WRC 2012 - Meeskondade koosseisud

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
fLame0n
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 182
Liitunud: 09 Aug 2011, 20:07
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fLame0n »

Ta ennem üldse planeeris IRC minu mellest, ja siis hullud pakkumusi hakkati pakkuma et saada omale Neuwillit.
fLame0n
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 182
Liitunud: 09 Aug 2011, 20:07
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fLame0n »

Ja ta nagu valis Citroeni ,mis suht mitte halb variant :)
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Postitus Postitas maailmameister »

Ei taha norida aga selline kirjapilt häirib jubedalt.Ei tea küll kasutaja fLameOn tausta ,äkki on võõramaalane.Juhul kui tegemist ikkagi eestlasega ,võiks natuke õigekirjale tähelepanu pöörata.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Silwer
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 181
Liitunud: 09 Veebr 2008, 15:22
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

No ega sinu enda kirjapilt nüüd ka midagi ilusat ei ole. Aga jääks ikkagi teemasse...
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Neuville on andekas, kohta Citroenis ta ei saanud kohe kindlasti ainult rahakoti pärast. Škoda hakkas peale IRC sarja lõppu noormeest endale meelitama, mistõttu ei jäänud PSA'l midagi muud üle, kui paremaid tingimusi pakkuda. Tegemist on PSA uue kuldmunaga ja kuna ta on IRC sarjas Montet juba 2 aastat sõitnud, siis noormees hakkab seal korralikult paugutama. Minu arvamuse kohaselt Ott talle seal kindlasti kohe vastu ei saa, kuigi loodaks seda väga. Samuti on Neuville ennast korralikult arendanud ka kruusal ja Küprose 2 Golden Stage võitu Hännineni ees näitavad seda ilmekalt.

Noorte ja kiirete sõitjate poolest on tulemas väga huvitav ralliajastu, kuna vähemalt Tänak, Neuville, Paddon, Breen, Mikkelsen ja erandina ka Hänninen on kindlasti väga lootustandvad tulevikutähed. Hänninenil painab küll vanus peale, kuid tegemist väga hea sõitjaga. Kui vaid neid tehasetiime ja kohti rohkem oleks ...
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

cali kirjutas:Noorte ja kiirete sõitjate poolest on tulemas väga huvitav ralliajastu, kuna vähemalt Tänak, Neuville, Paddon, Breen, Mikkelsen ja erandina ka Hänninen on kindlasti väga lootustandvad tulevikutähed. Hänninenil painab küll vanus peale, kuid tegemist väga hea sõitjaga. Kui vaid neid tehasetiime ja kohti rohkem oleks ...
need nimed tuleks nagu ära salvestada mällu kõikidel rallihuvilistel.
sk8erboi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1078
Liitunud: 24 Mai 2006, 18:42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sk8erboi »

muhk kirjutas:
cali kirjutas:Noorte ja kiirete sõitjate poolest on tulemas väga huvitav ralliajastu, kuna vähemalt Tänak, Neuville, Paddon, Breen, Mikkelsen ja erandina ka Hänninen on kindlasti väga lootustandvad tulevikutähed. Hänninenil painab küll vanus peale, kuid tegemist väga hea sõitjaga. Kui vaid neid tehasetiime ja kohti rohkem oleks ...
need nimed tuleks nagu ära salvestada mällu kõikidel rallihuvilistel.
irw nagu :D
Tuhman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 232
Liitunud: 29 Juul 2010, 17:44
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Tuhman »

cali kirjutas:Neuville on andekas, kohta Citroenis ta ei saanud kohe kindlasti ainult rahakoti pärast. Škoda hakkas peale IRC sarja lõppu noormeest endale meelitama, mistõttu ei jäänud PSA'l midagi muud üle, kui paremaid tingimusi pakkuda. Tegemist on PSA uue kuldmunaga ja kuna ta on IRC sarjas Montet juba 2 aastat sõitnud, siis noormees hakkab seal korralikult paugutama. Minu arvamuse kohaselt Ott talle seal kindlasti kohe vastu ei saa, kuigi loodaks seda väga. Samuti on Neuville ennast korralikult arendanud ka kruusal ja Küprose 2 Golden Stage võitu Hännineni ees näitavad seda ilmekalt.

Noorte ja kiirete sõitjate poolest on tulemas väga huvitav ralliajastu, kuna vähemalt Tänak, Neuville, Paddon, Breen, Mikkelsen ja erandina ka Hänninen on kindlasti väga lootustandvad tulevikutähed. Hänninenil painab küll vanus peale, kuid tegemist väga hea sõitjaga. Kui vaid neid tehasetiime ja kohti rohkem oleks ...
Ma nõustun sinuga täielikult aga mina arvan ,et sel aastal on Neuville probleemiks katkestamised.Ma oled 95% kindel ,et ta katkestab Montes .
Kui vaadata tagasi Golden stage 3. tiirule siis auto ei olnud koguaeg teepeal.Ainukesed rallid kus Neuville võib kiirelt lõpuni tulla on asfaldi rallid (kus ei ole teepeal lund)
Neuville on minuarvates täielik Ogieri koopia.Esimene aasta õpib , sõidab välja ja ei hakka poodiumile väga palju kippuma aga teine aasta hakkab poodiumikohti noppima ja suurtele "ässadele" muret tekitama
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Selle uue põlvkonna pealetulek valmistab ka mulle heameelt. Lisaks on hea mainida, et üle hulga aja tundub n-ö keskväli (ehk siis era-WRC-d) ka vägagi konkurentsitihe, kus paljud andekad ja kiired noored koos. Samas kui eelmistel aastatel oli tavaks, et 4 tehaseauto (+ Solbergi) järel oli tükk tühja maad ja Wilson võis kulgemisega stabiilseid 6.-7. kohti saavutada. Nüüd läheb tal pelgalt punktidelegi jõudmisega raskeks.
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas laika »

Sõprade hollandlaste foorumis ringleb kuulujutt,et Ostberg Wilsoni peale solvunud ja otsib Minis või Citikas kohta.
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

laika kirjutas:Sõprade hollandlaste foorumis ringleb kuulujutt,et Ostberg Wilsoni peale solvunud ja otsib Minis või Citikas kohta.
aga kuskil juba ennem kais labi juba et ostberg testis mini mingi aeg tagasi
eks see raha taga kinni ole kes mis hinna eest kuskil soita saab

kuna ott tegi juba ennem wisloniga lepingu ja maksab nigunii see hooaeg ka koha eest siis teine koht jai lahtiseks ja novikov suutis jarelikult rohkem maksta kui ostberg ja tanu sellele me naeme mspordi teises koha peal novikovi

ma utlse ei imesta kui naeme oti autot MM motorspordi ja grossi kirjades liikumas
bug
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 249
Liitunud: 13 Nov 2011, 13:47

Postitus Postitas bug »

0 koma ja punkti, aplaus, ilus jutt !
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

WRC09 kirjutas:
ma utlse ei imesta kui naeme oti autot MM motorspordi ja grossi kirjades liikumas
Vaevalt see sedasi olema saab. Kui Otti toetab Dmack siis on Otti auto disain selline nagu see oli Walesi rallil.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rajareits
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 234
Liitunud: 06 Juul 2010, 21:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Rajareits »

http://ext.err.ee/images/baadef34-a90b- ... 222_23.jpg
Tänaku disain järgmisel aastal, ehk siis sama, mis see aasta oli.
www.keretood.ee - Autode kereremont Viljandis.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

Rajareits kirjutas:http://ext.err.ee/images/baadef34-a90b- ... 222_23.jpg
Tänaku disain järgmisel aastal, ehk siis sama, mis see aasta oli.
allikas?
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

See ju vana pilt..
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

laika kirjutas:Sõprade hollandlaste foorumis ringleb kuulujutt,et Ostberg Wilsoni peale solvunud ja otsib Minis või Citikas kohta.
Nii räägitakse tõesti. Östberg lootis Fordi teise sõitja kohta ja ta olevat solvunud, kuna sellest kohast ilma jäi. Mini auto pidavat saama odavamalt kui Fordi ja Citroen puhul pidi olema lootus, et Citroeni Norra esindus toetaks teda.
Tuhman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 232
Liitunud: 29 Juul 2010, 17:44
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Tuhman »

kuna ott tegi juba ennem wisloniga lepingu ja maksab nigunii see hooaeg ka koha eest

ma utlse ei imesta kui naeme oti autot MM motorspordi ja grossi kirjades liikumas[/quote]
Ott ei maksa oma koha eest.Dmac toetab ja Wilson paneb ka õla alla.
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

Tuhman kirjutas:kuna ott tegi juba ennem wisloniga lepingu ja maksab nigunii see hooaeg ka koha eest
ma utlse ei imesta kui naeme oti autot MM motorspordi ja grossi kirjades liikumas
ma sügavalt kahtlen, et eestis saaks niipalju sponsoreid kokku, et ott suudaks terve hooaja sõita MM Motorspordi ja Grossi kirjades. Muidugi teavad inimesed, kes on Ott Tänak ja milleks ta on võimeline, aga puhtalt Eestist raha kokku ajamiseks läheks raskeks. See on selline pikaajalisem investeering, mis ei pea hakkama kohe 2012 hooaja lõpus tagasi teenima sisse makstud raha.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Ma ei saa aru miks peaks ta Eestist kõik sponsorid leidma kui on ta juba rallimaailma tegijatele tuntud mees..
Vasta