WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Kas Subaru on siis minu jaoks juba minevik?
Pagan, mulle hakkas see auto meeldima :(
no aga mis teha, tuleb hakata pidama läbirääkimisi Citroeniga. Ma ei saa Hr. Wilsoniga kuigi hästi läbi.
Hr.Wilson ütles mulle, et ta on nõus alustama sinuga läbirääkimisi ja pakkuma head palka. :)
Samas Subarus teisel kohale on praegu pretendeerimas sina ise ja Carlos. Carlos oli nõus ka Citroenis sõitma.
Viimati muutis Strike, 08 Nov 2004, 12:59, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma võtaks Pösö S1600. On nagu kõige parema mulje jätnud neist. Eks siis vaatab, võibolla poole hooaja pealt hakkab mõne vertsuga kruttima.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kui palju oleks kes tahaksid sõita JWRC või siis WRC? Ja kes oleks nõus mõlemat sõitma? Et näit 16 rallit WRC + 8 JWRC?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:Kui palju oleks kes tahaksid sõita JWRC või siis WRC? Ja kes oleks nõus mõlemat sõitma? Et näit 16 rallit WRC + 8 JWRC?
Mina oleks nõus mõlemat sõitma, aga sellisel juhul, kui üks nädal sõidetakse wrc-d, järmisel JWRC-d vaheldumisi.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
aix kirjutas:Kas Subaru on siis minu jaoks juba minevik?
Pagan, mulle hakkas see auto meeldima :(
no aga mis teha, tuleb hakata pidama läbirääkimisi Citroeniga. Ma ei saa Hr. Wilsoniga kuigi hästi läbi.
Hr.Wilson ütles mulle, et ta on nõus alustama sinuga läbirääkimisi ja pakkuma head palka. :)
Samas Subarus teisel kohale on praegu pretendeerimas sina ise ja Carlos. Carlos oli nõus ka Citroenis sõitma.
Ma käin kõigepealt erinevate autodega testidel, siis hakkan pidama läbirääkimisi. Proovin seda teha võimalikult kähku, muidu jääb aega napiks ja teami uksed lähevad lukku.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma polegi vaadanud, kas N-iga saab ka rallit sõita. Kui saab, siis sõidaks PWRC etapid Subaruga ja JWRC etapid Pögöttiga.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Mina oleks nõus mõlemat sõitma, aga sellisel juhul, kui üks nädal sõidetakse wrc-d, järmisel JWRC-d vaheldumisi.
Teeks nii, et kui on nö. wrc ja jwrc ralli siis seda aega sõita kaks nädalat. Teistel ikka nädal. Või teeme üldse järgmise hooaja nagu õige MM kalender? See vist liiga kaua kestab seljuhul.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Ma käin kõigepealt erinevate autodega testidel, siis hakkan pidama läbirääkimisi. Proovin seda teha võimalikult kähku, muidu jääb aega napiks ja teami uksed lähevad lukku.
Testi ära jah sest MW on kannatus juba katkemas. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Kui mind ka punti võtate, istuks hea meelega taas Mitsu rooli. See on umbes nii, et sai pisut küla peal lulli löödud ja sarved maha joostud, nüüd on aeg naaseda oma kallima juurde - MITSU juurde. :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tundub, et vaikselt hakkavad meeskonnad moodustuma.
Väga positiivne.

Hetkel siis:

Peugeot:

1.Kolin
2.Tommi

Ford:

1.Strike
2. ?

Subaru:

1.Sparco
2.Aix? Carlos?

Mitsubishi:

1.Fulber
2. ?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Kas siis skoda ja hundai puuduvad nimekirjast?
Kui nii, siis olen nõus nii Subaru, kui Fordiga. Subaru on südamelähedasem, Fordiga liitumise korral moodustaksime Strikega
hea tandemi. Siiski ootaks ära Carlose otsuse.
Carlos - Pall on sinu käes.
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Niisiis täna pärastlõunal sõlmisin 1aastase lepingu Subaru WRT-ga.David Lapworth sõnas, et soovib järgmine aasta võidelda nii tootjate kui ka sõitjate tiitli eesti. Enne on veel jäänud üks WRC3-e etapp, mis tuleb Fordiga korralikult lõpetada.
reix
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 07 Mär 2004, 20:40
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas reix »

No tere ka minu poolt kallid kaasvõistlejad. Mul on see WRC3 hooaeg aiataha läinud, sest ei ole lihtsalt aega olnud. Kuid veel WRC4 mängu pole, aga plaanin selle soetada lähitulevikus ning soov oleks osa võtta JWRC arvestuses, auto veel lahtine, aga üritan siis võimalikult kiirelt soetada. Samuti üritan WRC3 meistrikate viimasel etapil kaasa teha ja lõpetada koostöö Mitsuga. JWRC valisin just sellepärast, et nagu näha WRC3 meistrikatel ei suuda tipp meestele konkurentsi pakkuda ja olen kuskil kesktasemega sõitja ja üritan ehk midagi JWRC -s korda saata :wink:
adi007
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 11 Aug 2004, 23:27

Postitus Postitas adi007 »

mulle istus cidrun ja subaru ;)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Kas siis skoda ja hundai puuduvad nimekirjast?
Kui nii, siis olen nõus nii Subaru, kui Fordiga. Subaru on südamelähedasem, Fordiga liitumise korral moodustaksime Strikega
hea tandemi. Siiski ootaks ära Carlose otsuse.
Carlos - Pall on sinu käes.
Hyundaid WRC4 pole ja Skoda esisõitjaga pole veel selgusele jõudnud arvatavasti on see Erry.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sparco kirjutas:Niisiis täna pärastlõunal sõlmisin 1aastase lepingu Subaru WRT-ga.David Lapworth sõnas, et soovib järgmine aasta võidelda nii tootjate kui ka sõitjate tiitli eesti. Enne on veel jäänud üks WRC3-e etapp, mis tuleb Fordiga korralikult lõpetada.
Nagu lugeda võin siis meeskonna kaaslane sai hea pakkumise ja järgmisel hooajal võitleme siis eri meeskondades ralli võitude eest.
Edu uues meeskonnas ja Flat Out nagu seni Fordis seda teinud oled.
Aitäh meeldiva hooaja eest ja loodame siis väärikalt ka viimasel hooaja rallil osaleda WRC3 meistrikatel.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

reix kirjutas: JWRC valisin just sellepärast, et nagu näha WRC3 meistrikatel ei suuda tipp meestele konkurentsi pakkuda ja olen kuskil kesktasemega sõitja ja üritan ehk midagi JWRC -s korda saata :wink:
Selleks me jagamegi järgmisel hooajal nö. tippsõitjad ja veidi nõrgema tasemega sõitjad eri meeskondadese, et tippsõitjad oleks kõik erimeeskondades. Siis on meistrikad võrdsemad ja käib ka tihe heitlus tootja tiitlile hooaja lõpuni.
Loodan, et ika otsustad WRC kasuks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

adi007 kirjutas:mulle istus cidrun ja subaru ;)
Kas sul WRC4 käes? Kui ja siis võime ka sind meeskondadese ära paigutada. Tundub, et mõned meeskonnad tuleb teha 4 sõitjaga, et siis rallidel saavad kaks paremat meeskonnale punkte.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
reix
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 07 Mär 2004, 20:40
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas reix »

tahtsin seda veel küsida, et kui paljud oleksid nõus JWRC arvestuses sõitma?
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Strike kirjutas:
Sparco kirjutas:Niisiis täna pärastlõunal sõlmisin 1aastase lepingu Subaru WRT-ga.David Lapworth sõnas, et soovib järgmine aasta võidelda nii tootjate kui ka sõitjate tiitli eesti. Enne on veel jäänud üks WRC3-e etapp, mis tuleb Fordiga korralikult lõpetada.
Nagu lugeda võin siis meeskonna kaaslane sai hea pakkumise ja järgmisel hooajal võitleme siis eri meeskondades ralli võitude eest.
Edu uues meeskonnas ja Flat Out nagu seni Fordis seda teinud oled.
Aitäh meeldiva hooaja eest ja loodame siis väärikalt ka viimasel hooaja rallil osaleda WRC3 meistrikatel.
Just nii Subarult tuli tõesti parim pakkumine-kiire auto-hea palk.
Suurimad tänud soovide eest ja edu endalegi Fordiga :wink: ja suur aitäh ka selle hooaja eest. Oli meeldiv koos töötada ja autot arendada. Veel 1 etapp oleme meeskonnakaaslased...
Vasta