Jää ja lumerajad

Kus saab talvel sõita ja kus toimuvad võistlused?
Post Reply
rallijaan
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 3
Joined: Sat Jan 28, 2006 10:00 pm

Jää ja lumerajad

Post by rallijaan »

Kuigi see foorum nii vaikne on, võiks inimesed siia jää ja lumeradade asukohti kirja panema hakata.
Kui just kuskil kõva jääkaas peal on :wink:
keegi seljametsa, valgeranna või muude pärnu jääradade kohta teab midagi?
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1134
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:35 am
Location: Tallinn- Ida Virumaa

Post by schalke »

Inimesed, kus asuvad jäärajad kõikedele soovijatele!? Soovitavalt Tallinnast mitte väga kaugel. Olen netist otsinud, tõesti ei ole infot!
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1134
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:35 am
Location: Tallinn- Ida Virumaa

Post by schalke »

schalke wrote:Inimesed, kus asuvad jäärajad kõikedele soovijatele!? Il m on ju ideelna
e.Soovitavalt Tallinnast mitte väga kaugel. Olen netist otsinud, tõesti ei ole infot!
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 623
Joined: Wed Nov 16, 2005 1:52 pm
Location: Tallinn

Post by Matthiew »

schalke wrote:
schalke wrote:Inimesed, kus asuvad jäärajad kõikedele soovijatele!? Il m on ju ideelna
e.Soovitavalt Tallinnast mitte väga kaugel. Olen netist otsinud, tõesti ei ole infot!
iseasi kas jää kannatab ja kui paks see on. raadios räägib, et peipsile ei tohi minna aga peipsi on ka miljon korda suurem kui mingi väike järv mille peal söita. ise ei tea
Ruuler
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 97
Joined: Mon Sep 26, 2005 2:51 pm
Location: Tallinn

Post by Ruuler »

Võrtsul pidi 30cm jääd olema ja Männikul olla kah juba autosid jääl nähtud. Kinnitage, kes teavad...
tehnik
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 30
Joined: Wed Jan 25, 2006 1:29 am

Re: Jää ja lumerajad

Post by tehnik »

rallijaan wrote:
keegi seljametsa, valgeranna või muude pärnu jääradade kohta teab midagi?
Seljametsas nähti ennem eelmiste päevade sula juba autosid jääl. Mina ise pole riskinud veel minna, kuid kui nüüdne külm jätkub, siis lähen varsti vaatama mis toimub.
rallijaan
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 3
Joined: Sat Jan 28, 2006 10:00 pm

Post by rallijaan »

Ok, kindlasti teavad kõik, kuid igaksjuhuks panen siia kirja, kes veel ei tea siis PÄRNUMAA JÄÄRADADEST SELJAMETSA KARJÄÄRIS JA VALGERANNAS ON HEAD JÄÄRAJAD OLEMAS.
tehnik
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 30
Joined: Wed Jan 25, 2006 1:29 am

Post by tehnik »

rallijaan wrote:Ok, kindlasti teavad kõik, kuid igaksjuhuks panen siia kirja, kes veel ei tea siis PÄRNUMAA JÄÄRADADEST SELJAMETSA KARJÄÄRIS JA VALGERANNAS ON HEAD JÄÄRAJAD OLEMAS.
Täiesti nõus ! Olen nendel radadel oma golfiga juba palju bensiini õhku lasknud, kuid ei kahetse. Nädala vahetustel on rahvast küllaga, kuid kes tahab rohkem omaette harjutada, mingu nädala sees.
Muidugi lund võiks olla rohkem, sest siis ei sõidetaks radasid niikergesti sirgeks. Näiteks täna päeval käisin Valgeranna rajal ja see oli sõidetud staadioniks. Tegin siis ise mõned jõnksud juurde.
rallijaan
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 3
Joined: Sat Jan 28, 2006 10:00 pm

Post by rallijaan »

valgeranna rada sõideti staadioniks eelmisel aastal ka.
Ja argipäeval tulebki minna, sest nädalavahetusel on auto autos kinni ja ainult libedal kogenud juhid võivad seal ohutult sõita.
Valgeranna jäärajale ärge väga madalate sportautode ja bodykitide ja madalate vedrudega minge, sest see tee mis jäärajale viib on sõna OTSESES MÕTTES pommiauk, ja võite seal midagi kergesti ära lõhkuda.
Unine
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 199
Joined: Mon Mar 08, 2004 2:12 pm
Location: Tallinn

Post by Unine »

Tallinna inimestele siis kinnituseks et Männikul täitsa hea jää olemas ja mõnes kohas saab ka väga kiiret sõitu teha
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Kuulsin, et Peipsi peal olevat seoses uisumaratoniks ettevalmistusega traktor läbi jää vajunud. Ma just mõtlesin et jää on nagu betoon, ikkagi kaks nädalat kõvasti külmetanud. Või oli mingi allika koht või oli õhk jää all, oskab keegi täpsustada?
gaas on endiselt laiffi
Post Reply