WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Tahaks osaleda, aga riistvara ei veaks välja ja hetkel raha pole... :(
Colin 2 mängu keegi siin foorumis ei tahaks teha?
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Strike kirjutas:Loodan, et Tommi ja Reix ikka täna stardis on. Siiani on küll kõik kes pidanud sõitma ilusti oma ajad kirja saand.
Kindlasti olen täna stardis, lähemate tundide jooksul annan ka omad ajad üles, lihtsalt orkaanikahjustuste likvideerimine võtab oma aja ära.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

tommi kirjutas:Kindlasti olen täna stardis, lähemate tundide jooksul annan ka omad ajad üles, lihtsalt orkaanikahjustuste likvideerimine võtab oma aja ära.
Loodan, et oled kindlasti stardis, sest Pegeot vajab punkte :P
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Ega mul muud vist üle ei jää ,kui kõvasti pingutada,etPEUGEOTile punkte tuua.Lootust on,aga eks reede paista 8)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

nimh kirjutas:Tahaks osaleda, aga riistvara ei veaks välja ja hetkel raha pole... :(
Colin 2 mängu keegi siin foorumis ei tahaks teha?
Paljudel vist pole seda mängu PS oma ja PC meeste kohta me ei oska öelda kahjuks :(
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Strike kirjutas:
nimh kirjutas:Tahaks osaleda, aga riistvara ei veaks välja ja hetkel raha pole... :(
Colin 2 mängu keegi siin foorumis ei tahaks teha?
Paljudel vist pole seda mängu PS oma ja PC meeste kohta me ei oska öelda kahjuks :(
WRC on üle kõige :lol: ja ega aega ka ei leiaks,wrc4 testimine võtab jubeda aja.Ega ma Montest eriti kaugemale pole jõudnutki 2700km MONTET kangutatud,aga varsti saab juba ROOTSI metsade vahele :D :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

kambu kirjutas:WRC on üle kõige :lol: ja ega aega ka ei leiaks,wrc4 testimine võtab jubeda aja.Ega ma Montest eriti kaugemale pole jõudnutki 2700km MONTET kangutatud,aga varsti saab juba ROOTSI metsade vahele :D :D
Vaene mees on peaaegu 3000km aint jäist asfaldi näinud :) Ära seal liiga palju ka viibi siis läheb Rootsis raskeks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Reixist pole ei kippu ega kõppu ,ega ta ometi pole kuskilt kalju servalt alla põrutand.Sealt päris kõrge kukkuda :?:
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Strike kirjutas:
kambu kirjutas:WRC on üle kõige :lol: ja ega aega ka ei leiaks,wrc4 testimine võtab jubeda aja.Ega ma Montest eriti kaugemale pole jõudnutki 2700km MONTET kangutatud,aga varsti saab juba ROOTSI metsade vahele :D :D
Vaene mees on peaaegu 3000km aint jäist asfaldi näinud :) Ära seal liiga palju ka viibi siis läheb Rootsis r
askeks.

pole ullu küll jõuab,eks ma natuke ole igapool maad uurimas käind.kokku on juba 3500km 8)
reix
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 07 Mär 2004, 20:40
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas reix »

Tere taas! Kahjuks ei saa kaasa lüüa, kuna ei ole mängugi veel jõudnud soetada, lihtsalt jubedalt on tegemsit olnud. Kures., nagu väike linna ta on, pole eriti soetamis võimalusi. Kord poes nägin ja pidin ära ostma järgmien päev, aga toda enam seal polnud :( Seega võin fordi koha loovutada kellegile teisele ja meibi hiljem liituda uuesti.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

reix kirjutas:Tere taas! Kahjuks ei saa kaasa lüüa, kuna ei ole mängugi veel jõudnud soetada, lihtsalt jubedalt on tegemsit olnud. Kures., nagu väike linna ta on, pole eriti soetamis võimalusi. Kord poes nägin ja pidin ära ostma järgmien päev, aga toda enam seal polnud :( Seega võin fordi koha loovutada kellegile teisele ja meibi hiljem liituda uuesti.
Kahju küll. eks me proovime Ants Kintsuga fordi lippu kõrgel hoida.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

reix kirjutas:Tere taas! Kahjuks ei saa kaasa lüüa, kuna ei ole mängugi veel jõudnud soetada, lihtsalt jubedalt on tegemsit olnud. Kures., nagu väike linna ta on, pole eriti soetamis võimalusi. Kord poes nägin ja pidin ära ostma järgmien päev, aga toda enam seal polnud :( Seega võin fordi koha loovutada kellegile teisele ja meibi hiljem liituda uuesti.
kahju kui juba nii vara keegi katkestab :(
kui kellegil huvi,siis mulle üks tüüp toob PS2 mänge 500eek tk uued kiles
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

kambu kirjutas:
Strike kirjutas:
nimh kirjutas:Tahaks osaleda, aga riistvara ei veaks välja ja hetkel raha pole... :(
Colin 2 mängu keegi siin foorumis ei tahaks teha?
Paljudel vist pole seda mängu PS oma ja PC meeste kohta me ei oska öelda kahjuks :(
WRC on üle kõige :lol: ja ega aega ka ei leiaks,wrc4 testimine võtab jubeda aja.Ega ma Montest eriti kaugemale pole jõudnutki 2700km MONTET kangutatud,aga varsti saab juba ROOTSI metsade vahele :D :D
Huvitav mis aegu sa Montes näitad.Sellise testimisega peaksid olema esimeste hulgas. Pean tunnistama et olen sõitnud kokku 2000km aga ajad on võrreldavad esimeste omadega Montes (peaaegu).
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Tom kirjutas:
kambu kirjutas:
Strike kirjutas: Paljudel vist pole seda mängu PS oma ja PC meeste kohta me ei oska öelda kahjuks :(
WRC on üle kõige :lol: ja ega aega ka ei leiaks,wrc4 testimine võtab jubeda aja.Ega ma Montest eriti kaugemale pole jõudnutki 2700km MONTET kangutatud,aga varsti saab juba ROOTSI metsade vahele :D :D
Huvitav mis aegu sa Montes näitad. Pean tunnistama et olen sõitnud kokku 2000km aga ajad on võrreldavad esimeste omadega Montes (peaaegu).
ega sealt eriti midagi paremat ei saa :P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

reix kirjutas:Tere taas! Kahjuks ei saa kaasa lüüa, kuna ei ole mängugi veel jõudnud soetada, lihtsalt jubedalt on tegemsit olnud. Kures., nagu väike linna ta on, pole eriti soetamis võimalusi. Kord poes nägin ja pidin ära ostma järgmien päev, aga toda enam seal polnud :( Seega võin fordi koha loovutada kellegile teisele ja meibi hiljem liituda uuesti.
Kahju, et sa loobuma pead :( Hoiame sulle kohta Fordis ja loodame, et saad varsti mängu.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Reeglid lugesin läbi, võtaksin Mitsu tiimi. Pean siis järgmise rallini ootama?[/quote]

Kas sa Fordi ei tahaks üle kolida. Maksame head raha ja pakume 2 + 1 aastat lepingut. Meil jäi üks koht vabaks ja oleks tore kui Ford oleks Montes kolme autoga rajal
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
reix kirjutas:Tere taas! Kahjuks ei saa kaasa lüüa, kuna ei ole mängugi veel jõudnud soetada, lihtsalt jubedalt on tegemsit olnud. Kures., nagu väike linna ta on, pole eriti soetamis võimalusi. Kord poes nägin ja pidin ära ostma järgmien päev, aga toda enam seal polnud :( Seega võin fordi koha loovutada kellegile teisele ja meibi hiljem liituda uuesti.
Kahju, et sa loobuma pead :( Hoiame sulle kohta Fordis ja loodame, et saad varsti mängu.
Reix ära pahanda kui sulle Fordis kohta ei hoia, aga saad ise aru. Ford on pannud palju raha selle peale, et meeskondlik tiitel võita. Kindlasti ootame sind kunagi tagasi.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Re: aix

Postitus Postitas ants kints »

Ford on pannud palju raha selle peale, et meeskondlik tiitel võita.
ära aja hirmu nahka :? mul veel üks öö jäänud etteasteni.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas aix »

ants kints kirjutas:
Ford on pannud palju raha selle peale, et meeskondlik tiitel võita.
ära aja hirmu nahka :? mul veel üks öö jäänud etteasteni.
Loodan, et saad täna öösel rahulikult magada.
Tähtis on säilitada külma närvi
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Arvan, et keevitan selle ralli veel täna öösel läbi ... uue kuupäevaga.
Vasta