Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 5
Meeldimisi saanud: 12

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas CTR »

johaan kirjutas:
Timur_P kirjutas: Ma arvan, et Jouhki teab MM ralli tagatubades toimuvast rohem kui kogu Autosport kokku.
Jah, Jouhki oli see mees, kes ütles et VW ei lahku WRC-st ;)
Ei, see oli Arkadi :D
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas domaza »

ASK kirjutas:Väga kahju, et Ott R5-ga sõitma ei tule. Mina näiteks just seda ootasin.
Nõus sellega.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas kiilakass »

domaza kirjutas:
ASK kirjutas:Väga kahju, et Ott R5-ga sõitma ei tule. Mina näiteks just seda ootasin.
Nõus sellega.

Nõustun ka sellega :) vahet ei ome kas Ott on ülekaalukalt parm v mitte, aga ikkagi oleks olnud lahe näha võitlust võrdsete masinatega :)
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

Ainuke põnevuse moment mu arust oligi, et näha Tänaku vahet koduste konkurentidega. Olgu see siis suur või väga suur. Mis põnevus saab olla kui sõidetakse erinevates masinaklassides. Ei tea. Võib olla kerge trenn Inglismaad silmas pidades, muud pointi ma selles ei näe.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas -huviline2- »

A mis põnevus on mehel istuda klass lahjemasse autosse, kui räägib, et see sama WRCgi on paras võrr võrreldes praegusega?
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Melka »

Mina olen jällegi seda meelt, et väga äge on näha Otti maksimaalselt võimsaima autoga stardis. R5 autosid on niigi piisavalt palju, kes sõita oskavad, WRC auto tippmehe käes on niipalju ägedam vaatepilt.
Myrakaru
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 153
Liitunud: 31 Juul 2016, 11:17

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Myrakaru »

Melka kirjutas:Mina olen jällegi seda meelt, et väga äge on näha Otti maksimaalselt võimsaima autoga stardis. R5 autosid on niigi piisavalt palju, kes sõita oskavad, WRC auto tippmehe käes on niipalju ägedam vaatepilt.
Täiesti nõus!Nii ehk naa on Ott kõigist mitme peajagu üle,miks mitte siis sõita maksimaalse masinaga,mida pakutakse.R5 näed küll ja veel,aga WRC autot tipptegija käes Eestimaa pinnal-kes teab millal jälle.
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 5
Meeldimisi saanud: 12

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas CTR »

max masinaga muidugi, kuid kokku käivad siiski hetkel Ott ja Martin ning kindlasti fännid oleks tahtnud neid koos näha.. aga eks vana Gross ütles ka oma sõna sekka..
mis seal ikka, eks reedel juba saab võimast vaatepilti näha ;)
Myrakaru
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 153
Liitunud: 31 Juul 2016, 11:17

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Myrakaru »

CTR kirjutas:max masinaga muidugi, kuid kokku käivad siiski hetkel Ott ja Martin ning kindlasti fännid oleks tahtnud neid koos näha.. aga eks vana Gross ütles ka oma sõna sekka..
mis seal ikka, eks reedel juba saab võimast vaatepilti näha ;)
Eks ta nii ole,et kõigile kõik ei saagi meeldida.Isiklikult olen igati rahul ja kui tuleb šõu,siis olgu juba korralikult ja GG on ilmselgelt osa sellest :) Saaremaal näeme!
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Mart_ »

Tänakul on Instagrammis klipp, kus ta istub minu meelest R5 masina roolis ja pealkiri on "New day new job". Täpselt ei ole aru saada, kas ta on juba Walesis või mitte. Keegi teab täpsemalt, mis eemärgil testi tehakse või on sponsorite sõit?
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
Silk
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Meeldimisi saanud: 4

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Silk »

Mart_ kirjutas:Tänakul on Instagrammis klipp, kus ta istub minu meelest R5 masina roolis ja pealkiri on "New day new job". Täpselt ei ole aru saada, kas ta on juba Walesis või mitte. Keegi teab täpsemalt, mis eemärgil testi tehakse või on sponsorite sõit?
Ilmselt on Hispaanias veel. On ennemgi peale Hispaania rallit sponsoritele sõitu teinud. Mis täpsemalt pole aga kursis
randos
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas randos »

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3909416012 või on juba Saare peal. Kuigi ümbrus tundub liiga roheline.
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Mart_ »

randos kirjutas:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3909416012 või on juba Saare peal. Kuigi ümbrus tundub liiga roheline.
Nüüd tuli ka "Story" teine postitus ja seal tunub, et Hispaanias ikka mingi üritus.

Kes ei ole lugenud, siis blogis oli nii:

"Sel nädalal tuleb teha ära ka ettevalmistus Saaremaa ralliks. Ralliklubis sätitakse autod valmis, üritame veel teha väikese testi. Kui Hispaaniast tagasi, tuleb veel käia Walesi testis ja sealt juba otse Saarde ja stardipoodiumile. Loodetavasti mõni lend hiljaks ei jää, muidu võib ajaga kitsaks minna."
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
randos
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas randos »

Vaatasin ka seda stoorit, lõpus kui kaader aknast välja näitab, siis näha et Hispaanias alles.
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Mart_ »

randos kirjutas:Vaatasin ka seda stoorit, lõpus kui kaader aknast välja näitab, siis näha et Hispaanias alles.
Äkki tehakse kohale tulnud Fordi onudele sõitu? :D
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
Silk
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Meeldimisi saanud: 4

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Silk »

Kes pole veel näinud, siis kolmapäeval on Pealtnägijas lugu Ott Tänakust
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5188979487
Myrakaru
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 153
Liitunud: 31 Juul 2016, 11:17

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Myrakaru »

Kuulsin täna versiooni,mille kohaselt MM Motorsport'i R5,millega Ott startima pidi,sõideti ühe jaapanipoisi poolt nõnda koogiks,et seda Saaremaal võistlemiseks korda ei jõuta teha.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas snakeplissken »

Myrakaru kirjutas:Kuulsin täna versiooni,mille kohaselt MM Motorsport'i R5,millega Ott startima pidi,sõideti ühe jaapanipoisi poolt nõnda koogiks,et seda Saaremaal võistlemiseks korda ei jõuta teha.
seda veits aega tagasi saaremaa teemas mainiti jah
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas -huviline2- »

Jaapanlased on nüüd siis kaks kõikse uuemat MM- Motorspordi Fiestat vist maha kandnud?
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas domaza »

-huviline2- kirjutas:Jaapanlased on nüüd siis kaks kõikse uuemat MM- Motorspordi Fiestat vist maha kandnud?
Head tulusad Kliendid Markkole. Colin oli vist natuke veinine, hakkas ralliraadios Araid ülistama ja WRC rooli 2018 pakkuma ja siis tuli kenasti "Arai has crashed" ning Colin oli vait ...
Vasta