Karl Kruuda diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by KidrA »

mmrk wrote:
KidrA wrote:Nende skeemitamistega on D-Mackist ikka totaalne eestlaste tiim saanud. Kogu Eesti ralliparemik, kui seda nii võib nimetada, ühes meeskonnas koos. Meeskonna võib juba D-Est'iks üle nimetada.
"Nende skeemitamisetega" - Kui Sa pole siiani arusaanud, et tegemist on rallitiimiga, kes valib endae sobiva sõitja ise - siis tunnen sulle kaasa, tegemist on täpselt samasuguse vangerdusega nagu sai hakkama Red Bull F1's.

Pärn saab oma sõidud tehtud ja pole kellegil midagi õelda, Kruuda seejuures kui kiirust näitab võib väga lihtsalt siit omale järmiseks aastaks sõitjakoha välja sõita.

Mida rohkem ma Su postitusi loen seda rohkem tundub, et Sa oled üks üsna kibestunud isiksus, kes teab kõike kõigist paremini. Jah kriitika on alati teretulnud aga kui sa kritiseerid too ka fakte mitte ära pane puusalt huupi.
Ma soovitaks rallifoorumi reeglitesse lisada ühe punkti, et peale alkoholi liigtarbimist ei maksa foorumisse tulla siis võib lugeda teiste postitustest igasugu asju välja, mida ei eksisteeri. Kui kaineks saad siis proovi uuesti mu postitust lugeda ja kui ikka seal mingit kriitikat leiad kellegi arvel siis on juba tõsisemad lood.
mcwax
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1711
Joined: Sat Jun 28, 2003 1:14 pm
Location: Tallinna loomaaed

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by mcwax »

Aga kõik see taustal on tegelikult päris põnev. Huvitav, kust D-Mack üldse Kruuda üles korjas? Ikka Pärna kaudu kuidagi? Ott andis soovituskirja? Ei ütleks, et Kruuda esitused eelmisel aastal nii muljetavaldavad olid, et nüüd Cormack ühel kenal õhtul kodus mõtles, et oleks WRC2'te üht kiiremat poissi vaja ja vot küll see Kruuda oli üks kõva kutt, otsin ta õige üles ja pakun paar rallit.
Paganlike rallikummardajate kultuse loomaaiast põgenenud jääkarust ülempreester
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Mart_ »

mcwax wrote:Aga kõik see taustal on tegelikult päris põnev. Huvitav, kust D-Mack üldse Kruuda üles korjas? Ikka Pärna kaudu kuidagi? Ott andis soovituskirja? Ei ütleks, et Kruuda esitused eelmisel aastal nii muljetavaldavad olid, et nüüd Cormack ühel kenal õhtul kodus mõtles, et oleks WRC2'te üht kiiremat poissi vaja ja vot küll see Kruuda oli üks kõva kutt, otsin ta õige üles ja pakun paar rallit.
Karl on käinud Sandril ju abiks. Portugalis oli ta ise kohal ka. Võibolla tekkis sealt kontakt. Võimalik, et mingi pikem sepitsus.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1282
Joined: Fri Apr 03, 2009 4:21 pm
Location: Raasiku

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by maailmameister »

Vaevalt Pärn teda ise soovitas :) Sest papa Pärn oli ikka tusane seda kommenteerides.
Selles mõttes olen eeskõnelejatega nõus, Pärnal lihtsalt pole seda kiirust mida vaja. Ja kõige hullem ongi selle juures see, et tulevad eksimused selle olematu kiiruse pealt.
Karlil hakkas kiirus tulema, poleks olnud seda mootori jama Rally Estonial, oleks Karl sõitnud ka see aasta Citroeniga ma arvan. Sest siin ei olnud nii palju Tere jamaga seotud see hooaja pooleli jätmine.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 843
Joined: Tue Jan 06, 2009 11:49 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by raulito »

KidrA wrote:...ühed skeemitajad skeemitasid teistele skeemitajatele ära. Aga seekordsed skeemitamised on ju positiivsed, et keegi ei saanud eriti kannatada. Kruuda saab oma viimase võimaluse, mis tõenäoliselt kuhugi ei vii, parimal juhul saab järgmine aasta veel mõned sõidud D-Mack Fiestaga ja Pärn saab ka oma kaks sõitu ära sõita. Arvestades, et tiim tuli eelmine aasta juba vastu ja lubas järelejäänud sõidud sellesse aastasse kopeerida siis ma arvan, pole suur probleem ise ka tiimile vastu tulla ja sõita need etapid mis tiim välja pakub.

Nende skeemitamistega on D-Mackist ikka totaalne eestlaste tiim saanud. Kogu Eesti ralliparemik, kui seda nii võib nimetada, ühes meeskonnas koos. Meeskonna võib juba D-Est'iks üle nimetada.
Kas Eestis DMACK rehve reaalselt müüakse?
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Mart_ »

raulito wrote:
KidrA wrote:...ühed skeemitajad skeemitasid teistele skeemitajatele ära. Aga seekordsed skeemitamised on ju positiivsed, et keegi ei saanud eriti kannatada. Kruuda saab oma viimase võimaluse, mis tõenäoliselt kuhugi ei vii, parimal juhul saab järgmine aasta veel mõned sõidud D-Mack Fiestaga ja Pärn saab ka oma kaks sõitu ära sõita. Arvestades, et tiim tuli eelmine aasta juba vastu ja lubas järelejäänud sõidud sellesse aastasse kopeerida siis ma arvan, pole suur probleem ise ka tiimile vastu tulla ja sõita need etapid mis tiim välja pakub.

Nende skeemitamistega on D-Mackist ikka totaalne eestlaste tiim saanud. Kogu Eesti ralliparemik, kui seda nii võib nimetada, ühes meeskonnas koos. Meeskonna võib juba D-Est'iks üle nimetada.
Kas Eestis DMACK rehve reaalselt müüakse?
MM on edasimüüja jep - http://dmack.ee/ee/
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

mmrk wrote:
KidrA wrote:Nende skeemitamistega on D-Mackist ikka totaalne eestlaste tiim saanud. Kogu Eesti ralliparemik, kui seda nii võib nimetada, ühes meeskonnas koos. Meeskonna võib juba D-Est'iks üle nimetada.

Mida rohkem ma Su postitusi loen seda rohkem tundub, et Sa oled üks üsna kibestunud isiksus, kes teab kõike kõigist paremini. Jah kriitika on alati teretulnud aga kui sa kritiseerid too ka fakte mitte ära pane puusalt huupi.

Puusalt laskmine pidi tänapäeval moes olema :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by -huviline2- »

Miks kohe nii kurjalt ja isiklikult. Polnud ju mingit kriitikat, vähemalt mina sellest aru küll ei saanud. Pigem ju kiideti, et DMack annab võimaluse paljudele eestlastele. Samuti ei tähenda skeemitamine tingimata negatiivset. Võtame või DMack WRC Tänakuga, kus kõrgeim boss on Wilson, kellelt DMack rendib teenust e. autot ja sisuliselt ka sõitjat ning kõik osapooled on õnnelikud.
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Mart_ »

-huviline2- wrote:Miks kohe nii kurjalt ja isiklikult. Polnud ju mingit kriitikat, vähemalt mina sellest aru küll ei saanud. Pigem ju kiideti, et DMack annab võimaluse paljudele eestlastele. Samuti ei tähenda skeemitamine tingimata negatiivset. Võtame või DMack WRC Tänakuga, kus kõrgeim boss on Wilson, kellelt DMack rendib teenust e. autot ja sisuliselt ka sõitjat ning kõik osapooled on õnnelikud.
Sõnal skeemitamine on s*tamitse juures lihtsalt.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by -huviline2- »

Paljudel juhtudel tõesti, kuid antud kontekstis see sellist kurjustamist kindlasti ei väärinud.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

Mina ei tea midagi. Kui puu käis olin mina paugu otsas või oli see vastu pidi. Tegelikult on suurel osal KidrA teksides täiesti arvestatav point sees. Iseasi on kuidas keegi asjadest aru saab. See minu ja KidrA pikk dealoog oli lihtsalt minu väike kiusamine. Tegelikult sain juba KidrA esimesest postitusest aru mida ta öelda tahtis. No Hard Feeling KidrA.
Tegelikult võiks korraldada RF-laste mingi koos viibimise, et näha ka tegelastega näost näkku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 673
Joined: Sun Feb 16, 2003 1:31 pm
Location: Tallinn

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by umm »

Kolin wrote: Tegelikult võiks korraldada RF-laste mingi koos viibimise, et näha ka tegelastega näost näkku.
Et kuniks veel näeb teineteist enne lampide kinnilöömist? :D
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

umm wrote:
Kolin wrote: Tegelikult võiks korraldada RF-laste mingi koos viibimise, et näha ka tegelastega näost näkku.
Et kuniks veel näeb teineteist enne lampide kinnilöömist? :D
Miks Lööma? Mina küll kedagi lööma ei hakka. Lihtsalt oli selline välk idee. Aga pöördugem jälle teema juurde tagasi. ( et siis KidrA ja tema sõnavõtud :D ) IRW. ok ok see oli nali, et kõik ikka aru saaks.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by KidrA »

Ma tuleksin kindlasti koosviibimisele, kuna ühistransport on nüüd tasuta ju! Selles mõttes, ei tasu liiga kritiseerivalt tolle tegelase postitust võtta, et ta pani millegagi täppi ka, et tõesti olen kibestunud vanainimene ja tõesti tean teistest rohkem.

Päevad lähevadki tavaliselt aknalaual olevaid tuvisid lugedes, täna on näiteks 24 tükki olnud, mis on selle aasta nö personal best. Praegu aga tulin just õuest, oma igapäevaselt jalutuskäigult, mis koosneb ümber maja käimisest ühe korra, kui füüsiline lubab siis mõnikord teen lausa kaks tiiru peale! Naabritädi Ljudmilla istus ka hoovis pingi peal, pidasime kohe koosoleku, et mis on uued hinnad turu peal ja kui raske ikka see pensionäri elu on. Ükski app teie noorte mobiilis ei suudaks ka turu hindadel nii ulatuslikult silma peal hoida nagu Ljudmilla seda teeb. Iga päev saan jälle update, mis hinnad on tõusnud, mis kaup jälle odavamaks läinud. Kas näiteks teie seltsimehed teate, palju maksab kott kartulaid turul? Vaevalt, järelikult teangi ma teist rohkem! Aga nüüd ma lähen Õnne 13 vaatama...
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

KidrA wrote:Ma tuleksin kindlasti koosviibimisele, kuna ühistransport on nüüd tasuta ju! Selles mõttes, ei tasu liiga kritiseerivalt tolle tegelase postitust võtta, et ta pani millegagi täppi ka, et tõesti olen kibestunud vanainimene ja tõesti tean teistest rohkem.

Päevad lähevadki tavaliselt aknalaual olevaid tuvisid lugedes, täna on näiteks 24 tükki olnud, mis on selle aasta nö personal best. Praegu aga tulin just õuest, oma igapäevaselt jalutuskäigult, mis koosneb ümber maja käimisest ühe korra, kui füüsiline lubab siis mõnikord teen lausa kaks tiiru peale! Naabritädi Ljudmilla istus ka hoovis pingi peal, pidasime kohe koosoleku, et mis on uued hinnad turu peal ja kui raske ikka see pensionäri elu on. Ükski app teie noorte mobiilis ei suudaks ka turu hindadel nii ulatuslikult silma peal hoida nagu Ljudmilla seda teeb. Iga päev saan jälle update, mis hinnad on tõusnud, mis kaup jälle odavamaks läinud. Kas näiteks teie seltsimehed teate, palju maksab kott kartulaid turul? Vaevalt, järelikult teangi ma teist rohkem! Aga nüüd ma lähen Õnne 13 vaatama...
See oli hea. Ma sain ikka kõhutäie naerda. :D :D :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
pets1
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 575
Joined: Thu Nov 10, 2011 1:20 am

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by pets1 »

Koosolek on 3.juuli õhtul Mikolajkis. Kell 21.00.
Suurte kogemustega ralliturist
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1199
Joined: Wed Dec 17, 2014 6:35 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Vahula »

"WRC2-sarjas sõidavad DMACKi värvides Sardiinias Karl Kruuda ja Martin Järveoja. «Karl on meie meeskonnale suurepärane täiendus ja olen kindel, et ta suudab meie toodangut WRC2-klassis heast küljest näidata,» lisas McCormack. Kruuda enda sõnul on Sardiinia olnud alati üks tema lemmikrallisid.

«Hea, et reedel on paar lühemat katset, kus saame rütmi otsida. Istusin viimati Fiestas paar aastat tagasi, aga tegu on suurepärase võimalusega ja pingutan kõvasti, et seda parimal moel ära kasutada. Ott näitas Portugalis, et uued rehvid on head, üritame seda nüüd ka WRC2-s tõestada.»"

http://sport.postimees.ee/3720321/tanak ... t-voidelda
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by soca »

Pmt võiks jah, Team Estonia-ks seda tiimi kutsuda :)
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by jens »

KidrA tekstid on tõesti head. Vajadusel suudab ta kirjutada nii hea pointiga kui ka hea huumoriga tekste (Lembitu Kuuse reportaaž ja nüüd turg). :D

Ainult et kui et RF kokkutuleku teete, siis kindlasti valige koht, kuhu tasuta ühistranspordiga ligi pääseb. ;) Vaatan asju ikka tallinlase mätta otsast. :D
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1007
Joined: Thu Oct 18, 2012 6:29 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by teine_riiul »

jens wrote:KidrA tekstid on tõesti head. Vajadusel suudab ta kirjutada nii hea pointiga kui ka hea huumoriga tekste (Lembitu Kuuse reportaaž ja nüüd turg). :D

Ainult et kui et RF kokkutuleku teete, siis kindlasti valige koht, kuhu tasuta ühistranspordiga ligi pääseb. ;) Vaatan asju ikka tallinlase mätta otsast. :D
Mis ühistranspordist sa räägid, siin on nii kõvad spetsialistid, et ilmselt tullakse isikliku WRC autoga kohale 8)
Post Reply