WRC 2015 hooaeg

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas (Jan) »

mis Ogieri nutust sa räägid?? Ogier jutt on täiesti õige jutt, isiklikult mina ei saa ka aru miks peab sarja kiirem mees tee puhastamisega aega kaotama.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Frank »

(Jan) kirjutas:mis Ogieri nutust sa räägid?? Ogier jutt on täiesti õige jutt, isiklikult mina ei saa ka aru miks peab sarja kiirem mees tee puhastamisega aega kaotama.
Keegi peab teed puhastama. Nii nagu üks rahvusvahelise foorumi liige välja käis, siis kõige pealt võiks minna Rally2 seltskond ja siis ülejäänud.
"Come on, you can see more than that"
elchukakabra
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 824
Liitunud: 11 Nov 2011, 11:13
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas elchukakabra »

Frank kirjutas:
(Jan) kirjutas:mis Ogieri nutust sa räägid?? Ogier jutt on täiesti õige jutt, isiklikult mina ei saa ka aru miks peab sarja kiirem mees tee puhastamisega aega kaotama.
Keegi peab teed puhastama. Nii nagu üks rahvusvahelise foorumi liige välja käis, siis kõige pealt võiks minna Rally2 seltskond ja siis ülejäänud.
või siis jätkata kvaliga sarnaselt eelmisele hooajale. Ma kujutan ette, et kui Ott oleks Ogieri asemel, siis me kiruks ka seda muudatust maapõhja
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas johunn »

Minu arust ütles Jost Capito selle kohta hästi. Punktitabeli teine mees on rajal teisena ning ei saavuta sellega mingit suurt eelist. Ja kui vahel peakski ralli võitma punktitabeli 10. mees siis on see kogu spordile kasulik, aga üldjuhul võtab Ogier niikuinii oma. Alustagu ta esimest päeva kasvõi tagurpidi.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas viplala »

johunn kirjutas:Minu arust ütles Jost Capito selle kohta hästi. Punktitabeli teine mees on rajal teisena ning ei saavuta sellega mingit suurt eelist. Ja kui vahel peakski ralli võitma punktitabeli 10. mees siis on see kogu spordile kasulik, aga üldjuhul võtab Ogier niikuinii oma. Alustagu ta esimest päeva kasvõi tagurpidi.
Nii julgeid avaldusi kül ei usu Ogieri kõik võimsuse kohta (alustagu kuidas tahab). Ei ole tema ka eksimatu. ja seda oleme juba see aasta mitu korda näinud.
Ogier kül on kiire aga kohutavalt suure enesekindluse ja eneseimetlusega, Ja ilmselt ei saa ta kunagi üle sellest ajast kui pidi Loebi järel teine mees olema meeskonnas.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas jens »

viplala kirjutas: Ogier kül on kiire aga kohutavalt suure enesekindluse ja eneseimetlusega, Ja ilmselt ei saa ta kunagi üle sellest ajast kui pidi Loebi järel teine mees olema meeskonnas.
Ma ei usu, et see kellelegi meeldiks, kui ta on kiiruselt võimeline võistkonna esipilooti alistama, aga sunnitakse korraldustega tahapoole. Lisaks oli Ogier reaalne tiitlipretendent aastal 2011. Schumacher-Barrichello situatsiooni puhul saab vähemalt argumenteerida, et #2 sõitjal on nagunii vähem tiitlilootusi ja need olukorrad, kus ta #1 sõitjat alistada rajal suudaks, on haruldasevõitu. Aga 2011 oli Ogier igatepidi Loebiga sarnasel tasemel.
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas (Jan) »

keegi väitis, et Loebi suust ei kuulnud sellist hala, kõige suurem halamine Loebilt on siin kus Ogier oli sunnitud Loebile kaotama ja kustutama tiitli lootused aastal 2011

http://www.ohtuleht.ee/454934/loebi-ska ... a-tagamaad
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas KidrA »

viplala kirjutas:
johunn kirjutas:Minu arust ütles Jost Capito selle kohta hästi. Punktitabeli teine mees on rajal teisena ning ei saavuta sellega mingit suurt eelist. Ja kui vahel peakski ralli võitma punktitabeli 10. mees siis on see kogu spordile kasulik, aga üldjuhul võtab Ogier niikuinii oma. Alustagu ta esimest päeva kasvõi tagurpidi.
Nii julgeid avaldusi kül ei usu Ogieri kõik võimsuse kohta (alustagu kuidas tahab). Ei ole tema ka eksimatu. ja seda oleme juba see aasta mitu korda näinud.
Ogier kül on kiire aga kohutavalt suure enesekindluse ja eneseimetlusega, Ja ilmselt ei saa ta kunagi üle sellest ajast kui pidi Loebi järel teine mees olema meeskonnas.
Kui uskuda jutte, et kui Ogier hakkas Loebile konkurentsi pakkuma ja just Loeb oli see, kes bosside juurde jutule läks ja endale special lepingu välja rääkis, millega Ogier nr. 2 piloodiks määrati ja kuidas Ogier selle peale kiireimast WRC masinast S2000 Skodasse üle läks, ei näita midagi muud kui nõrk oli Loeb tol hetkel ja kui tugev oli Ogier. Siin pole Ogieril midagi millestki üle saada, ta näitas oma käitumisega et ta on igasugusest jamast üle, isegi kui seda korraldab üks kiireimaid piloote - Loeb.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Kolin »

Hetkel on ainult Ogier see kes kiunu ülesse tirib
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas KidrA »

Ei näe Ogieri käitumises mingit virisemist. Ta ei räägi ju midagi valesti. Ja ma arvan, enamus sõitjaid on Ogieriga samal arvamusel. Kui sa Mehhikos 2 päeva järjest puhastad teistele teed siis ongi ju väga ebatõenäoline, et sa selle ralli lõpuks võita suudad. See ei saagi ju normaalne olla, kui sa oled kiireim sõitja ja sa lähed mõnele rallile teadmisega, et sul polegi võimalik seda võita. See pea iga aastane stardijärjekordade muutmine ei saagi normaalne olla. On valikud kas hea, vähem hea või halb. Ja nende valikute hulgast tuleb valik teha ja sellele võiks nagu mõneks ajaks kindlaks jääda. Minu silmis on praegune süsteem 100 korda parem kui see mida soovitakse luua, sama moodi nagu viimase päeva shoot out. Nendel kes otsuseid seal vastu võtavad järgmise aasta osas, pole kindlasti kõik natsid punkris.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas soca »

lükati need jobutused tagasi http://www.autosport.com/news/report.php/id/115830

hetkel tundub, et sis ei ole mingeid suuremaid muutusi tulemas.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas KidrA »

Ogierilt igati asjakohane tegutsemine kiri saata FIA presidendile, et ärgu üritagu WRCd pekki keerata ja kuulaku rohkem sõitjaid ja fänne. Ja üllatus üllatus, uuendusi ei võetudki vastu. Palju saab Ogier põhjendamatult kriitikat mu meelest, kui tüüp on kogu aeg olnud õige asja eest väljas ja ka tegutseb, mitte ei istu tuimalt rooli taga ja räägib seda mida tiim tahab, et ta räägiks, vaid tüüp on Isiksus! Aga mis reeglite mitte muutmisesse puutub, siis ma arvan, nii mõnigi rallfänn jääb nüüd ka edaspidi rallit vaatama. Muidu oleks asi tsirkuseks kätte ära läinud ja kloune ma jälgida küll ei viitsiks.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas jens »

KidrA kirjutas:Ogierilt igati asjakohane tegutsemine kiri saata FIA presidendile, et ärgu üritagu WRCd pekki keerata ja kuulaku rohkem sõitjaid ja fänne. Ja üllatus üllatus, uuendusi ei võetudki vastu. Palju saab Ogier põhjendamatult kriitikat mu meelest, kui tüüp on kogu aeg olnud õige asja eest väljas ja ka tegutseb, mitte ei istu tuimalt rooli taga ja räägib seda mida tiim tahab, et ta räägiks, vaid tüüp on Isiksus! Aga mis reeglite mitte muutmisesse puutub, siis ma arvan, nii mõnigi rallfänn jääb nüüd ka edaspidi rallit vaatama. Muidu oleks asi tsirkuseks kätte ära läinud ja kloune ma jälgida küll ei viitsiks.
"Like"! :)
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas STI »

Splittide autosse saatmise lõpetamine oleks siiski minu arvates alale kasulik otsus olnud. Oleks rohkem sellist tõelist võitlust ja flat out panemist mitte splittide järgi oma tempo sättimist.
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 3

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas skahar »

STI kirjutas:Splittide autosse saatmise lõpetamine oleks siiski minu arvates alale kasulik otsus olnud. Oleks rohkem sellist tõelist võitlust ja flat out panemist mitte splittide järgi oma tempo sättimist.
pooldan samuti
AutoralliSuurSõber
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Kolin »

Ma nüüd ei saanud aru kas see stardi järjekord ikka muutub. Sarja liider peab siis kaks päeva höövlit mängima. Ning spliti teemal ei lnud selle artiklis midagi räägitud. Aga see shootouti tagasi lükkamine oli ikka üks viimase aja FIA poolne arukas otsus.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas (Jan) »

sport.postimees.ee/2918753/autoralli-mm-sarja-aarmuslikud-muudatused-haaletati-maha

Stardi süsteem jääb ka samaks. ei muutu siin midagi suurt.
Viimati muutis (Jan), 13 Sept 2014, 11:48, muudetud 1 kord kokku.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Karlip »

Ei tea midagi. Praegu Capito pani, et muudatusi saab veel teha ja seda detsembris.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Gustav »

http://www.rallye-magazin.de/rallyes/wm ... index.html

Selline huvitav artikkel VW ja Ogieri vahelisest lepingust.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas viplala »

Gustav kirjutas:http://www.rallye-magazin.de/rallyes/wm ... index.html

Selline huvitav artikkel VW ja Ogieri vahelisest lepingust.
Arvestades, et selle hooaja lõpus saab Ogieri 3 aastane leping VW läbi ja uut pole veel sõlmitud siis juhtuda võib veel kõike. Ja seda lõbusam see järgmine hooaeg tuleks, kui Ogier VW-ga ei jätka.
Vasta