Markko Märtini pressikas Eestis

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Frank kirjutas:
Carlos kirjutas:Kuskilt kuulsin midagi sellist, et Kronnu "ajakirjanik" olevat küsinud: "Kas sul oli suvel naistega probleeme?" Ei tea täpset sõnastust, aga midagi sinnapoole.
Eelmine aasta (2003), küsisid sommid kes tegid seda ralli raadiot kas Markko ema on soomlane ju - nii vähemalt ma mäletan, nii et pole suurt vahet kas küsitakse teisel pool lahte või siin pool.
Tookord olevat seda juttu aetud sellise nurga alt, et polegi see Markko nii väga Eestlane vaid ikka somm kuna ema pidavat soomalne olema. Ja et pole siin imestada midagi et oma poiss võidab. Midagi sellist sain mina aru.
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Minuarust võiks Märtin (ja üldse kõik "staarid") sellistele lollidele küsimustele vastata lolli vastusega. No kui võtta näiteks see küsimus mis siin ära toodi naiste kohta - sellele oleks ju võinud surmtõtsise näoga vastata, et "ei olnud mingeid probleeme, sunnitud treeningupausi ajal tegelesin peamiselt orgiate korraldamisega!". Sensatsioon missugune.
Aga tegelikult võiks seltskonna ajakirjanikud sellistest inimestest üldse eemale hoida - olgem ausad, midagi asjalikku neil ju tegelikult küsida pole.
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Märtin võiks oma jutu poolest midagi Muraka sarnast olla, küll tal siis oleks palju rääkida.
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

Natukene pressisõbralikkust ei teeks ka Märtinile paha:)! See kui keegi ajakirjanikest on kunagi midagi rumalat küsinud ei tähenda, et kõigisse peaks niimoodi suhtuma. ja lisaks, rallifännid-huvilised-kaasaelajad saavad oma emotsiooni peale rajal võistluse vaatamise ka selle kaudu, et nende poolt toetatud võistleja ka ajakirjanike kaudu suhtleb. Peale võistlemise on see ka meelelahutus pealtvaatajatele.
Petter saab sellega ideaalselt hakkama kõigi erinevate variantidega - suhtleb meediaga, suhtleb fännidega võistlustel, sõidab, ja teeb vajalikul hetkel nalja.
Lihtsalt selline arvamus, et ka Markkole ei teeks paha rohekm sõbralikkust.
Karl
studiose
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 04 Mai 2004, 19:18

Postitus Postitas studiose »

Tõsi ta on: Eesti pressiga suheldes jääb Märtinist mõnikord veidi halb mulje. Pisut ülbe ja üleolev tundub ta. Rahvusvahelise pressiga suheldes temast sellist muljet ei jää. Tea, miks see nii on?
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Re: Karl

Postitus Postitas Beef »

Karl kirjutas:Natukene pressisõbralikkust ei teeks ka Märtinile paha:)! See kui keegi ajakirjanikest on kunagi midagi rumalat küsinud ei tähenda, et kõigisse peaks niimoodi suhtuma. ja lisaks, rallifännid-huvilised-kaasaelajad saavad oma emotsiooni peale rajal võistluse vaatamise ka selle kaudu, et nende poolt toetatud võistleja ka ajakirjanike kaudu suhtleb. Peale võistlemise on see ka meelelahutus pealtvaatajatele.
Petter saab sellega ideaalselt hakkama kõigi erinevate variantidega - suhtleb meediaga, suhtleb fännidega võistlustel, sõidab, ja teeb vajalikul hetkel nalja.
Lihtsalt selline arvamus, et ka Markkole ei teeks paha rohekm sõbralikkust.
Miks peaks kellegi eraelu olema teistele meelelahutuseks? Kui sind teiste elu nii väga huvitab, siis mine osta poest kroonika ja loe, mille huvitavaga Anu Saagim seekord hakkama saanud on.
Kui Tahad ilmtingimata fännata rallimeest, kes oleks ajakirjanike lemmik poiss, siis palun Solberg on olemas. Inimesed võiks juba leppida sellega, et Markko on nagu ta on.
Minu respekt mehele. Täiesti lahe iseloom on tal, ja ma ei tahagi teada, mis värvi ta vannitoa seinad on või mitu autot maja ees seisab.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

See, et Märtin on selline konkreetne ja vaoshoitud, mitte selline tv playboy, on minuarust äärmiselt õige ja igati tertetulnud. See on osa tema loomusest ja imagost. Meie, kui tulised ralli fännid, peaksime seda mõistama paremini, kui keegi teine. Loomilikult eeldab Eesti, läbinisti kollane ajakirjandus, et kõik intervjuueeritavad, ilma pikemalt mõtlemata, kohe oma eraelu lahakavad.
Märtin on soliidne ja tugeva repektiga rallisõitja ja minu arust pisut ülbust annab asjale ainult jumet.
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

Mind ei huvita Anu Saagim ja Kroonika. Ja Solbergi ees võtan mütsi maha, sest teist nii võitlejahingelist sõitjat hetkel MM-karussellis ei ole. Ja ei huvita mind Markko vannito värv ega autode hulk, aga ka rallissepuutuvatele küsimustele on Eestis temalt raske vastuseid saada. Ja selles osas võiks avaliku elu tegelane natukene ikka vastu tulla küll (vastused jah, ei, ei tea on ilmselgelt ebapiisav). Ja samamoodi võiks respekteerida ka ajakirjanikke, ei ole kõik inimesed üksikute pärast nende üksikute sarnased. Üldistamine ei tee kunagi head.

P.S. lihtsalt viimaste atriklite puhul on see kidakeelsus natukene liiast (ka võistlustele tulnud kaasaelajate seisukohast).
Karl
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Re: Karl

Postitus Postitas KuriUss »

Karl kirjutas:Ja selles osas võiks avaliku elu tegelane natukene ikka vastu tulla küll (vastused jah, ei, ei tea on ilmselgelt ebapiisav).
Lita tuleb sulle pordumajas vastu. Markko pole klienditeenindaja.
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Mina olen KuriUssiga nõus.
Kuna me oleme selline väike rahvas ja neid maailmakuulsaid staare meil naljalt ei leidu, siis tekib pea igal sellil selline tunne, et Markko nagu mingi sõber ja talle võib iga kell käpa õlale panna ja küsida, et kuidas need asjad siis ikkagi käivad.
Läheks ka ja ütleks, tead ma ka suga mitu head aastat ühel tänaval elanud ja mu sugulane tunneb sind ja su vanemaid väga hästi, räägi mulle ikka palju sa palka saad.
Ju siis on Eesti ajakirjandus ennast temasilmis täis teinud, hea et ta niigi palju viitsib jagada. Tuletan meelde, et neid ajakirjanikke kes teda mõistlike küsimustega tüütavad on rohkem kui ainult meie endi omad.
Mulle isiklikult meeldib et ta selline kergelt kidakeelne ja ettevaatlik on.
Vähemalt pole mingi Trolli sugune kloun.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

On kah nüüd asi mille üle vaielda. Las Markko olla selline nagu ta on. Selline on juba tema iseloom. Eesti ajakirjandus on ikka ennast täis lasknud täiega.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
toomasa
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 74
Liitunud: 18 Nov 2003, 16:57

Postitus Postitas toomasa »

Nagu Märtin on ütelnud: vastan kõigile ralliteemalistele küsimustele, minu eraelu on minu enda oma ja ei puutu mitte kellegisse teisesse.

Nagu Suuder on tõestanud on Märtin suht hea jutuvestja ( wrc 03 hooaja lõpusaade kanal2's ) oli mega.

Huvitav, kas te kujutate ette et miskil erialatippspetsialistil (ka maailmaplaanis) pole miskit targemat teha, kui rääkida oma eraelust ajakirjanikele?
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Eks see eestlase üldine häda ole, et ise suurt kottigi ei viitsi teha ja siis on vaja teiste (era)elusid kaasa elada, kompenseerida seda, mis endal tegemata jääb.

Mis mulle rallifoorumis meeldib on, et siin on valdavalt inimesed, kelledel ka mõned muud huvid on. EV kodanik, kes teistega mistahes muul teemal peale Kroonika-muljete, joomise ja telekavaatamise suhelda viitsib hakkab varsti ohustatud liigiks muutuma.
Cosworth
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juun 2003, 17:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Cosworth »

toomasa-ga täiesti nõus. eelmise aasta rallikokkuvõte oli kanal 2 hästi tehtud, ja Märtin ei olnud ülsegi kidakeelne.

Vahe ongi selles, et kui küsitakse lolle küsimusi, siis saab lihtsalt hing täis/viskavad kopa ette need rumalad ajakirjanikud.

nii rallimees kui ka ajakirjanik peavad oskama suhelda, enamasti jääb viimasel sellest oskusest rohkem puudu!
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

Vabandust, vabandust! Mind ei huvita Märtini eraelu!
Karl
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Kukus lõppes just saade, mida ma kahjuks peaaegu ei kuulnud, aga lõppes see mõttega, et sportlane, kes oma riiki ei esinda (oma rahvaga läbi meedia ei suhtle) on "mõttetu sportlane"!
Nagu ma aru sain hurjutati seal ka kõvasti Märtinit.
Huvitav, kuidas saab tegevus, mis meeldib ja raha sisse toob, mõttetu olla?!
Ja mille kuradi pärast peab keegi oma edukuse pärast kellegi teise elatusvahend olema!?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ilmselt oli see "tund sporditähega". Sattusin hommikupoole seda kuulma ja muide seal räägiti Märtinist vägagi positiivselt. Eriti kui arvestada, et saadet tegevad ajakirjanikud on rohkem tuntud populaarsete spordialade sõpradena.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

Oli positiivses valguses saade, jah! Räägiti ka Markko mõningasest ,,kidakeelsusest'', aga mitte negatiivses toonis - ,,Markko'' on selline Eestit esindav sportlane, kes oma saavutuste tulemusel võib endale lubada vähe teistsugusemat käitumist''. Samas arutati, kas Märtini tunnustamine Eesti riigi poolt tuleks kõne alla ja kas see oleks kõige õigem samm (presitendi poolt antud orden on vast suurem tunnustus kui raha!?)
Karl
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Kui meest riigi toel pole pukki upitatud (nt. nagu F1's Baumgartner võistleb Ungari riigi toel), siis pole neil riigi- ega muudel "isadel" küll miskit plõksida.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

ssõhtuleht kirjutas:blablabla.....a saanud Moonika Tooming. Tegelikult pidanuks maailma kõige kaunima naise tiitlit jahtima hoopis ralliäss Markko Märtini blond pruut Mari Liis Sallo või Vanilla Nblablabla
Nonäed, mida kõike lapsajakirjanikud ka välja ei uuri. :) Muidu ma seda polekski teadnud.
gaas on endiselt laiffi
Vasta