Eesti fännid WRC rallidel

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Käisin aastatel 1998-2001 Soomes,siis 2002-2004 Saksas ja tänavu Rootsis.Põhjus,miks peale 2001 aasat enam Soome ei tehtnud oligi juba siis eestlaste liigsuur arv ja kui ikka kari koos hakatakse igasugu sigadusi tegema.Saksas ja Rootsis oli väga lahe.pole ise ka mingi karsklane,aga rallist mitteteadjate ja lihtsalt lakkujate kohalolek hakkas juba häirima,eriti nilbed kommentaarid.Edu kõigile tõelistele fännidele ja loodan ka edaspidi koos teiega nautida rallisi.
ahmed
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 195
Liitunud: 28 Juul 2005, 19:04

Postitus Postitas ahmed »

5 aastat soome rallil käind,aga tänavu häiris lällajate ja laaberdajate lisaks see,et oli yllatavalt palju koeri vöetud katsetele kaasa,ega naad nii väga vaimustuses asjast polud.
ja väikseid lapsi,2-3 aastaseid,ouninpohjal,laps nutab"issi vii mind magama".aga issi tahtis hoopis "tsillida" ja viina juua.
ahmed
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 195
Liitunud: 28 Juul 2005, 19:04

Postitus Postitas ahmed »

algaja kommentaator olen kyll,aga huvi asja vastu suur.teie vestlusi olen jälgind juba pikemat aega,vahel tahaks ka möne söna sekka öelda.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Rootsis 2004 oli minu jaoks tõsine probleem raja äärde jõudmisega. Lähemale kui paar kilti vist ei saanudki. Tuli tõsiselt higistada, et õigeks ajaks kohale jõuda.
Märtini fännide koha pealt aga nagu öö ja päev. Rootsis päris lolliks joonud eestlasi ei mäletagi. Soomes .... Ah teate isegi!
hunt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 09 Apr 2003, 19:49

Postitus Postitas hunt »

ega keegi ei keela seda,hea on ikka kõigi inimeste arvamust kuulata :P minuarust seeaasta nägin ma ainult ühte koera soomes ja see oli vist eestlaste oma :wink: ...aii,üks oli soomlaste politseist kah :P
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Oma kahe aastaga soomes käimises ei ole ma mingi näitaja aga see aasta oli tõesti joomine käest veits läinud.Ma kohtusin ouninpohjas ühe venelasega,kes on käinud soome rallit vaatamas alates 1987 aastast ja ütles et nii hull ei ole asi kunagi olnud.Üks asi on kindel:mina koos oma seltskonnaga enam ühisparklasse ei lähe.Esiteks kallis,teiseks lällamine ja magada ka sooviks
Jaa Frank teinekord olen siis targem soome keele koha pealt.(Kuu aja pärast hakkan soome kelt õppima);)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Mis seal ikka õppida.
Loe mingeid suvalisi lugusid/uudiseid netist ja õppid selgeks aja pikku ;)
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Suomalaisten pulmat eestiläisten kanssa :)
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Kuulge mis moodi siia jutujuurde saaks pildi panna,näitks teile üht Soome fänni Rootsis.Ise mõtlesin küll.kui oleks soolane seda tüüpi küll rajäärde ei laseks rahvuslipuga.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Afka kirjutas:Kuulge mis moodi siia jutujuurde saaks pildi panna,näitks teile üht Soome fänni Rootsis.Ise mõtlesin küll.kui oleks soolane seda tüüpi küll rajäärde ei laseks rahvuslipuga.
Mine oma profiili ja vali Afka personaalne galerii, siis üleval vasakus nurgas lae pilt ja pärast paned lingi foorumisse.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Tuleb õppida ei jää muud üle.:( Valikaine.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Märtinfänn kirjutas:Tuleb õppida ei jää muud üle.:( Valikaine.
Eks elu õpetab tõepoolest. Õpetatutest parimad jõuavad ehk siia: http://www.darwinawards.com/ , vähemandekatel ehk nii hästi ei lähe. Kahjuks pole see õppeprotsess vist piisavalt kiire.
pippen169
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Juul 2005, 12:15

MIDA HALA

Postitus Postitas pippen169 »

MIDA TE ***** HALATE. RALLI, SEE ONGI MEELELAHUTUS JA MÖLL. KUI TAHATE VIISAKAT ÄRAOLEMIST, ISTUGE KODUS. JA ÜHISPARKLA EI OLE PUNDI PELAE MIDAGI JA SEE ON OSA RALLIST. MA EI SAA ARU MILLEST SELLINE HALA RAISK. OLI IGASUGU RAHVUST, KES PURJUS JA MUIDU LOLLE. KUI EI MEELDI, ÄRGE MINGE ROHKEM. MINA EI NÄINUD KÜLL MINGEID ERITI RÕVEDAID INIMESI. LIHTSALT , KES EI OLE HARJUNUD MASSIDEGA, PALUN JÄÄGE KOJU. MINA LÄHEN JÄRGMINE SUVI JÄLLE. MEGA ÜRITUS. SEE KURADI HALA KÄIB RAISK PINDA.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Re: MIDA HALA

Postitus Postitas KuriUss »

pippen169 kirjutas:MIDA TE ***** HALATE. RALLI, SEE ONGI MEELELAHUTUS JA MÖLL. KUI TAHATE VIISAKAT ÄRAOLEMIST, ISTUGE KODUS. JA ÜHISPARKLA EI OLE PUNDI PELAE MIDAGI JA SEE ON OSA RALLIST. MA EI SAA ARU MILLEST SELLINE HALA RAISK. OLI IGASUGU RAHVUST, KES PURJUS JA MUIDU LOLLE. KUI EI MEELDI, ÄRGE MINGE ROHKEM. MINA EI NÄINUD KÜLL MINGEID ERITI RÕVEDAID INIMESI. LIHTSALT , KES EI OLE HARJUNUD MASSIDEGA, PALUN JÄÄGE KOJU. MINA LÄHEN JÄRGMINE SUVI JÄLLE. MEGA ÜRITUS. SEE KURADI HALA KÄIB RAISK PINDA.
Ma muidu läheks küll, aga äkki satud sina lähedusse ropendama? Nõme oleks ... :lol:
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Re: MIDA HALA

Postitus Postitas Karmen »

pippen169 kirjutas:MINA EI NÄINUD KÜLL MINGEID ERITI RÕVEDAID INIMESI.

Oleks peeglisse vaadand oleks ühte näind äkki? :confused1:
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

pippen169, mis sõna sa selle ***** all mõtled, mitte ei hammusta läbi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

pippen169 miks sa karjud?
Ralli ei ole kindlasti möll ja järgmine kord paluks leida endale sobivam üritus, näiteks õllesummer. Ralli ei ole küll koht kus möllata ja märatseda koos alkoholiga. See on ohtlik nii sulle kui ka teistele. Näiteks Portugalis 1986 jooksis keegi tarkpea teele auto ette ja selle tulemusena keeras Joaquim Santos oma Fordi otse rahvamassi, kolm inimest sai surma. Kiirused pole mitte vähenenud selles ajast. Isegi JWRC autod oma väikese mootoriga suudavad sirgel sõita kuni 180 km/h, WRC auto tippkiirus jääb sinna 230 kanti, rohkem pole lihtsalt vaja. Kiirendus nullist sajani 3.5 sekundit.
Paljud fännid astusid Soomes pärast autot rajale ja arvasid, et see on ok, kuna järgmine auto tuleb ju alles 2 minuti pärast. Peamiselt tehti seda just alkoholi liigse manustamise tõttu, mille tulemusena langes ohutunne. Aga kas keegi stopperiga aega mõõtis? Vaevalt. Nimelt võib autoga ralli jooksul kõike juhtuda, näiteks rehvipurunemine ja selle tulemusena võib järgmine auto kohe eelmise sabas tulla. Sellisel juhul jäävad need pealtvaatajad kes teele jooksevad auto alla ja saavad tõsiseid vigastusi, halvemal juhul keerab piloot tee äärde ja see lõppeb veel suurema õnnetusega. Lindid on raja äärde pandud asja pärast, palun seista nende taga.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Tundub, et pippen pole veel kaineks saanudki!?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 16
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Jaanusega täiesti nõus. No see Pippeni169-ni post on küll natuke lame. Kui tahad möllata ja räusata siis pöördu delfisse sealt leiad palju enda suguseid. Seal võid roppusi karjuda ja oma alaväärsuskompleksi välja elada. Siia ei ole küll vaja tegelast kes tuleb siinset keskonda reostama.
Asja oleks saanud ka vähe viisakamalt seletada. Karvaseid lennutamatta.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
bettega
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 52
Liitunud: 20 Jaan 2004, 12:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas bettega »

Pippen "möll" toimus Jyväskylä ajal Saaremaal Mändjalas Sky Plusi päevadel. Mine järgmine aasta sinna. Ja võta oma sõbrad kaasa.
Alates kaheksa aastasest rallifänn.
Vasta