Delfinaarium

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1084
Joined: Wed Jan 11, 2012 8:00 pm

Delfinaarium

Post by Lärri »

Mind võib täitsa julgesti foorumist välja visata, minu elus ei juhtu sellest küll kõige vähematki. Aga enne kui admin seda teeb, võiks ta muidugi mõtiskleda valikute üle:
a) foorumi kvaliteeti näitab suur postituste hulk, milles teadjamehed mõõdavad silmaga ära auto kiiruse, hobujõud ja piloodi seeedekulgla seisukorra. Seejuures on kõvem mees see, kes suudab grammatiliselt kõige vigasemalt kirjutada.
b) foorumis kirjutatakse reaalsetest asjadest ja enam vähem talutavas eesti keeles. Arvamuste jaoks võiks olla avatud eraldi teemad, kus iga soovija saab ennast meelepärasel viisil välja elada.

Praegu tundub siin olevat tegemist nüüdisaja tolerastidega, kes nõuavad, et nende arvamusavaldusi ei tohi arvustada (sallimatus!) aga ise soovivad teisipidi arvajaid foorumist välja visata :) Elagu sallivus! Maha kõik, kes nii ei arva! :)
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: Meeskonnad testiradadel

Post by Epik »

Lõpetage see OT ära ja kolige teise teemasse.
võite seal rääkida millest iganes soovite.

http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=4997
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11796
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Meeskonnad testiradadel

Post by viplala »

Lärri wrote:Mind võib täitsa julgesti foorumist välja visata, minu elus ei juhtu sellest küll kõige vähematki. Aga enne kui admin seda teeb, võiks ta muidugi mõtiskleda valikute üle:
a) foorumi kvaliteeti näitab suur postituste hulk, milles teadjamehed mõõdavad silmaga ära auto kiiruse, hobujõud ja piloodi seeedekulgla seisukorra. Seejuures on kõvem mees see, kes suudab grammatiliselt kõige vigasemalt kirjutada.
b) foorumis kirjutatakse reaalsetest asjadest ja enam vähem talutavas eesti keeles. Arvamuste jaoks võiks olla avatud eraldi teemad, kus iga soovija saab ennast meelepärasel viisil välja elada.

Praegu tundub siin olevat tegemist nüüdisaja tolerastidega, kes nõuavad, et nende arvamusavaldusi ei tohi arvustada (sallimatus!) aga ise soovivad teisipidi arvajaid foorumist välja visata :) Elagu sallivus! Maha kõik, kes nii ei arva! :)
Image
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Re: Meeskonnad testiradadel

Post by Jaanus »

Ei ole minul õigust kedagi bännida, see on ainult administraatoritel ja vastavalt vajadusele sellega tegeletakse.
Seniks soovitan valida välja inimesed, kelle postitusi tulevikus lugeda ei soovita ja minna tema profiilile. Inimese profiilil, kohe tema kasutajanime all, on valikud [ Lisa sõbrana | Lisa vaenlasena ]

Vaenlased on kasutajad, keda vaikimisi ignoreeritakse. Postitused nende poolt ei ole täielikult nähtavad. Privaatsõnumid on nendelt siiski lubatud. Sa ei saa lisada vaenlaseks moderaatorit või administraatorit
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: Meeskonnad testiradadel

Post by Frank »

Võib-olla eraldaks selle viimase diskussiooni eraldi teemaks? Teema püsib puhtamana.

Rallifoorumit lugedes on kohati tunne, et tegu pole päris eesti foorumiga. Postitused on kordades tulihingelisemad kui võiks oodata stereotüüpselt eestlaselt. Mida rohkem pühendunud fanaatikud siin on, seda suurem tõenäosus on, et ükshetk läheb kismaks. Ja seda on korduvalt ette tulnud siin aastate jooksul.

Et rahu ainult. Arkadi väitis juba kuid tagasi, et Ott sõidab järgmine aasta. Ja küll Ogier ka omale uue auto leiab. Mis seisus Toyota on, saame täpselt teada juba nii kahe kuu pärast.

Aga mis puudutab testivideosid, siis ma ootan rahulikult Monte Carlo ja Rootsi ralli ära ning siis on enam-vähem selge, milline tiim tegi parima auto. Seni kaua on hea vaadata ja kuulata uusi masinaid, sest muidu oleksid need kuud liiga rallivaesed.
"Come on, you can see more than that"
Suurkala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 513
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:40 pm

Re: Delfinaarium

Post by Suurkala »

IRW!.
Lõpuks ometi! Loodan et nüüd hoitakse muud teemad tühisest lobast, vingumistest ja omavahel nääklemistest puhas, kui soovite jageleda, siis tehke seda siin!
5+
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Delfinaarium

Post by jens »

Kakelge terviseks.

Parim lahendus on muidugi mitte ainult vältida segaduse külvamist, vaid ka mitte alluda 'teiste' provokatsioonidele ja iga teistmoodi arvamuse peale mitte leili minna.

Mul muidugi hea öelda :D , kuna ma nagunii just ülearu tihti ei ole postitanud, vähemalt viimasel ajal.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Delfinaarium

Post by Kolin »

Lärri wrote:Mind võib täitsa julgesti foorumist välja visata, minu elus ei juhtu sellest küll kõige vähematki. Aga enne kui admin seda teeb, võiks ta muidugi mõtiskleda valikute üle:
a) foorumi kvaliteeti näitab suur postituste hulk, milles teadjamehed mõõdavad silmaga ära auto kiiruse, hobujõud ja piloodi seeedekulgla seisukorra. Seejuures on kõvem mees see, kes suudab grammatiliselt kõige vigasemalt kirjutada.
b) foorumis kirjutatakse reaalsetest asjadest ja enam vähem talutavas eesti keeles. Arvamuste jaoks võiks olla avatud eraldi teemad, kus iga soovija saab ennast meelepärasel viisil välja elada.

Praegu tundub siin olevat tegemist nüüdisaja tolerastidega kes nõuavad, et nende arvamusavaldusi ei tohi arvustada (sallimatus!) aga ise soovivad teisipidi arvajaid foorumist välja visata :) Elagu sallivus! Maha kõik, kes nii ei arva! :)


Asi ei ole sallimatuses. Vaid iga foorumlane kirjutab oma mõtteid ja arvamusi. Ning kui sulle midagi ei meeldi siis hakkad sa osima teiste kirjavigu. Sul on ikka midagi tõsiselt viga. Kas sa saad sellest mingi moraalse orgasmi kui saad kellelegi ära panna jälle?
Miks sa sedasi teed?

Ma ei ole jah kõige teravam pliiats karbis kirjutamise kohapealt.
Aga mina ei kiunu sinu vigade pärast. Kui sa teisi kritiseerid siis vaata, et ise korralikult kirjutad. Otsi omale naine. Kui sind siin midagi ja koguaeg häirib siis mine kusagile mujale. Keegi ei sunni ju sind siis foorumis olema ja seda sinu jaoks olevat pas*ka lugema.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Trw
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 313
Joined: Fri Nov 21, 2008 5:22 pm
Location: Tartumaa.

Re: Delfinaarium

Post by Trw »

Mida p*rset siin korraldatakse nüüd??
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Delfinaarium

Post by Kolin »

Trw wrote:Mida p*rset siin korraldatakse nüüd??
Sellest ei saa mina ka aru :D Hakati jälle õigekirja taga ajama ja spetsialistideks tembeldama.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
TeeTCiLL
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 313
Joined: Fri Jul 09, 2010 5:25 pm
Location: Kuressaare

Re: Delfinaarium

Post by TeeTCiLL »

Kas mulle tundub või mõni pole siin ammu naist saanud .
Arkadi.T
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 109
Joined: Wed Nov 18, 2015 3:16 pm

Re: Delfinaarium

Post by Arkadi.T »

Kas siin teemas võib vabalt verbaalselt kümpi sõita?
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 921
Joined: Sun Dec 21, 2003 8:23 pm

Re: Delfinaarium

Post by Oliverk »

Arkadi.T wrote:Kas siin teemas võib vabalt verbaalselt kümpi sõita?
Igaksjuhuks ära sõida. Antakse veel rallifoorumi aukohtusse.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Delfinaarium

Post by Kolin »

Oliverk wrote:
Arkadi.T wrote:Kas siin teemas võib vabalt verbaalselt kümpi sõita?
Igaksjuhuks ära sõida. Antakse veel rallifoorumi aukohtusse.

:D :D :D :D :D :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Delfinaarium

Post by Lithium »

Image
Söörlöne!
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Delfinaarium

Post by soca »

ÜLES! et see teema ei jääks soiku nagu 2012... :wink:
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Delfinaarium

Post by Kolin »

Lärri wrote:
Kolin wrote:http://www.wrc.com/en/wrc/news/november ... um=twitter

Ogieri profiili video.
lõpus ütleb, et on paar võimalust. Aga tahab väga head võimalust mitte lihtsalt võimalust. Vastasel juhul istub aasta kodus ja on oma lapsele hea isa.
Seega mees pole raha peal väljas. Muidu tuleks ja töristaks poole peeruga aasta ära ja paneks 10 milli€ tasku.
Ahsoo. Et siis Ogier'd raha ei huvita. Ja et kui raha talle oluline oleks, siis ta oleks vastanud, et valin kõige rasvasema pakkumise? Või mida ta vastanud oleks?
Lärri armunud oled või? Tahad äkki suudelda. Paraku ma ei saa su armuvalu kuidagi moodi rahuldada.
Sul on mingi isiksuse häire. ma ei saa aru miks ma sul koguaeg hambus olen.

Ogieril laual kaks pakkumist kehvem auto ja tunduvalt suurem palganumber. Teine pakkumine vähem raha aga kiirem auto.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Re: Delfinaarium

Post by johunn »

Kolin, kust sa tead, et Ogieril ainult 2 pakkumist on? Ja kust see info palganumbrite ja jõuvahekordade kohta? :)
mcwax
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1711
Joined: Sat Jun 28, 2003 1:14 pm
Location: Tallinna loomaaed

Re: Delfinaarium

Post by mcwax »

Oehh...
On inimesed kellele meeldib lihtsalt teise "nuppe vajutada"... lihtsalt selleks, et näha mis saab... et saaks "nalja". Meil siin foorumis ka mõned sellised... Ja parim tulemus sellise kodaniku jaoks on see, kui nupp osutub "suureks ja punaseks" ja teise kodaniku peaks lõhkeb kenasti "tuumapomm". Meil siin foorumis sellised ka mõned.
Kõige lihtsam viis rahu saada, on ignoreerida selliseid provotseerijaid ja mitte iga närimise peale kohe plahvatada! Provotseerija eesmärk ei olegi argumenteerida, vaid tormi külvata. Võtke rahulikult mehed!
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1084
Joined: Wed Jan 11, 2012 8:00 pm

Re: Delfinaarium

Post by Lärri »

Ei olnud mingit eesmärki "tormi külvata" vms. Lihtsalt - ja ühtaegu toetades mõnede inimeste püüdlusi hoida foorumit arukas diskussioonis - olen mõnikord juhtinud tähelepanu asjaolule, et pole mõtet targutada ja kuulutada lõplikku tõde ise asjast ettekujutust omamata. Väited stiilis "Ogier'l on valida sellised lepingud ja ta otsustab nii", "Näha on, et see auto on kiire", "See mees ei oska sõita" jne on minu arvates üsna lapsikud ja täpselt see, mis passib kenasti alateema "Delfinaarium" alla. Eriti kui samas foorumis põlastatakse Eesti spordiajakirjanikke (kahtlemata tihtilugu ka põhjusega) ja paradoksaalsel kombel kopeeritakse nürimeelse järjekindlusega nende küündimatute kirjatsurade kohmakaid tõlkeid välisajakirjandusest.

Lapsik ja Delfinaariumisse sobituv on ka kellegi Kolini nimelise persooni suutmatus mõistlikku argumentatsiooni viljeleda ja selle asemel suhteliselt ebaintelligentselt esitatud püüe suhestuda minu sugueluga. Sedasorti avaldused ei tee suurt muud, kui defineerivad avaldaja enda. Ja see on ju üsna naljakas, kas pole? :)
Post Reply