formula 1 05

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Rallipoiss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 08 Dets 2004, 18:00
Asukoht: Tallinn

formula 1 05

Postitus Postitas Rallipoiss »

Lihtsalt tahtsin sellise teema teha sest see on ikkagi rallifoorum ja nii.
aa muidu peaks mäng ise üpris huvitav olema :D Nägin seda mtv3 pealt seal kasutatakse seda radade tutvustamiseks enne võistlust.
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

tahan ka omale seda mängu f1 2005 pange siia l2hejülgi kus on sellest mängust pilte või videosid.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kui ma ei eksi siis seda mängu vist ei tule müüki. EA Sportsil on leping lõppenud mängu tootmiseks. Aga võin ka rängalt puusse panna.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

loodame et ikka tuleb :?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kusagilt oli kuulda, et F1 2004 jäi viimaseks mänguks.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallipoiss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 08 Dets 2004, 18:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rallipoiss »

Kolin kirjutas:Kui ma ei eksi siis seda mängu vist ei tule müüki. EA Sportsil on leping lõppenud mängu tootmiseks. Aga võin ka rängalt puusse panna.
Panedki.mine lehele nimega www.andrico.ee sealt võta playstation2 mängud lahti ja seal peakski olema.
Rallipoiss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 08 Dets 2004, 18:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rallipoiss »

Nii. sain endale selle mängu.Väga tase.kõik autod ,sõitjad ja rajad aastast 2005.vormel1 loomulikult.kommentaatorid on ka väga head. Üldkokkuvõttes saaks see mäng minult 9/10.Nuriseda võiks autode kuju üle, kuidagi veidrad.
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

kus ostsid ja palju maksis :)
Rallipoiss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 08 Dets 2004, 18:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rallipoiss »

maiko kirjutas:kus ostsid ja palju maksis :)
Tallinna kaubamajast, aga tundus viimane olevat.Maksis 999 krooni.Muidu võid selle mängu tellida selliselt lehelt nagu www.andrico.ee. Seal maksab umbes samapalju.
Rallipoiss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 08 Dets 2004, 18:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rallipoiss »

Nii. Tahtsin ennem juba mängu tutvustust kirjutada, aga arvuti jooksis kokku. Teema juurde. Mängus on mitu erinevat mängimis stiili. Quik race, championship,race weekend,timed test session ja kui mul midagi meelest ei läinud, siis career. Careeris pead olema f1 sõitja kes alguses on rookie aga pärast maailmameister. Career kestab minu teada kokku 5 hooaega, mille sees on samuti testid. Alguses on sul valida kolme tiimi vahel: Red Bull, Jordan Midland ja Minardi kellel igaühel on omamoodi challenge. Näiteks Red Bullil on vaja mingi teatud ajaga mingil teatud rajal 1 ring ära teha. Jordanil on üpris segane see asi: nad annavad sulle mingi aja ette ja sa pead selle kümne ringi jooksul üle tegema. Ma ei tea mis on Minardi ülesanne. Careeri jooksul võid tiimi vahetada. Näiteks: sõidad Red Bullis esined hästi. Siis tuleb sulle pakkumine Renault ja BARi poolt. Siis valid kas tahad tiimi vahetada või jääd Red Bulli. Lisaks on seal careeri lehel veel uudiste portaal mis laseb viimaseid uudiseid näiteks: alonso won the australian grand prix ja siis kui vajutad selle peale räägitakse(kirjutatakse) sellest rohkem. Sul on seal e-maili kast kuhu tavaliselt saadavad sinu manager ja tiim kirju. Mängus on veel palju huvitavaid asju näiteks kui sõidad siis pilt väriseb sõidust ja kui mu jutt on liiga segane siis ärge pange pahaks sest ma olen 12 ja nii. Niigi te juba arvate, et bla ,bla,bla.Ma panen nüüd punkti jutule. :D
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Rallipoiss kirjutas:Mängus on veel palju huvitavaid asju näiteks kui sõidad siis pilt väriseb sõidust ja kui mu jutt on liiga segane siis ärge pange pahaks sest ma olen 12 ja nii.
Mis 12 seal mängus oli? :?:
gaas on endiselt laiffi
Rallipoiss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 08 Dets 2004, 18:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rallipoiss »

Erki kirjutas:
Rallipoiss kirjutas:Mängus on veel palju huvitavaid asju näiteks kui sõidad siis pilt väriseb sõidust ja kui mu jutt on liiga segane siis ärge pange pahaks sest ma olen 12 ja nii.
Mis 12 seal mängus oli? :?:
Ei ma tahtsin öelda et ma olen 12 aastat vana. :)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Sorri, aga nüüd rikun sinu rõõmu hetked ära.
See mäng on arcade ning aastast 2000 pole F1 mängudes midagi revolutrsioonilist, peale graafika paranemise.
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Jah, Frankil peaks vist õigus olema. Minuteada ei lähe autod seal mängus isegi korralikult katki, st. mõlki, tulevad tiivad maha ja ongi kõik.

Frankile siiski küss, et kust sa nii väga kindel oled, et see EA mäng on, eelmise aasta mängu tegi minumeelst minig SC algusega firma...
Samas pole mul ka alust arvata, et see arcade on, võib juhtuda, et ongi väga realistlik juhitavus ja asjad.
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Jah, peale seda kui EA kaotas selle F1 mängu litsentsi hakkas mingid muud tegelased seda tootma.
Ja öeldes "aastast 2000 pole F1 mängudes midagi revolutrsioonilist" mõtlesin seda, et F1 mängud on kõik sellised upgradid 2000 aasta mängust. Mõningad graafikalised uuendused ja see ka põhiliselt kõik.
Mängu füüsika osa ei ole ka vist eriti muudetud, kui mängida näiteks EA F1 200 ja siis F1C, siis juhitavuses pole suuri vahesid.
Aga see, et minu arvamuse järgi on see mäng arcade pärineb sellest ajast kui ma juhtusin vaatama 3D Motors'it ja sealt tuli just selle F1 mängu hinnag/ülevaade, siis lõpus oli meeldiv lause. Viimane F1 simulaatorile kõige lähem mäng on GP4.
"Come on, you can see more than that"
Vasta