WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
aix kirjutas:Niisiis juba teete uueks hooajaks plaane. Mul mängu veel pole, seega püüan küll hankida õigepea, aga siis võibolla rong juba läinud. Ühesõnaga kuniks pole lepingut jätkan valitud rallidel erasõitjana ja oma rahakoti pealt. Aga tagasitulek suurde sporti pole võimatu. Managerid teevad usinalt tööd.
Ära jama mees. Paneme sind ikka tehasemeeskonda kirja kas Peugeot või Skoda.
Kõigepealt vaja mäng muretseda ja siis peaks nats ka testima, et teile hulludele natukenegi konkurentsi pakkuda. Aga aega napib.
Millal te pihta tahtsite hakata?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:
Strike kirjutas:
aix kirjutas:Niisiis juba teete uueks hooajaks plaane. Mul mängu veel pole, seega püüan küll hankida õigepea, aga siis võibolla rong juba läinud. Ühesõnaga kuniks pole lepingut jätkan valitud rallidel erasõitjana ja oma rahakoti pealt. Aga tagasitulek suurde sporti pole võimatu. Managerid teevad usinalt tööd.
Ära jama mees. Paneme sind ikka tehasemeeskonda kirja kas Peugeot või Skoda.
Kõigepealt vaja mäng muretseda ja siis peaks nats ka testima, et teile hulludele natukenegi konkurentsi pakkuda. Aga aega napib.
Millal te pihta tahtsite hakata?
Kui mängu vaja siis ma saan selles suhtes aidata, et saaks veidi soodamalt siin mõned soovijad olid veel.
Veic odavamalt ikka kui poest osta.
Ega me enne jaanuar 2006 seda hooaeg alusta ja usu meid me oleme kõik ühel pulgal ikkagi, sest see pole üldse nii kerge kui WRC4 ja harjutamine ei käi mul küll täie hooga. Hakkan WRC5 alles siis rohkem sõitma kui JWRC hooaeg läbi saab.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Küsimus Strikele- kas mul oleks siis võimalik Subaru meeskonnas sõita.
Viimati muutis Burns, 16 Nov 2005, 13:17, muudetud 1 kord kokku.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Uues mängus on kõige raskemad rallid minu jaoks Küpros, Argentiina ja ega Uus-Meremaagi midagi kerget ole. Lihtsalt jube kerge on spinn tulema, niikui mingist kergest hüppest maandudes auto valesti on on tiir peal. Sama lugu Argentiinas. Nii et peab hoolega valima mis kiirusega sõidad. Kreekas jälle alla mäge (vist SS1 oli jube langus) ainult pidurda, muidu nii kuradi libe, gaasi suht võimatu anda.
Palju te seadeid muidu muudate. Ma olen ainult praegu kõrgust ja käigu vahesi muutnud.
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Küsimus Strikele- kas mul oleks siis võimalik Subaru meeskonnas sõita.
Kui sa juba vaatad meeskondade alla mis uueks hooajaks tehtud siis Subaru nr.1 ja Burns seal kirjas hommikust alates :) Wlcm to the blue team
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Uues mängus on kõige raskemad rallid minu jaoks Küpros, Argentiina ja ega Uus-Meremaagi midagi kerget ole. Lihtsalt jube kerge on spinn tulema, niikui mingist kergest hüppest maandudes auto valesti on on tiir peal. Sama lugu Argentiinas. Nii et peab hoolega valima mis kiirusega sõidad. Kreekas jälle alla mäge (vist SS1 oli jube langus) ainult pidurda, muidu nii kuradi libe, gaasi suht võimatu anda.
Palju te seadeid muidu muudate. Ma olen ainult praegu kõrgust ja käigu vahesi muutnud.
Samad rallid ainult Uus-Meremaa ei valmista probleeme. Küpros SS1 jõhker langus ja ainult piduriga mängimine. Argentina lihtsalt ei meeldi. Jube tehniline ralli väiksed hüpped võivad palju pahandust tekitada. Seadeid pole üldse muutnud olen lasknud tava seadega.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Minagi ei vaheta seadeid, kuid tõesti argentiina ja mehiko on hullud aga küprosel on mõnus sõita mitsuga, auto raske ja on kõvasti maaküljes.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas:Uues mängus on kõige raskemad rallid minu jaoks Küpros, Argentiina ja ega Uus-Meremaagi midagi kerget ole. Lihtsalt jube kerge on spinn tulema, niikui mingist kergest hüppest maandudes auto valesti on on tiir peal. Sama lugu Argentiinas. Nii et peab hoolega valima mis kiirusega sõidad. Kreekas jälle alla mäge (vist SS1 oli jube langus) ainult pidurda, muidu nii kuradi libe, gaasi suht võimatu anda.
Palju te seadeid muidu muudate. Ma olen ainult praegu kõrgust ja käigu vahesi muutnud.
Burns, tere taas üle pika aja :)
W5 on ikka täits uskumatu mäng, nagu ütlesid on spinn ikka nii lambist tulema ja hüpetest ei hakka rääkimagi. Tunduvalt raskem on seekord se mängu tehtud. Aga selle eest reaalsem. Kui toetad vastu aeda siis ikka ei ole nii, et miskit ei juhtu.
Strike enne kurtis, et ei saa rehvi puruks kuidagi ? Sama siin, ainlt kõveraks lähevad ja Hispaanias õnnestus masin niimodi ribadeks ajada, et vaevu püssis teel. Oleks nagu kaarikuga sõitnud, õõtsus üles-alla.
Seadete peale pole veel jõudnud mõeldagi.
Aga jah suuremad trennid on mul ka lükatud uude aastasse kui JWRC4 läbi.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

aix kirjutas:Niisiis juba teete uueks hooajaks plaane. Mul mängu veel pole, seega püüan küll hankida õigepea, aga siis võibolla rong juba läinud. Ühesõnaga kuniks pole lepingut jätkan valitud rallidel erasõitjana ja oma rahakoti pealt. Aga tagasitulek suurde sporti pole võimatu. Managerid teevad usinalt tööd.
Usun et sinusugusele andekale sõitjale pole väga raske kohta saada. Lihtsalt aja manager tööle. Kiirust on sul kuhjaga :D
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Tom kirjutas:
aix kirjutas:Niisiis juba teete uueks hooajaks plaane. Mul mängu veel pole, seega püüan küll hankida õigepea, aga siis võibolla rong juba läinud. Ühesõnaga kuniks pole lepingut jätkan valitud rallidel erasõitjana ja oma rahakoti pealt. Aga tagasitulek suurde sporti pole võimatu. Managerid teevad usinalt tööd.
Usun et sinusugusele andekale sõitjale pole väga raske kohta saada. Lihtsalt aja manager tööle. Kiirust on sul kuhjaga :D
Manager otsib võimalusi hetkel. Olen suht positiivselt meelestatud, kuna aega veel on.
reix
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 07 Mär 2004, 20:40
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas reix »

No nii kaaskodanikud.. et plaan on siis come back teha ;) mängu veel pole.. aga minu manager on mulle leidnud koha.. ehk siis Kronose era citroeni.. erameeskond sellepärast, et ei usus et jõuan kõiki etappe kaasa sõita ja toon sponsid kronosele juurde ning sõidan oma rahakoti peal siis.. tänud. Ma ei usu, et suudan midagi korda saata, sest eemal olek on päris pikk olnud, aga sõidan siis rohkem oma lõbuks ja valik etappidel. Meeldiv tagasi tulla :)

NB! Oleks ülimalt tänulik, kuidas see aegade saatmise värk toimib, äkki keegi on nii hea ja seletaks mulle natuke :) Tänud!
Viimati muutis reix, 16 Nov 2005, 15:44, muudetud 1 kord kokku.
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

et RFC-ga alustada (nagu et rallid hakkavad pihta) peavad kõik meeskonnad täis olema ve? muidu sõidaks tehase skoda või era fordiga
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Re: kui vana

Postitus Postitas erry »

aix kirjutas:
Burns kirjutas:
AA kirjutas:kui vanad olete siin enamasti
Mina olen 24 aga kohe, kohe (23 detsember) kukub väike juubel :lol: :lol: :lol:
Ma olen siis päris pensjonäär teiega võrreldes. Mul kukub väike juubel sellel laupäeval, aga sinu vanusele tuleb 10 aastat otsa panna. :new-bday:
me siis sinuga üheaasta mehed ainult mu juubel oli esmaspäeval
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ma vaatan, et plaanitakse uut hooega sõitma hakata. Loodan ka ühineda selle hooajaga. Aga sõitma hakkaks era Škodilakkiga kuna kõike etappe kaasa teha nagunii ei saa.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: kui vana

Postitus Postitas aix »

erry kirjutas:
aix kirjutas:
Burns kirjutas: Mina olen 24 aga kohe, kohe (23 detsember) kukub väike juubel :lol: :lol: :lol:
Ma olen siis päris pensjonäär teiega võrreldes. Mul kukub väike juubel sellel laupäeval, aga sinu vanusele tuleb 10 aastat otsa panna. :new-bday:
me siis sinuga üheaasta mehed ainult mu juubel oli esmaspäeval
Ja mitte ainult ühe aasta vaid ka ühe nädala mehed :)
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

reix kirjutas:No nii kaaskodanikud.. et plaan on siis come back teha ;) mängu veel pole.. aga minu manager on mulle leidnud koha.. ehk siis Kronose era citroeni.. erameeskond sellepärast, et ei usus et jõuan kõiki etappe kaasa sõita ja toon sponsid kronosele juurde ning sõidan oma rahakoti peal siis.. tänud. Ma ei usu, et suudan midagi korda saata, sest eemal olek on päris pikk olnud, aga sõidan siis rohkem oma lõbuks ja valik etappidel. Meeldiv tagasi tulla :)

NB! Oleks ülimalt tänulik, kuidas see aegade saatmise värk toimib, äkki keegi on nii hea ja seletaks mulle natuke :) Tänud!
Sõidad katse ära ja kirjutad aja üles või pildistad, ise tead kuidas omal mugavam. Katsed sõidetud teed TOTAL ABS ajast scriini ja paned aegade kõrvale. Eks ta välja näe vast nii:
SS1 - .......
SS2 - ....
SS3 - ....
Total ABS - .... +scriin

Ma olen saatnud veel katsete vahekokkuvõtte ajad, et korraldajal kergem oleks, muidu vaene mees liidab ja lahutab end kohviks. Mul pole ju raske üks aeg veel telekast maha kirjutada või, siis pildistada.
Tavaliselt kirjtame katsete juurde veel mis katsel juhtus, et kas mõni spinn vmt. Vist peaks nii olema ?
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: kui vana

Postitus Postitas Krusa »

AA kirjutas:kui vanad olete siin enamasti
Ma 33, aga sina ?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

reix kirjutas:No nii kaaskodanikud.. et plaan on siis come back teha ;) mängu veel pole.. aga minu manager on mulle leidnud koha.. ehk siis Kronose era citroeni.. erameeskond sellepärast, et ei usus et jõuan kõiki etappe kaasa sõita ja toon sponsid kronosele juurde ning sõidan oma rahakoti peal siis.. tänud. Ma ei usu, et suudan midagi korda saata, sest eemal olek on päris pikk olnud, aga sõidan siis rohkem oma lõbuks ja valik etappidel. Meeldiv tagasi tulla :)

NB! Oleks ülimalt tänulik, kuidas see aegade saatmise värk toimib, äkki keegi on nii hea ja seletaks mulle natuke :) Tänud!
Üritame sind siis suunata eravärvides Citroeni rooli.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Ma vaatan, et plaanitakse uut hooega sõitma hakata. Loodan ka ühineda selle hooajaga. Aga sõitma hakkaks era Škodilakkiga kuna kõike etappe kaasa teha nagunii ei saa.
Arvan, et lisan sind kui teada tundutd kiiret sõitjat ikkagi Skoda tehasetiimi. Sõidad siis palju sõidad hooaja jooksul. Pooled rallid ikka saad kaasa teha siis oledki nagu tehasepiloot ala Paasonene, Tuohino. Seega panen sind Skoda nimekirja. Kuidas Fulberiga lood kas hakkab sõitma?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Rallipoiss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 08 Dets 2004, 18:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rallipoiss »

kaks küsimust. et kas ma lihtsalt aja võin teleriekraanilt maha kirjutada mitte pildistada sest digikat pole.ja teiseks kas mind saaks fordi eratiimi lisada. saan mängu nagu eelminegi aasta jõulude ajal või varem. network play värki mul pole.
Vasta