Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Tann
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1117
Liitunud: 11 Juul 2011, 18:31
Asukoht: Tartu

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas Tann »

Shakedownil olid Oti ajad head. Seega tänase esimese lühikese pärast väga ei põe.
Ootused olid ehk tõesti natuke suuremad. Aga pole hullu.
Põnevusega homset ootama....
-timtim
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 747
Liitunud: 08 Apr 2009, 11:35
Asukoht: Lindi Taga

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas -timtim »

mis ajal Kruuda ja Pärn stardivad `?
Raskel ajal on rahvaralli ka ralli!
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas MKD »

Ohsa juudas, esimene katse ja juba esimesed tülid majas, hästi panete.. :roll:

Mina miki järgselt veel oletusi ei tee, eks homme näeb, mis ja kuidas. Natukene küsitav võibolla see sõit oli aga samas, Evans on kohe ees.. ning vahed ülimalt väikesed. Kui Ott homse päeva lõpuks puhta sõiduga 12s on, siis on kehvemini need lood.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
AHenri
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 354
Liitunud: 29 Juun 2008, 16:43
Asukoht: Elva
Has thanked: 1

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas AHenri »

E.Camili olevat esimeses kurvis ratta alt ära sõitnud
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas -huviline2- »

Divine, võta tõesti toon vaiksemaks. Küll on gravelcrew automaatselt süüdi ( ilma ühtegi tagamaad teadmata) ning muudki väljaütlemised. ROhkem mõtlemist palun, ralli on alles alguses, tegu oli suhteliselt tühise katsega. Foorum on küll arutelu koht, aga kui ikka antud spordiala hoomamisest vajaka jääb, pole mõtet räuskama hakata. Ma ei taha tüli, ma olen ka loll olnud kunagi, samuti seda näidanud ( sh. siin samas).
Ei ole mõtet kõike kirja panna, mida sülg suhu toob...paljusi olen minagi mahakandnud hetkeajendil (kajastanud ma seda pole), paar rallit hiljem kiitnud.
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas Divine »

-huviline2- kirjutas:Divine, võta tõesti tooni vähemaks. Küll on gravelcrew automaatselt süüdi ( ilma ühtegi tagamaad teadmata) ning muudki väljaütlemised. ROhkem mõtlemist palun, ralli on alles alguses, tegu oli suhteliselt tühise katsega. Foorum on küll arutelu koht, aga kui ikka antud spordiala hoomamisest vajaka jääb, pole mõtet räuskama hakata. Ma ei taha tüli, ma olen ka loll olnud kunagi, samuti seda näidanud ( sh. siin samas).
Ei ole mõtet kõike kirja panna, mida sülg suhu toob...paljusi olen minagi mahakandnud hetkeajendil.
No lolliks ja võhikuks mind pidada, riivasid mu tundeid. Gravelcrew teema, mis oli naljana mõeldud, on juba väga ammune teema, saaks järsku üle?
rajanz
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 131
Liitunud: 22 Apr 2014, 20:56

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas rajanz »

Stardiajad Pärn 22.11, Kruuda 22. 13 (järgmine paar), praegu ollakse ajakavast ca 20 minutit maas
rajanz
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 131
Liitunud: 22 Apr 2014, 20:56

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas rajanz »

Pärn rajal
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas (Jan) »

w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Apr 2012, 21:43

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas w0w »

Pärn +12,3 esimesele.
rajanz
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 131
Liitunud: 22 Apr 2014, 20:56

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas rajanz »

Kruuda neljas omas klassis
Viimati muutis rajanz, 21 Mai 2015, 21:40, muudetud 1 kord kokku.
ponx
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12
Meeldimisi saanud: 1

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas ponx »

Kruuda tuli hästi.
2:48.4
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas soca »

Ott ise tundub suht enesekindel ja shakedowni aeg oli väga hea nii et homme näeb. Kui selle katse põhjal järeldusi teeks sis tegi m-sport küll tagasi arengu ja sõitjad ka valed :D... Aga huvitav jah et peale eelmise hooaja Mehhiko ralli vapustavaid linnakatseid on edaspidi need suht häda ja viletsus Otil. Aga homme läheb andmiseks.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas viplala »

Kruuda: SS1 "I was less confident on the first lap because of the grip, slippier than we expected. Made a couple of mistakes, but ok." [2:48.4]
Now 4th quickest (WRC2) in the stage, 1.7 seconds behind stage winner Nasser Al-Attiyah
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas Olts »

Kus need skooda err viie ülistajad jäid? Samamoodi nagu Vatanen arvas enne Ralli Estoniat et Lappi võidab, siis nüüd arvas Lehtinen, et Lappi võidab oma paari.... tühjagi. saab kotti nagu.....
rattaga on kah hea sõita
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas Mart_ »

Olts kirjutas:Kus need skooda err viie ülistajad jäid? Samamoodi nagu Vatanen arvas enne Ralli Estoniat et Lappi võidab, siis nüüd arvas Lehtinen, et Lappi võidab oma paari.... tühjagi. saab kotti nagu.....
Ega siin pole ka mõttet miki põhjal erilisi järeldusi teha. Sama moodi nagu uue Fiesta puhul. Võiks ju kohe paugutada, et näe Fordimehed, andsite endast parima, aga teised autod endiselt kiiremad. Eks järgnevad päevad näitavad, kuidas uued masinad liiguvad.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas uhtikas »

Divine kirjutas:No mis ma teha saan, kui Prokop pole midagi 4 aastaga WRC's sõites saavutanud, Bertelli polnud mitte keegi WRC2's. Hirvose kohta ma pole jobu kunagi öelnud. Ostberg on vinguja, sellega nõustuvad enamus. Ma lihtsalt ütlen kuidas asjad on. Tänaku hooaaega vaadates tuleb olla kriitiline tema suhtes, ei saa enam läbi lillede asju vaadata ja olla optimistlik ja toetav igakord kui midagi juhtub.
Võib-olla on vanaduskibedus mul või siis lihtsalt see, et olen pettunud Oti hooajaalgusest.
Hea Divine. Muidugi on suht totter hakata miki-hiire katse järgi "nuge pilduma" ... Aga et sa nt Prokopit alahindad? Ole kena otsi ise viimaste aastate Portugali ralli tulemused ;-)
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas uhtikas »

blsh kirjutas:
calderon kirjutas:Eks see protsent võetud wrc startide järgi see aasta ja 2012 põhjal. See aasta vist polegi olnud ühtegi etappi kus ta poleks ära puterdanud. Rootsi vist oli ainuke.
Jep, ja nii ei arvutata prognoose. Kui mul on kümme etappi ja sellest kuus lõpetan, siis minu lõpetamise protsent on tõesti 60%, aga see ei tähenda, et järgmise etapi läbimise tõenäosus on 0,6 (60%). Sellepärast mulle nii vastu see artikel oligi, et selline oletus on täielik vale. Järgmise etapi läbivuse tõenäosus tuleb kõikide võimalike juhuste populatsioonist, kus on oluliselt rohkem andmeid kui meie 10 etappi. Selleks, et üldse mingit analüüsi teha on meil vaja vähemalt ~30 etapi andmeid, ning ka sellisel juhul on tegemist ääretult väikese prooviga. Et prognoos muutuks statistiliselt tähendusrikkaks on vaja suuremat proovi (100+ etappi). Lisaks on järgmise etapi läbimise tõenäosuse leidmises veel mitu kriteeriumit andmetele, ning muid komistuskive, mis võivad teha selle tõenäosuse leidmise statistiliselt võimatuks. Me võime huupi pakkuda, aga kas sellest artikel teha on iseasi. Siiani läbitud protsent, ning järgmise etapi läbimise tõenäosus on kaks täiesti erinevat asja. Kui me tahame prognoosida, siis me peame koostama logaritm-regressioon analüüsi, mis pole teab mis keeruline, aga see nõuab andmeid. Sorry, et siin veits off-topicut panin, tahtsin lihtsalt veidi ventileerida.
Hea blsh!
Olen vist kõrges koolis õppinud sinuga sarnaseid arvutusi :-)
Kusjuures olen püüdnud neid tarkusi ka Rallivõlusris ja nüüdses Autolehe ennustusvõistluses kasutada - ja vaata kus ma olen . . . pea viimane :-))
Seega, las see õhtuleht teeb omi arvu(s)tusi edasi ;-)
Viimati muutis uhtikas, 21 Mai 2015, 22:51, muudetud 1 kord kokku.
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas Kolin »

Ma isiklikult arvan, et Tänak hoidis sellel mikil tagasi. Nähtavus oli ju ikkagi väga halb. Ning teha pingutades mingi totter viga. Sellega oleks suur jama majas olnud.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 1

Postitus Postitas Kolin »

Mehed ja mehe hakatised. Pöörame nüüd rallile oma pilgud. Viimased kolm lehekülge on mingi kirve pildumine. Tahaks appi karjuda. Kui nii edasi siis tuleb otsida RF-ile alternatiive. Sest seda sapi pildumist ei suuda ena taluda.
Igal ühel on oma arvamus. Samuti ka Divinel. Mida ta siis nii valesti ütles. Mina ütlesin ka kohe peale Tänaku sõitu (WTF jäi alla Prokopile ja Bertellile) Oh neid emotsioone. Eks kõigil olid ootused kõrgemad. Aga antke asu.
Siin tundub, et on nagu kommuniltik kord. Kui arvamused klapi siis kohe Bän.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta