Delfinaarium

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Delfinaarium

Post by Kolin »

johunn wrote:Kolin, kust sa tead, et Ogieril ainult 2 pakkumist on? Ja kust see info palganumbrite ja jõuvahekordade kohta? :)
Sorry eksisin. Ogieril kolm võimalust. Ning kolmas võimalus on istuda kodus.
Citroen on sisuliselt meedias öelnud, et ei suuda võistelda Ogieri palkamises. Ning Hyundai on ka huvitatud kuid neil on korralik sõitaterivi olemas ning selline käik ei oleks aus sõijate suhetes. Ning seda on meedias öelnud just meeskondade juhid. Järele jääb kaks varianti. Kas Toyota kes pakub kahe aastast lepingut 10 milli aasta palgaks. 20 milli siis kahe aastaga. kuid arvatatavalt aeglasem auto. Või M-Sport arvatatavalt kiirem auto kui kindlasti mitte nii suur palga number. Ning kusagilt on läbi jooksnud ka see, et Ogier tahaks esialgu saada ühe aastast lepingut. Antud videos Ogier mainiski, et tahab saada head võimalust. Mitte lihtsalt võimalust sõita. Selline on lihtsalt minu mõtte käik. Aga loodan, et homme saab kõik selgeks.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1057
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:17 pm
Location: keskel

Re: Delfinaarium

Post by GC »

Palju õiendamist oleks siin foorumis olemata kui inimesed suudaksid oma arvamusi avaldada mitte nii pealetükkivas vormis... Ogieril on nii, Otil on nii!
Ma tahaks kohtuda rallifoorumi selle kasutajaga, kes teab rohkem kui "mitte sittagi"!
Unat
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 47
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:08 am
Location: Seal kus jope ripub
Contact:

Re: Delfinaarium

Post by Unat »

Ma pole siia kirjutanud neli ja pool aastat. Loen siis teemasi ja mõtlen endamisi mis küll toimub. Mõtlesin, et ütlen paar sõna sekka. Siin toimud puhas provokatsioon. See on sama hea kui näidata vankale svastikat.
Hetke olukord sai alguse Kolini lihtsast kirjaveast. Ning Lärri küttis kohe hagu alla. Ei õigusta kumbagi Käitusid mõlemad valesti. Kolin sellepärast, et laks põlema nagu vanka kellele näidati svastikat.Ning Lärri kes pidi mõnitades viitama sellele kirjaveale. Seda kõike oleks saanud vältida kui Lärri oleks oma postiduses viidanud kirjaveale ja teinud selle tärniga tähistades (Poonus - *Boonus) Olen millegipärast kindel sellisel juhul oleks selline sõda siin ära jäänud. Ka tänanae situatsioon. Kolin avaldas arvamust Lärrile see ei meeldinud ja oli lahing alanud. Ühte asja panin veel tähele. Hetkel Lärri leidis omale ohvri keda igal võimalikul viisil provotseerida. Tajudes, et Kolin on lühikese süütenööriga. Ning siis pärast vaikselt naeru kihistada. Minu kui kõrvalseisja arust on see alatu. Ok tegi kirja vea no tegi. Kas nüüd sai keegi surma sellepärast. Kõik ei ole prrfektsionistid ikka lipsab kirjavigu sisse. No mis siis. Ei oleks vaja nii julmalt sellele reageerida. Kõike saab viisakalt lahendada.
Igalühel on õigus oma arvamusele. Selline on minu kui kõrvalt vaataja arvamus. Meeldigu see siis või mitte meeldigu.
Female Body Inspector
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 921
Joined: Sun Dec 21, 2003 8:23 pm

Re: Delfinaarium

Post by Oliverk »

Poonusena oli hea huumor minumeelest. Kannatab lugeda küll kui inimesed käima lähevad, muidu ongi liiga igav Õnne 13 siin.
2 kuud niigi sittagi ei toimu.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1057
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:17 pm
Location: keskel

Re: Delfinaarium

Post by GC »

Ja nii kurb kui see ka pole, on meie hulgas (mitte ainult siin foorumis) selliseid inimesi, kelle jaoks on olemas ainult tema enda arvamus ja vale arvamus.
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1199
Joined: Wed Dec 17, 2014 6:35 pm

Re: Delfinaarium

Post by Vahula »

Nii hea! Nüüdsest on üks teema mis kindlalt mingit informatsiooni ei sisalda ja ei pea seda üldse lugema.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1057
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:17 pm
Location: keskel

Re: Delfinaarium

Post by GC »

Vahula wrote:Nii hea! Nüüdsest on üks teema mis kindlalt mingit informatsiooni ei sisalda ja ei pea seda üldse lugema.
5...6 korda järjest lugeda, et Ott on mingid splitis ... ei anna ka palju infot.
Mina ei salli seda foorumit enam, aga ikka veel loen ja kirjutan.
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: Delfinaarium

Post by Epik »

Kogu selle jama peale tuleb viimasel ajal alati meelde üks paari aasta vanune intervjuu Kraagiga kus Strike küsib temalt rallifoorumi kohta. Ime et pole veel kinni pandud seda foorumit.
Last edited by Epik on Mon Nov 28, 2016 7:48 pm, edited 1 time in total.
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: Delfinaarium

Post by STI »

Unat wrote:Ma pole siia kirjutanud neli ja pool aastat. Loen siis teemasi ja mõtlen endamisi mis küll toimub. Mõtlesin, et ütlen paar sõna sekka. Siin toimud puhas provokatsioon. See on sama hea kui näidata vankale svastikat.
Hetke olukord sai alguse Kolini lihtsast kirjaveast. Ning Lärri küttis kohe hagu alla. Ei õigusta kumbagi Käitusid mõlemad valesti. Kolin sellepärast, et laks põlema nagu vanka kellele näidati svastikat.Ning Lärri kes pidi mõnitades viitama sellele kirjaveale. Seda kõike oleks saanud vältida kui Lärri oleks oma postiduses viidanud kirjaveale ja teinud selle tärniga tähistades (Poonus - *Boonus) Olen millegipärast kindel sellisel juhul oleks selline sõda siin ära jäänud. Ka tänanae situatsioon. Kolin avaldas arvamust Lärrile see ei meeldinud ja oli lahing alanud. Ühte asja panin veel tähele. Hetkel Lärri leidis omale ohvri keda igal võimalikul viisil provotseerida. Tajudes, et Kolin on lühikese süütenööriga. Ning siis pärast vaikselt naeru kihistada. Minu kui kõrvalseisja arust on see alatu. Ok tegi kirja vea no tegi. Kas nüüd sai keegi surma sellepärast. Kõik ei ole prrfektsionistid ikka lipsab kirjavigu sisse. No mis siis. Ei oleks vaja nii julmalt sellele reageerida. Kõike saab viisakalt lahendada.
Igalühel on õigus oma arvamusele. Selline on minu kui kõrvalt vaataja arvamus. Meeldigu see siis või mitte meeldigu.
Minge selle kasutaja profiilile kelle postitused teile ei meeldi ja lisaga ta enda vaenlaste nimekirja. Pärast seda ei näe te temalt enam ühtegi postitust. Väga mugav ja vererõhku ei viska ka enam asjatult üles. :P
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Delfinaarium

Post by viplala »

Unat wrote:Ma pole siia kirjutanud neli ja pool aastat. Loen siis teemasi ja mõtlen endamisi mis küll toimub. Mõtlesin, et ütlen paar sõna sekka. Siin toimud puhas provokatsioon. See on sama hea kui näidata vankale svastikat.
Hetke olukord sai alguse Kolini lihtsast kirjaveast. Ning Lärri küttis kohe hagu alla. Ei õigusta kumbagi Käitusid mõlemad valesti. Kolin sellepärast, et laks põlema nagu vanka kellele näidati svastikat.Ning Lärri kes pidi mõnitades viitama sellele kirjaveale. Seda kõike oleks saanud vältida kui Lärri oleks oma postiduses viidanud kirjaveale ja teinud selle tärniga tähistades (Poonus - *Boonus) Olen millegipärast kindel sellisel juhul oleks selline sõda siin ära jäänud. Ka tänanae situatsioon. Kolin avaldas arvamust Lärrile see ei meeldinud ja oli lahing alanud. Ühte asja panin veel tähele. Hetkel Lärri leidis omale ohvri keda igal võimalikul viisil provotseerida. Tajudes, et Kolin on lühikese süütenööriga. Ning siis pärast vaikselt naeru kihistada. Minu kui kõrvalseisja arust on see alatu. Ok tegi kirja vea no tegi. Kas nüüd sai keegi surma sellepärast. Kõik ei ole prrfektsionistid ikka lipsab kirjavigu sisse. No mis siis. Ei oleks vaja nii julmalt sellele reageerida. Kõike saab viisakalt lahendada.
Igalühel on õigus oma arvamusele. Selline on minu kui kõrvalt vaataja arvamus. Meeldigu see siis või mitte meeldigu.
Ei midagi isiklikku, aga see koht tõi naeratuse Kolin "lühikese süütenööriga" mees!
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Delfinaarium

Post by Kolin »

viplala wrote: Ei midagi isiklikku, aga see koht tõi naeratuse Kolin "lühikese süütenööriga" mees!
:D :D No mis seal siis ikka. ma ei tea mida Unat mõtles sellega. Aga sain ise ka naerda. See selline kahemõtteline lause. :D :D
Vabandan kallid foorumlased oma keevalise iseloomu pärast. :oops:
Lähen nüüd peidan oma lühikese süütenööri ära. :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Arkadi.T
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 109
Joined: Wed Nov 18, 2015 3:16 pm

Re: Delfinaarium

Post by Arkadi.T »

hull
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 717
Joined: Sat Aug 06, 2005 12:42 pm
Location: tallinn
Contact:

Re: Delfinaarium

Post by hull »

Kolin wrote:
Lähen nüüd peidan oma lühikese süütenööri ära. :D
Ära seda pisikest nöörikest küll ära peida, äkki vaja sul veel pauku teha ;)
Seal kus lõppeb asfalt....
tugitoolifänn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1011
Joined: Wed Jun 29, 2016 3:37 pm

Re: Delfinaarium

Post by tugitoolifänn »

raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1091
Joined: Mon May 19, 2003 11:41 am
Location: Võrumaa

Re: Delfinaarium

Post by raig0 »

Vähemalt teised kiired M-spordi poisid mahtusid... :lol:
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: Delfinaarium

Post by Dubber »

Ma ka esimese õhinaga mõtsin, woah, et tellin omale, siis vaatasin pilte, krt Ott puudu ja siis vaatasin teise pilguga, et üldse nagu nirud pildid (autosid nagu polegi näha) ja jäigi tellimata ... :cry:

Teen ise (lasen teha) omale :)
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
tugitoolifänn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1011
Joined: Wed Jun 29, 2016 3:37 pm

Re: Delfinaarium

Post by tugitoolifänn »

Teatavasti O.Gross on Oti kõige suurem toetaja kelleta ta sõidaks ikka veel Eesti rallit.
Ott oli kohal ka Grossi helikopteri esitlusel. Miks ta seal oli ? Võibolla puhkus, aga praegu pidi ju jube kiire aeg olema WRC meestel ?
S.Pärn ka esindatud...

http://virumaateataja.postimees.ee/3931 ... -tooriista
markol
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 283
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:37 pm
Location: Tartu

Re: Delfinaarium

Post by markol »

Hea Virumaal hommikukohvi ära juua ja Rootsi kiiruskatsele sõita. Või Soome jne.
stenk
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 6
Joined: Sat Jan 17, 2009 7:31 pm

Re: Delfinaarium

Post by stenk »

Lithium wrote:Image
+1
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: Delfinaarium

Post by Dubber »

Panen siia vahelduseks ilusa pildi - kõik 2016 meistrid!
(ja meelega suurema)
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Post Reply