ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas Vahula »

Silk kirjutas:
deiviidas kirjutas:
blsh kirjutas:Neuville'lt ikka väga üleolev kommentaar Oti kohta, soola haavale. Tont
Ma ei saa aru, miks peab seda Neuville'i kogu aeg siin kommentaarides jalge alla trampima.
Fakt on see, et kõik need tipptasemel sõitjad on tegijad.
Ei ole mõtet kedagi mustata. See lihtsalt ei ole ilus.
Nagu näha, siis omavahel on sõitjad kõik head sõbrad ja vaatamata võitluspingetele, üksteist toetavad.
Nõus! Täna tal polekski küll midagi muud olnud õelda, aga ma arvan et eelmistel päevadel ja Sardiinias oli veidi ülbe
Sardiinias:https://image.ibb.co/eT5S0v/Photo_10_06 ... _17_07.jpg
Ma ei saa aru kuidas te suudate nii väiklased olla. Mehed kes on maailma parimad milleski pole kindlasti sinna jõudnud olles pehmod ja hellikud. Nendel ongi nagu kohustuslik kerge ego. Samamoodi on ka Ottil suur ego. Kui sa tahad et keegi midagi tervat ei ütleks ja kõik sulle kandiku peal kätte tooks siis võid kodus edsi kududa.

Vaadake ralli vahelisi aegu või samamoodi seda kuidas peale seda kommentaari omavahel räägitakse ja küsitakse jne. Kellelgi mingi kana kitkuda omavahel pole välja arvatud rallifoorumis!
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

STI kirjutas:Eks karta oli, et üks kahest sellises duellis eksib. Kuna MM tiitel oli enne Poolat veel püütav, siis mindi täispanka püüdma ja nagu Martin raadios ütles, et see on nüüd läinud ja nüüd edaspidi tuleb võitude ja poodiumite eest võidelda. Imelikul kombel pole ka endal väga suurt pettumust. Hea nädalavahetus oli ja palju vägevaid emotsioone.
Martin ütles seda peale katkestamist? ise ei kuulnud seda....ma nagu nõus pole, pole siin midagi veel läinud...piisab ka Ogieri või Neuvillel järgmistel rallidel katkestada kas enda või tehnika süü läbi ja oleme mängus tagasi.


Ma ka isegi väga pettunud pole, kui siis ainult sellepärast et sõnusin vist ralli eelvaates Tänaku ära kui ütlesin et loodan et Paddonit ei tee ja peale võitu nüüd ära ei käkerda. :D Tundub et enesekindlus läheb isegi tüüpidel vägagi suureks peale võitu.


Tänast poodiumit ma kindlasti vaadata ei suuda ja kõige rohkem on mul kahju kohapeale läinud fännidest. Tean täpselt mis tunnete olles ise eelmine aasta Soomes selle läbi kogenud.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Myrakaru
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 153
Liitunud: 31 Juul 2016, 11:17

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas Myrakaru »

Kusjuures ise täitsa mõtlen,et kas ma tahangi minna kuskile WRC etapile Oti sõitu jälgima.See pettumus on ikka nii kuradi suur ja valus :( Sõidad veel hullu maa maha,sebid,möllad,algul on äge ja siis...Kuradi kur.t :(
Täpselt sama tunne,nagu eelmine aasta Pool ralli lõpus-tühjus ja igasugune huvi kadunud.Mingil hetkel läks pettumus üle,hakkasid Soomet ootama ja....Jälle pettumus!
Viimati muutis Myrakaru, 02 Juul 2017, 10:31, muudetud 1 kord kokku.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas Kolin »

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas Lithium »

Silk kirjutas:
Mart_ kirjutas:
STI kirjutas:Eks karta oli, et üks kahest sellises duellis eksib. Kuna MM tiitel oli enne Poolat veel püütav, siis mindi täispanka püüdma ja nagu Martin raadios ütles, et see on nüüd läinud ja nüüd edspidi tuleb võitude ja poodiumite eest võidelda. Imelikul kombel pole ka endal väga suurt pettumust. Hea nädalavahetus oli ja palju vägevaid emotsioone.
Sama siin. Tõenäoliselt mängib siin rolli võit Sardiinias, mis õnneks taskus on. Selles suhtes, et tiitel oleks ikka veitsa ebareaalne.

Järelejäänud rallidega üldi 3. koht ja meekondlik tiitel ära võtta oleks juba suur asi.
Meeskonna tiitel tehakse küll põnevaks. Keegi võiks meeskonna punktid kokku panna praeguse seisuga?
1. M-Sport World Rally Team 249p
2. Hyundai Motorsport 234p
Söörlöne!
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

!!!!!!!!!!!!! super
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas Vahula »

Myrakaru kirjutas: Kusjuures ise täitsa mõtlen,et kas ma tahangi minna kuskile WRC etapile Oti sõitu jälgima.See pettumus on ikka nii kuradi suur ja valus :( Sõidad veel hullu maa maha,sebid,möllad,algul on äge ja siis...Kuradi ***** :(
Täpselt sama tunne,nagu eelmine aasta Pool ralli lõpus-tühjus ja igasugune huvi kadunud.Mingil hetkel läks pettumus üle,hakkasid Soomet ootama ja....Jälle pettumus!
Ise käinud vaatamas rohkem siis kui Ott veel WRC2 sõitis aga peale pettumusi tuleb kindalsti ka mõni üllatus. Kas kõikidel on eelmine ralli juba meelest läinud ja et kes seal kõige kõrgemal astmel oli?
Eks kindlasti on need rallid kus käib kõva võistlus suurema emotsionaalse kaaluga aga ei viska ju ka Ott mütsi nurka vaid õpib igast rallist midagi ja samamoodi peaks ka Rallifoorumis inimesed natuke kaine pilguga asju vaatama.
Protm
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Juun 2014, 13:37

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas Protm »

Sõber sõpra ei pussita! Kena kena, müts maha Jarinees
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas Kolin »

Jari-Matti Latvala‏Verified account @JariMattiWRC 2m2 minutes ago
Jari-Matti Latvala Retweeted Molly Pettit
It's part of the sport but rally can be very hard sometimes. Feeling really sorry for @OttTanak
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 917
Liitunud: 01 Apr 2012, 16:35
Asukoht: Stockholm

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas nsa »

See tänane pushimine kõige targem just ei olnud, 2. koha punktid on palju paremad, kui katkestamine.
Ei saa aru, miks sellised otsused langetatakse, et nii suured riskid võtta.
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 5
Meeldimisi saanud: 12

CTR

Postitus Postitas CTR »

Vaadake nsa allkirjas olevat videot.. vb ajab korraks naerma, mul aitas :D
pets1
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas pets1 »

Kui keegi tahab Mikolajkisse kurwaastusest jooma jääda, siis meil 2+3 tuba üle peaaegu poodiumi kõrval tänaseks ööks. Soovib keegi siis võtke ühendust.
Suurte kogemustega ralliturist
pilsner
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 114
Liitunud: 18 Sept 2005, 11:05

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas pilsner »

nsa kirjutas:See tänane pushimine kõige targem just ei olnud, 2. koha punktid on palju paremad, kui katkestamine.
Ei saa aru, miks sellised otsused langetatakse, et nii suured riskid võtta.
Ma arvan, et Ott oli erinevate sündmuste järelmina sattunud kahjuks olukorda, kus tal ei olnud põhimõtteliselt valikut. Juhtumisi oli alateadvuses eelmise aasta saaga ning samuti olid rajaolud rasked, millel eksimuseks ei peagi väga palju pingutama.
Hetkel peale viimase katse sündmusi on muidugi hea öelda, et ei oleks pidanud nii palju pingutama, kuid mis tehtud see tehtud. Ja tegelikult päris suur ebaõnn, et peale mullavalli sõitu põrkas auto puusse. Ei saa öelda, et tegemist oli otseselt sõiduveaga.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas -huviline2- »

Noh, mis seal ikka, läks nii siis läks, ei tahetud leppida vähemaga kui esikoht. Mees ise terve, tundus ka päris okeis tujus, nägugi naerul. Et edaspidi paremini läheks,kuid eks tuleb selliseid asju veel edaspidigi ettegi ja teistel ka. Neuvilleil on selles suhtes tänavu ju veel kurveminigi läinud, aga hetkel ajab taga tiitlit.
Viimati muutis -huviline2-, 02 Juul 2017, 10:59, muudetud 1 kord kokku.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

mulle jäi mulje et Otti ei kottinud üldse see teine ja kolmas koht vaid ainult võit :P
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas Kolin »

Tänak oli ikka võidu peal väljas. Seekord läks siis sedasi. Kahju. Üldiselt oli väga hea ja emotsiooni rohke nädalavahetus. Eks nüüd tuleb soomet oodata.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas teine_riiul »

nsa kirjutas:See tänane pushimine kõige targem just ei olnud, 2. koha punktid on palju paremad, kui katkestamine.
Ei saa aru, miks sellised otsused langetatakse, et nii suured riskid võtta.
Absoluutselt ei ole nõus. Ott tegi kõik õigesti. Kuna Hyundai on niivõrd palju parem auto, vaata kuidas Ogier selle saaniga maadleb. Kogu laupäeva ja pühapäeva ta ei olnud pühimõtteliselt mitte kusagil ja sõitis nagu WRC2 autoga, võrreldes Tänakuga. Ei tahaks uskuda et ta eelmise aasta jõulude ajal niivõrd palju veini jõi et paari kuuga igasuguse sõiduoskuse minetas. Selleks et Neuvillega võidelda pidigi riski võtma ja seekord läks siis nii. Muidugi on kahju aga selline on ralli. Mul oli tegelikult terve nädalavahetuse selline imelik tunne sees et midagi läheb ikkagi *****, kaks võitu järjest võtta oleks olnud juba liiga ulme.

PS ma hakkan nüüd olümpiamängudeks treenima ja loodan seal hõbemedali saavutada, sest kuld oleks ilmselgelt ebareaalne!
Olarir
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Veebr 2015, 22:18

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas Olarir »

nsa kirjutas:See tänane pushimine kõige targem just ei olnud, 2. koha punktid on palju paremad, kui katkestamine.
Ei saa aru, miks sellised otsused langetatakse, et nii suured riskid võtta.
Kui liider on 60 km enne ralli lõppu 3.1 sekundi kaugusel siis see pole see koht, et pohhui lepin teise kohaga :D
buugawuuga
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 114
Liitunud: 09 Juul 2016, 19:00

Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas buugawuuga »

Loomulikult on meil siin kohapeal kõikidel pettumus suur... Kuid, siiamaani oli ju väga SUPER nädalavahetus!
Vahetut võistlust on ju väga nauditav vaadata, ja kui seekord läks jälle sedapidi, no mis siis ikka, Soomes näeme rsk, ja me tegelikult ju ei taha näha vaikset töristamist... Müts maha Oti ees, igatahes!
Vasta