WRC 6

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Post Reply
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

WRC 6

Post by calderon »

Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 6

Post by Burns »

Ei oskagi midagi arvata, kuna minu jaoks oli WRC 5 ikka täielik pettumus.Ja videot vaadates ega kuues palju parem ei tule. Eks näis.
Diagnoos- Rallisõltlane
Rainiz.
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 907
Joined: Fri Feb 10, 2012 10:08 am

Re: WRC 6

Post by Rainiz. »

See näeb juba treileris väga halb välja...
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1376
Joined: Mon Mar 14, 2005 2:39 pm

Re: WRC 6

Post by SLy »

Mulle jälle dirt ei istu :D sama arvamus ka kahel sõbral kellega koos mängime. sai ca pool aastat vahepeal dirti mängitud ja eelmisel nädalavahetusel uuesti wrc5 üle pika aja konsooli pandud ja kuidagi palju paremini istub. kordamööda mängides wrc5 puhul meeldib ka see, et näitab omavahelisi splitte ja lisaks on rajal vari kiiremast autost. tekib selline mõnus hasart sellest varjust kiirem olla. mina viin igatahes dirti ja wrc5-e sissemaksuks wrc6 ostmisel.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: WRC 6

Post by Lithium »

WRC mängud on selliseid lihtsad arcade mängud mida võib puldiga mängida ..
Söörlöne!
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC 6

Post by Kolin »

Lithium wrote:WRC mängud on selliseid lihtsad arcade mängud mida võib puldiga mängida ..
Ma olen eluaeg ja kõiki rallimänge puldiga mänginud. Ning kusjuures püstiseistes. Kõik Wrc mängud ja RBR
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: WRC 6

Post by Epik »

Ka puldiga sõitnud alati, RBR küll oli üsna keeruline aga Dirt Rallyt puldiga peaaegu sama hea kui WRC5 mängida.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: WRC 6

Post by Lithium »

Kolin wrote:
Lithium wrote:WRC mängud on selliseid lihtsad arcade mängud mida võib puldiga mängida ..
Ma olen eluaeg ja kõiki rallimänge puldiga mänginud. Ning kusjuures püstiseistes. Kõik Wrc mängud ja RBR
Päriselt sõitsid RBRELi ka püstiseistes? :D
Söörlöne!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 6

Post by Burns »

SLy wrote:Mulle jälle dirt ei istu :D sama arvamus ka kahel sõbral kellega koos mängime. sai ca pool aastat vahepeal dirti mängitud ja eelmisel nädalavahetusel uuesti wrc5 üle pika aja konsooli pandud ja kuidagi palju paremini istub. kordamööda mängides wrc5 puhul meeldib ka see, et näitab omavahelisi splitte ja lisaks on rajal vari kiiremast autost. tekib selline mõnus hasart sellest varjust kiirem olla. mina viin igatahes dirti ja wrc5-e sissemaksuks wrc6 ostmisel.
:D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 6

Post by Burns »

Kolin wrote:
Lithium wrote:WRC mängud on selliseid lihtsad arcade mängud mida võib puldiga mängida ..
Ma olen eluaeg ja kõiki rallimänge puldiga mänginud. Ning kusjuures püstiseistes. Kõik Wrc mängud ja RBR
Müts maha Kolin su ees, et suudad puldiga kiireid aegu sõita. Ise aga ei kujutaks puldiga sõitmist enam ette...nagu poolik olek see asi vms...ning muidugi jääb ka pool fiilingut saamata.
Diagnoos- Rallisõltlane
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC 6

Post by Kolin »

Lithium wrote:
Kolin wrote:
Lithium wrote:WRC mängud on selliseid lihtsad arcade mängud mida võib puldiga mängida ..
Ma olen eluaeg ja kõiki rallimänge puldiga mänginud. Ning kusjuures püstiseistes. Kõik Wrc mängud ja RBR
Päriselt sõitsid RBRELi ka püstiseistes? :D
:D :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kambuu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 192
Joined: Sat May 07, 2011 4:33 pm

Re: WRC 6

Post by kambuu »

Ei osanud kuhugi mujale panna. Saab ka nii mängida. https://www.youtube.com/watch?v=mCpJqMd ... ture=share
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 651
Joined: Thu Nov 17, 2016 8:37 am

Re: WRC 6

Post by Mati »

kambuu wrote:Ei osanud kuhugi mujale panna. Saab ka nii mängida. https://www.youtube.com/watch?v=mCpJqMd ... ture=share

Rooli lõtk on suts suur, aga toimib.
Post Reply