Delfinaarium

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Kolin »

johunn kirjutas:Kolin, kust sa tead, et Ogieril ainult 2 pakkumist on? Ja kust see info palganumbrite ja jõuvahekordade kohta? :)
Sorry eksisin. Ogieril kolm võimalust. Ning kolmas võimalus on istuda kodus.
Citroen on sisuliselt meedias öelnud, et ei suuda võistelda Ogieri palkamises. Ning Hyundai on ka huvitatud kuid neil on korralik sõitaterivi olemas ning selline käik ei oleks aus sõijate suhetes. Ning seda on meedias öelnud just meeskondade juhid. Järele jääb kaks varianti. Kas Toyota kes pakub kahe aastast lepingut 10 milli aasta palgaks. 20 milli siis kahe aastaga. kuid arvatatavalt aeglasem auto. Või M-Sport arvatatavalt kiirem auto kui kindlasti mitte nii suur palga number. Ning kusagilt on läbi jooksnud ka see, et Ogier tahaks esialgu saada ühe aastast lepingut. Antud videos Ogier mainiski, et tahab saada head võimalust. Mitte lihtsalt võimalust sõita. Selline on lihtsalt minu mõtte käik. Aga loodan, et homme saab kõik selgeks.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas GC »

Palju õiendamist oleks siin foorumis olemata kui inimesed suudaksid oma arvamusi avaldada mitte nii pealetükkivas vormis... Ogieril on nii, Otil on nii!
Ma tahaks kohtuda rallifoorumi selle kasutajaga, kes teab rohkem kui "mitte sittagi"!
Unat
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 26 Apr 2005, 10:08
Asukoht: Seal kus jope ripub
Kontakt:

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Unat »

Ma pole siia kirjutanud neli ja pool aastat. Loen siis teemasi ja mõtlen endamisi mis küll toimub. Mõtlesin, et ütlen paar sõna sekka. Siin toimud puhas provokatsioon. See on sama hea kui näidata vankale svastikat.
Hetke olukord sai alguse Kolini lihtsast kirjaveast. Ning Lärri küttis kohe hagu alla. Ei õigusta kumbagi Käitusid mõlemad valesti. Kolin sellepärast, et laks põlema nagu vanka kellele näidati svastikat.Ning Lärri kes pidi mõnitades viitama sellele kirjaveale. Seda kõike oleks saanud vältida kui Lärri oleks oma postiduses viidanud kirjaveale ja teinud selle tärniga tähistades (Poonus - *Boonus) Olen millegipärast kindel sellisel juhul oleks selline sõda siin ära jäänud. Ka tänanae situatsioon. Kolin avaldas arvamust Lärrile see ei meeldinud ja oli lahing alanud. Ühte asja panin veel tähele. Hetkel Lärri leidis omale ohvri keda igal võimalikul viisil provotseerida. Tajudes, et Kolin on lühikese süütenööriga. Ning siis pärast vaikselt naeru kihistada. Minu kui kõrvalseisja arust on see alatu. Ok tegi kirja vea no tegi. Kas nüüd sai keegi surma sellepärast. Kõik ei ole prrfektsionistid ikka lipsab kirjavigu sisse. No mis siis. Ei oleks vaja nii julmalt sellele reageerida. Kõike saab viisakalt lahendada.
Igalühel on õigus oma arvamusele. Selline on minu kui kõrvalt vaataja arvamus. Meeldigu see siis või mitte meeldigu.
Female Body Inspector
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Oliverk »

Poonusena oli hea huumor minumeelest. Kannatab lugeda küll kui inimesed käima lähevad, muidu ongi liiga igav Õnne 13 siin.
2 kuud niigi sittagi ei toimu.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas GC »

Ja nii kurb kui see ka pole, on meie hulgas (mitte ainult siin foorumis) selliseid inimesi, kelle jaoks on olemas ainult tema enda arvamus ja vale arvamus.
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Vahula »

Nii hea! Nüüdsest on üks teema mis kindlalt mingit informatsiooni ei sisalda ja ei pea seda üldse lugema.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas GC »

Vahula kirjutas:Nii hea! Nüüdsest on üks teema mis kindlalt mingit informatsiooni ei sisalda ja ei pea seda üldse lugema.
5...6 korda järjest lugeda, et Ott on mingid splitis ... ei anna ka palju infot.
Mina ei salli seda foorumit enam, aga ikka veel loen ja kirjutan.
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Meeldimisi saanud: 1

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Epik »

Kogu selle jama peale tuleb viimasel ajal alati meelde üks paari aasta vanune intervjuu Kraagiga kus Strike küsib temalt rallifoorumi kohta. Ime et pole veel kinni pandud seda foorumit.
Viimati muutis Epik, 28 Nov 2016, 19:48, muudetud 1 kord kokku.
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas STI »

Unat kirjutas:Ma pole siia kirjutanud neli ja pool aastat. Loen siis teemasi ja mõtlen endamisi mis küll toimub. Mõtlesin, et ütlen paar sõna sekka. Siin toimud puhas provokatsioon. See on sama hea kui näidata vankale svastikat.
Hetke olukord sai alguse Kolini lihtsast kirjaveast. Ning Lärri küttis kohe hagu alla. Ei õigusta kumbagi Käitusid mõlemad valesti. Kolin sellepärast, et laks põlema nagu vanka kellele näidati svastikat.Ning Lärri kes pidi mõnitades viitama sellele kirjaveale. Seda kõike oleks saanud vältida kui Lärri oleks oma postiduses viidanud kirjaveale ja teinud selle tärniga tähistades (Poonus - *Boonus) Olen millegipärast kindel sellisel juhul oleks selline sõda siin ära jäänud. Ka tänanae situatsioon. Kolin avaldas arvamust Lärrile see ei meeldinud ja oli lahing alanud. Ühte asja panin veel tähele. Hetkel Lärri leidis omale ohvri keda igal võimalikul viisil provotseerida. Tajudes, et Kolin on lühikese süütenööriga. Ning siis pärast vaikselt naeru kihistada. Minu kui kõrvalseisja arust on see alatu. Ok tegi kirja vea no tegi. Kas nüüd sai keegi surma sellepärast. Kõik ei ole prrfektsionistid ikka lipsab kirjavigu sisse. No mis siis. Ei oleks vaja nii julmalt sellele reageerida. Kõike saab viisakalt lahendada.
Igalühel on õigus oma arvamusele. Selline on minu kui kõrvalt vaataja arvamus. Meeldigu see siis või mitte meeldigu.
Minge selle kasutaja profiilile kelle postitused teile ei meeldi ja lisaga ta enda vaenlaste nimekirja. Pärast seda ei näe te temalt enam ühtegi postitust. Väga mugav ja vererõhku ei viska ka enam asjatult üles. :P
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas viplala »

Unat kirjutas:Ma pole siia kirjutanud neli ja pool aastat. Loen siis teemasi ja mõtlen endamisi mis küll toimub. Mõtlesin, et ütlen paar sõna sekka. Siin toimud puhas provokatsioon. See on sama hea kui näidata vankale svastikat.
Hetke olukord sai alguse Kolini lihtsast kirjaveast. Ning Lärri küttis kohe hagu alla. Ei õigusta kumbagi Käitusid mõlemad valesti. Kolin sellepärast, et laks põlema nagu vanka kellele näidati svastikat.Ning Lärri kes pidi mõnitades viitama sellele kirjaveale. Seda kõike oleks saanud vältida kui Lärri oleks oma postiduses viidanud kirjaveale ja teinud selle tärniga tähistades (Poonus - *Boonus) Olen millegipärast kindel sellisel juhul oleks selline sõda siin ära jäänud. Ka tänanae situatsioon. Kolin avaldas arvamust Lärrile see ei meeldinud ja oli lahing alanud. Ühte asja panin veel tähele. Hetkel Lärri leidis omale ohvri keda igal võimalikul viisil provotseerida. Tajudes, et Kolin on lühikese süütenööriga. Ning siis pärast vaikselt naeru kihistada. Minu kui kõrvalseisja arust on see alatu. Ok tegi kirja vea no tegi. Kas nüüd sai keegi surma sellepärast. Kõik ei ole prrfektsionistid ikka lipsab kirjavigu sisse. No mis siis. Ei oleks vaja nii julmalt sellele reageerida. Kõike saab viisakalt lahendada.
Igalühel on õigus oma arvamusele. Selline on minu kui kõrvalt vaataja arvamus. Meeldigu see siis või mitte meeldigu.
Ei midagi isiklikku, aga see koht tõi naeratuse Kolin "lühikese süütenööriga" mees!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Kolin »

viplala kirjutas: Ei midagi isiklikku, aga see koht tõi naeratuse Kolin "lühikese süütenööriga" mees!
:D :D No mis seal siis ikka. ma ei tea mida Unat mõtles sellega. Aga sain ise ka naerda. See selline kahemõtteline lause. :D :D
Vabandan kallid foorumlased oma keevalise iseloomu pärast. :oops:
Lähen nüüd peidan oma lühikese süütenööri ära. :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Arkadi.T
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Nov 2015, 15:16

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Arkadi.T »

hull
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 717
Liitunud: 06 Aug 2005, 12:42
Asukoht: tallinn
Has thanked: 1
Kontakt:

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas hull »

Kolin kirjutas:
Lähen nüüd peidan oma lühikese süütenööri ära. :D
Ära seda pisikest nöörikest küll ära peida, äkki vaja sul veel pauku teha ;)
Seal kus lõppeb asfalt....
tugitoolifänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas tugitoolifänn »

raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1091
Liitunud: 19 Mai 2003, 11:41
Asukoht: Võrumaa

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas raig0 »

Vähemalt teised kiired M-spordi poisid mahtusid... :lol:
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Dubber »

Ma ka esimese õhinaga mõtsin, woah, et tellin omale, siis vaatasin pilte, krt Ott puudu ja siis vaatasin teise pilguga, et üldse nagu nirud pildid (autosid nagu polegi näha) ja jäigi tellimata ... :cry:

Teen ise (lasen teha) omale :)
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
tugitoolifänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas tugitoolifänn »

Teatavasti O.Gross on Oti kõige suurem toetaja kelleta ta sõidaks ikka veel Eesti rallit.
Ott oli kohal ka Grossi helikopteri esitlusel. Miks ta seal oli ? Võibolla puhkus, aga praegu pidi ju jube kiire aeg olema WRC meestel ?
S.Pärn ka esindatud...

http://virumaateataja.postimees.ee/3931 ... -tooriista
markol
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 283
Liitunud: 26 Aug 2011, 14:37
Asukoht: Tartu

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas markol »

Hea Virumaal hommikukohvi ära juua ja Rootsi kiiruskatsele sõita. Või Soome jne.
stenk
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 6
Liitunud: 17 Jaan 2009, 19:31

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas stenk »

Lithium kirjutas:Pilt
+1
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Dubber »

Panen siia vahelduseks ilusa pildi - kõik 2016 meistrid!
(ja meelega suurema)
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Vasta