagan, nad oleks pidanud juba paar aasat tagasi raha andmise ära lõpetama.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Timur_P kirjutas:
KidrA kirjutas:Auto nime muutumise võite ära unustada. Eriti veel WRC sarjas.
Sellisel juhul ei kaota Ford midagi kui WRC-st loobub. M-Sport peab otsima raha, organiseerima kogu toimingut ja Ford saab tasuta reklaami. Puhas rahaline võit. Pagan, nad oleks pidanud juba paar aasat tagasi raha andmise ära lõpetama.
Ja nii ongi. Loobumine on Fordi jaoks kasulikum kui seal jätkamine. Lugesin just hiljuti, et Ford tahab ligi 4000 inimest Euroopas ajutiselt töölt kõrvaldada ja oleks patt samal ajal miljoneid rallile raisata.

Ma ei usu, et see koostöö nüüd täielikult ära sureb Fordi ja M-Spordi vahel. Uusi juppe ikka vaja homologeerida. Muidu pole paari aasta pärast enam midagi Fiestaga peale hakata, kõik teised ju arenevad.

Tänaku seisukohast, eks järgmine aasta aja veel ära Fordiga aga tulevik ei paista hetkel eriti särav rallis, kui Ford lõpetab, Mini raskustes, Citroen Loebiga lõpetamas 2 aasta pärast ja ülitugev (loe liiga tugev) VW tulemas. Aga mis ma ikka ajast ette ruttan kui pole kindlalt teada, mis juhtumagi hakkab.
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Epik »

aga siis on ka mõtet ford fiesta ees asendada sponsoriga, juhul kui selle eest rohkem makstakse.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Grossi Toidukaubad WRT ja auto nimeks saab GT WRC näiteks, kellel raha see tellib muusika.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

KidrA kirjutas:
Timur_P kirjutas:
KidrA kirjutas:Auto nime muutumise võite ära unustada. Eriti veel WRC sarjas.
Sellisel juhul ei kaota Ford midagi kui WRC-st loobub. M-Sport peab otsima raha, organiseerima kogu toimingut ja Ford saab tasuta reklaami. Puhas rahaline võit. Pagan, nad oleks pidanud juba paar aasat tagasi raha andmise ära lõpetama.
Ja nii ongi. Loobumine on Fordi jaoks kasulikum kui seal jätkamine. Lugesin just hiljuti, et Ford tahab ligi 4000 inimest Euroopas ajutiselt töölt kõrvaldada ja oleks patt samal ajal miljoneid rallile raisata.

Ma ei usu, et see koostöö nüüd täielikult ära sureb Fordi ja M-Spordi vahel. Uusi juppe ikka vaja homologeerida. Muidu pole paari aasta pärast enam midagi Fiestaga peale hakata, kõik teised ju arenevad.

Tänaku seisukohast, eks järgmine aasta aja veel ära Fordiga aga tulevik ei paista hetkel eriti särav rallis, kui Ford lõpetab, Mini raskustes, Citroen Loebiga lõpetamas 2 aasta pärast ja ülitugev (loe liiga tugev) VW tulemas. Aga mis ma ikka ajast ette ruttan kui pole kindlalt teada, mis juhtumagi hakkab.
See Fordi ninameeste peata olek igal teisel aastal on eestlastele kord juba kätte maksnud. Märtinil oli ju sama jama, et Ford ei suutnud ära otsustada, kas tahab või ei taha jätkata ning nii saigi Peugeot oma suure rahakotiga Märtini enda juurde meelitatud.

Aga utoopiast rääkides, siis Gross võiks selle jama kinni maksta küll ja siis kui hea reklaam tehtud, siis kolida oma toidupoodidega Euroopat vallutama :)
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Postitus Postitas calderon »

Grossil ei hakka hammas peale, tal rohkem tegemist oma poisi rahastamisega, mööduv aasta oli selle koha pealt suht nukker, Focus oli tihtipeale puruks sõidetud
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Fordi konkurendid olid, eriti hooaja lõpu poole, tundnud päris suurt huvi Otti tuleviku vastu. Oli uuritud, nii Otti enda kui MMM inimeste käest Otti plaanide kohta.
Vasta