WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Nii esimesed 2 päeva sõidetud Küprost ja sõitsin 4 player single rallyt. Hea tulemus et 4 kiiruskatsel 4 autost 3 "you have lost a tyre". Nii nagu Burns ütles peab jah vägagi täpselt sõitma sest kivid ja puud igal pool :)
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Mul oleks Burnsile ja Kucochile küsimus, et teie kui Mehhiko ralli võitja-duo. Kas te tegite seal setingutes mingeid muudatusi ka või sõitsite nii nagu ralli setingud on? Küsin seda sellepärast, et sellel nädalal mul vaja sõita ka MM Mehhiko ralli lisaks meie RFC Küprose rallile ja mõtlesin, et võiks ju testida ka erinevaid seadistusi, et teada saada kuidas auto liigub nendega. Kui see paljuks pole ja muutsite setinguid siis oleks tänulik, kui te need siia kirja viiciks panna.

Ette tänades,
Strike
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Mul oleks Burnsile ja Kucochile küsimus, et teie kui Mehhiko ralli võitja-duo. Kas te tegite seal setingutes mingeid muudatusi ka või sõitsite nii nagu ralli setingud on? Küsin seda sellepärast, et sellel nädalal mul vaja sõita ka MM Mehhiko ralli lisaks meie RFC Küprose rallile ja mõtlesin, et võiks ju testida ka erinevaid seadistusi, et teada saada kuidas auto liigub nendega. Kui see paljuks pole ja muutsite setinguid siis oleks tänulik, kui te need siia kirja viiciks panna.

Ette tänades,
Strike
Tere tere. Mina ausalt öelda ei muutnud midagi. Proovisin küll ja korra nagu tulid paremad ajad aga lõpuks sõitsin ma ikka need ajad pakutud settinguga üle. Ja ega ma pole Küprosel ka midagi muutnud, lasen nii nagu on, vähemalt mulle tundu nii kõige paremini auto käituvat. Edu sulle Mehhikos ja ära gaasi pedaali väga kergita :lol: :lol: :lol:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Edu sulle Mehhikos ja ära gaasi pedaali väga kergita :lol: :lol: :lol:
Aitäh. Nju gaasi ma vahel ikka pean kergitama ka, sest ilma kergitamata ei tule just kõige paremad ajad ma arvan. :) Seekord ma õnneks meeskonnale punkte ei pea tooma ja sõidan ainult enda punktidele tänu 60sec ajatrahvile. Loodan siiski 20 parema hulka jõuda, kuigi see saab Mehhikos mu kõige vihatumal rallil olema kindlasti raske. Ainus lootus on, et see ei meeldi teistele ka :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Noh, kas teistel meeskondadel on Küprose testid nii kõvasti käsil, et foorumisse aega mitte tulla. Ega ma ise olen ka nüüd päris palju sõitnud.
Tänud Strikele, kes andis nõu ühe raske koha läbimiseks SS5-ndal katsel. Sel rallil ongi nii, et kas on võimalus, et kukub hästi välja, muidugi kõvasti riskides, või läheb totaalselt aia taha. Muidugi mõni väike eksimus, see on võimalik tagasi sõita, mis ei olnud võimalik Uus-Meremaal, kus koguaeg flat out. Küprosel on selle võrra kergem, kus kurve on palju ja aega on võimalik tagasi võita. Aga loomulikult eksida ei tohi, kui kõrge koht silme ees. Paras keeruline koht on ka SS2, kus seal mägedes ühel pool kalju sein ja kivid, teisel pool kiviaed. see koht on täitsa võimalik peaaegu täis gaasiga lasta aga eksida on päris suur oht ja aja kadu oleks siis suur. See on kuskil teises splitis vist. aga no eks, kes trenni on teinud , teavad mida ma mõtlen. Nüüd sai küll pikk, igatahes edu kaasvõistlejatele ja eriti Skodadele, sest meeskondlik mm liidrikoht on vaja ära näpata. :D :D :D
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

ise pole veel üldse testida jõudnud aga ajad esitan kindla peale õigeks ajaks,iseäranis kui head nad on.ehk viimaseks ei jää :lol:
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

subaru siis ka tagasihoidlikele testidele asunud. sisetunne on hea, kuid reaalselt vaadates jääb testimiseks natukene aega väheks.

kolmas piloot on parima tulemuse tegemiseks häälestatud ning vajutab punni põhja päris varsti.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kuidas testid lähevad? Ise pole saanud väga palju harjutada, kuna külmetusest tingitud haigus on mind tv eemal hoidnud. Loodan, et täna juba tunnen end õhtul paremini ja saan läbida mõnisada testi km.
Edu kõigile veel viimastel testidel ja tuletan meelde, et kõigest 4 päeva on veel jäänud aegade saatmiseni :!:
Ka on võimalus, et meiega ühineb üks uus sõitja, kuid sellest siis löhemalt kui ta on taas minuga ühendust võtnud ja ta kuhugi kinnitatud on.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Esimesed ajad laekunud. Ralli on ära sõitnud Kolin, Fulber ja Kucoch.
Loodetavasti hakkavad nüüd teiste ajad ka tulema.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
reix
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 07 Mär 2004, 20:40
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas reix »

ma vaatan, et teil käib siin päris tige andmine :wink:
konkurents on päris hea ja see on võistluste käigule väga hea. Edu teile!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

reix kirjutas:ma vaatan, et teil käib siin päris tige andmine :wink:
konkurents on päris hea ja see on võistluste käigule väga hea. Edu teile!
Aitäh heade soovide eest. Kahju, et sina ei saa meistrikatel sellel hooajal osaleda, oleksid kindlasti tugev konkurent meile. Ise pole see nädal veel rajale jõudnud, sest külmetushaigus on röövinud kogu energia. Palavikuga ei taha eriti TV ees istuda. Kui kõik hästi läheb siis homseks peaksin tervise korda saama ja saan ka lõpuks asuda testidele, et siis laupäeval oma ajad ära sõita nii MM rallil Mehhikos, kui ka RFC Küprose ralli. Loodan, et suudan endast pingutada veel maksimumi ja mingidki punktid enale juurde hankida.
Loodetavasti oled meie meistrikaltel tagasi nii pea, kui WRC4 mängu saad. Edu sullegi.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

RFC meistrikatel teeb Küprose rallil avastardi privaat Ford Focus RS WRCga sõitja menakristian. Soovin sulle edu ja häid tulemusi esimeselt rallilt.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ajad saabunud ka kahelt Subaru piloodilt. Sparcolt ja Ottilt.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tänaseks siis sõitnud 8 sõitjat oma ajad: Kolin, Fulber, Kucoch, Aix, Kambu, Sparco, Ott, Strike. Loodan, et tänase pärva jooksul siis tulevad veel paljudelt sõitjatelt ajad, sest meid ju kokku 21.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Tere kõigile. Täna öösel jõudsin tagasi võidu puhul Fordi meeskonna poolt välja tehtud puhkusereisilt. Kuna aega on jäänud loetud tunnid, siis suurt kala mul sellelt rallilt püüda ei õnnestu aga ajad saadan õhtuks kindlasti.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tere tere. Saatsin ka siis täna õhtul ajad ära. Viiel katsel kuuest sõitsin ma oma "põhjad". Nüüd ootan huviga mida teised on teha suutnud ja kui palju mu testimisest kasu on olnud. :o :o :o
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Täna peaks siis olema see päev kus avaldatakse esimese kiiruskatse ajad.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

SS1 tulemused on Küprose teema all nüüd näha.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

Strike kirjutas:SS1 tulemused on Küprose teema all nüüd näha.
Super! Esimene TOP8 katseaeg on käes. Esimene eesmärk on mul täidetud :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Küpros on alanud positiivselt. :P Loodan ehk õnnestub siit võit võtta. :wink:
PS: Strikele Kas koos SS2 aegadega paned ka ülesse nn. Overall ajad.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta