Markko Märtini pressikas Eestis

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Pilt
Karm pereisa Markko Märtin ei lubanud naisel missivõistlusele minna. Kodus probleemid? :)
gaas on endiselt laiffi
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas laika »

Kes peksab kodus naist,kes lapsi.Kes lakub ennast iga päev täis,kes käib vargil,kes ei suhtle meelsasti ajakirjanikega-saage aru,inimesed on erinevad.Kõik ei ole "saagimid",kes fotokat nähes riietel langeda lasevad.Las Markko elab oma elu!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Erkile meedlivad SLÕhtulehe uudised ma vaatan :)
Minu arvamus on see, et ajakirjandus peaks rohkem keskenduma sellele mida Markko teeb, ehk rallisõidule ja tema eraelu võiks nad ära unustada. Siiber ees juba neist mõtetustest uudistest, mida meediakanalid jõle tähtsaks peavad.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Jah, see on tõesti väga õige et mulle SSÕhtuleht meeldib. Ma ei teagi teist nii kvaliteetset, objektiivset ja laiahaardelist päevalehte Eestis. :)
gaas on endiselt laiffi
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Erki kirjutas:Jah, see on tõesti väga õige et mulle SSÕhtuleht meeldib. Ma ei teagi teist nii kvaliteetset, objektiivset ja laiahaardelist päevalehte Eestis. :)
minu meelest on slõlehe spordileheküljed ühed parimad eesti päevalehtedest. Kuna meil tööl selline vahvat värvi kirjandus käib, siis võimaluse korral sealt ka sporti vaatan, sest see on tõesti põhjalik
-Andero-
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 20 Jaan 2004, 21:59
Kontakt:

Postitus Postitas -Andero- »

Tõsi ta on.Tahtsin ise ka just enne mainida.Kui kõik muu on SL Õhtulehe puhul "bull ****", siis sporditoimetus teeb küll head tööd.Kõige põhjalikumad ja sisukamad uudised.Tavaliselt ikka 2-3 lehte spordiuudiseid, värskeid ja informatiivseid.Teiste päevalehtedega ei anna võrreldagi.Kõige nukramas seisus on minu arvates Postimees.Seal heal juhul on leht või pool pühendatud spordile ja need on kas siis väga mõttetud teemad ja lisaks sellele veel väga vanad uudised.Tihti olen lugenud Postimehest mingeid nädalavanuseid rallitulemusi.Päevaleht on suht ok, kuid SL-le jääb siiski alla.
Sport, mis pole seotud mootoritega on teesklemine.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

-Andero- kirjutas:Tihti olen lugenud Postimehest mingeid nädalavanuseid rallitulemusi.
Tšekka ka Tartu Postimeest. :)
gaas on endiselt laiffi
cruiser
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 797
Liitunud: 20 Dets 2003, 10:09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cruiser »

Irw. Te teete ikka nalja onju???
Go Markko and Michael !!! :D
-Andero-
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 20 Jaan 2004, 21:59
Kontakt:

Postitus Postitas -Andero- »

Tartu Postimeest?Mis seal paremat?Ma ei tea...pole ammu Tartust lehte ostnud ja seega pole saanud seda lugeda, aga üldiselt Postimees spordile eriti rõhku ei pane.

Ja ma ei tee nalja.Nii on lihtsalt.Kui ma üldse SL Õhtulehte ostan, siis ainult sellepärast, et sealt spordiuudiseid lugeda.Muu on crap.
Sport, mis pole seotud mootoritega on teesklemine.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Aga mina loen SS Õhtulehte hoopid internetist. :)

Tartu Postimehega on selline lugu et iga EMV ralli järel nad kirjutavad et kes parim tartlane oli jne. Ainult et see ilmub miskil põhjusel u. kuu peale rallit:)
gaas on endiselt laiffi
-Andero-
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 20 Jaan 2004, 21:59
Kontakt:

Postitus Postitas -Andero- »

Kuu peale rallit? :lol: Täiesti usutav.Kui ma veel kunagi Tartus elasin ja Postimeest tihedamini lugesin, siis spordiuudiste poole pealt olin päris tihti umbes nädala võrra ajast maas :) Aga no sellevõrra on Postimehel netis Online uudised, millega nad siis üritavad kompenseerida lehetrükki jõudmata uudiseid, mis näiteks SL-l on edukalt ka paberile pandud.Tegelikult vahet ei ole.Nigunii eriti lehti ei osta.Netist saab põhilise info kätte.
Sport, mis pole seotud mootoritega on teesklemine.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Üldiselt teema juurde tagasi tulles olen nõus Karliga ja teiste kiivus Markkot kaitsta teeb natuke nalja. Ka mind ei huvita absoluutselt tema eraelu. Samas on ta tippsportlane ja suhtlemine ajakirjandusega kuulub tema töö juurde, nagu sinna juurde kuuluvad ka totrad küsimused eraelu kohta. See ei anna talle veel õigust meediat vältida. Ja see, et Eesti väike riik ei loe ka. Kas Solkule ei patsutada õlale ja peeta teda om meheks kogu Norras? Samamoodi omad staarid saksas ja soomes.

Kui palju on soome ajakirjandus pühendanud aega Kimi eraelule kuigi mees ka sõnaaher :!: Saksa oma Ralfile, need on lihtsalt näited. Mitte kuskil ei anta meestele armu ja eesti oma veel suht vaikne. Nii et minu arvates te pingutate üle siin sellega. Vot jama on siis kui ajakirjanikud ei oska üldse midagi professionaalset küsida, aga mõni s*tt küsimus seal hulgas on pohh.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Aga miks peaks meie ajakirjandus sarnanema muu maailma omaga? Ses suhtes on mul suht suva kas Märtin suhtleb Eesti ajakirjandusega või mitte, saan ise mujalt ka asjust teada.

Siiani ma siiski pole veel väga aru saanud et ta meie ajakirjandust väldiks.
gaas on endiselt laiffi
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

On nüüd teema, mille üle vaielda. Mees vastab palju tahab ja kuidas tahab mulje on jäänu, et teda ei huvita ja miks peaks see ka kedagi teist segama. Igal ühel on õigus elada nii nagu tahab ja see, kuidas seda teeb Kimi soomes või Ralf saksamaal ei ole nüüd küll kellegi eeskuju.

Nõus nendega, kes SL Õhtulehe spordiosa kiitsid (ainuke loetav koht kogu lehes). Ja peale Markko pressikat tegid nad väga kena intervjuu Markko ja Marcusega.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

http://sport.etv.ee/index.php?047435

Btw, Märtin pühapäeval Spordifookuses.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Saade vaadatud ja nagu Markko väitis oleks ta meelsamini sõitnud lõppenud hooajal focus wrc 03-ga. Peamine põhjus 04 mitte kõige paremini õnnestunud mootor. Seda kurtis Markko juba suvel.
Miks siis ei kasutatud eelmist mootori versiooni? Kas ainult sellepärast, et raha oli uue mootori väljatöötamiseks kulutatud ja püüti iga hinna eest seda edasi mukkida, et rahakulutamise otstarbekust tõestada!?
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Ilmselt ikka loodeti, et uus parem on. Ebaõnnestumisi tuleb ette, ka suure raha juures.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Vana mootoriga ei saanud enam jätkata, kuna see oli lootuseltult mitte vastupidav. Vastupidavuse probleem säilis ka 2004, aga vähendatud kujul.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Märtin ju ise väitis, et eelmine mootor oli parem.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

2003. aasta mootor oli jõulisem aga kohutavalt ebakindel. Ega see 04 mootor siiski ka parem polnud, Duvalil ju kahel asfaldirallil röövis hea koha + Märtinil Austraalias.
gaas on endiselt laiffi
Vasta