WRC hooaeg 2017

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

Tänud. Selles soome artiklis mis ma päeval siia panin, seal Mäkinen ütleb et teistega on ainult nii öelda suusõnalised lepingud, allkirjastatud pole midagi. Breeni kohta lugesin kuskilt eile sama, et on ainult suusõnaline leping Citroeniga.

Tundub, et Latvalal ja Mikkelsenil ei saa väga kerge olema.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Timur_P »

Huvitav, kas Otil on allkiri paberil, või ka suusõnaline kokkulepe?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Kolin »

Timur_P kirjutas:Huvitav, kas Otil on allkiri paberil, või ka suusõnaline kokkulepe?
Allikad väidavad, et pidi paberil olema. Kas nüüd allkiri aga kolmX-i kindlasti.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Sti2
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 54
Liitunud: 15 Mär 2013, 08:33

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Sti2 »

Tuleb loota, et rallijumal on siiski eestlane ja Otil on leping olemas ( loe:allkirjastatud), muidu võib siit igasugust jama välja kooruda tänase uudise valguses, ja see ei pruugi meile kellegile väga meeldida ...
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas schalke »

Ei usu, et mw Latvalat Tänakule eelistab. Ta Jariga jändand küll ja küll.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
Sti2
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 54
Liitunud: 15 Mär 2013, 08:33

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Sti2 »

Küll aga on härra MW valmis Oggiga jändama ...
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas KidrA »

Latvala ja Mikkelsen pole Tänakust nii palju paremad, kui üldse on, et neid Tänakule eelistada, nii et selle spekulatsiooni võime ära unustada.

Samuti võib kriipsu peale tõmmata jutule, et Wilson või VW'ni sõitjad teadsid VW'ni lahkumisest juba palju varem. Latvalale ja ta managerile tuli see nagu välk selgest taevast.

Ogieriga on juba arvatavasti kõik tiimid ühendust võtnud, Mäkinen ütles samuti, et on kõigist kolmest huvitatud. Nii, et töötuks ei jää keegi.
Silk
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Meeldimisi saanud: 4

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Silk »

KidrA kirjutas:Latvala ja Mikkelsen pole Tänakust nii palju paremad, kui üldse on, et neid Tänakule eelistada, nii et selle spekulatsiooni võime ära unustada
Lisaks on Ott juba Fordi nii palju testinud et auto on tal rohkem käpas ja auto on tema järgi seatud (põhimõtteliselt).
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Lithium »

Ma ei saa ka aru miks Oti koht peaks ohus olema, ta on kindlasti parem kui Mikkelsen ja Latvala.
Söörlöne!
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas KidrA »

Soome meedias ka jutt Lappiga, kes ütleb, et arvatavasti jääb ta nüüd Toyota kohast ilma, sest ta ei suuda konkureerida VW'ni kolmikuga. Sellest on tegelikult vist kõige rohkem kahju, et muidu oleks saanud Lappit või isegi Sunineni WRC's näha aga nüüd läheb neil raskeks.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Milor »

Lithium kirjutas:Ma ei saa ka aru miks Oti koht peaks ohus olema, ta on kindlasti parem kui Mikkelsen ja Latvala.
Ainult üks sõna - RAHA. MW on ärimees, kellel on omad unistused ja selleks vajab ta raha.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Lithium »

Milor kirjutas:
Lithium kirjutas:Ma ei saa ka aru miks Oti koht peaks ohus olema, ta on kindlasti parem kui Mikkelsen ja Latvala.
Ainult üks sõna - RAHA. MW on ärimees, kellel on omad unistused ja selleks vajab ta raha.
Sa arvad, et nemad maksaksid midagi, et Fordis sõita? Irw. Malcolm peaks neile kõvasti plekki maksma.
Söörlöne!
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Milor »

Lithium kirjutas:
Milor kirjutas:
Lithium kirjutas:Ma ei saa ka aru miks Oti koht peaks ohus olema, ta on kindlasti parem kui Mikkelsen ja Latvala.
Ainult üks sõna - RAHA. MW on ärimees, kellel on omad unistused ja selleks vajab ta raha.
Sa arvad, et nemad maksaksid midagi, et Fordis sõita? Irw. Malcolm peaks neile kõvasti plekki maksma.
Irw. Nemad ei maksa midagi, ega nende seljataga võivad olla kolmandad kohvritega mehed.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Lithium »

Et Wilson läheb nüüd Ogieri/Latvala/Mikkelseni juurde, et ole meheks ja viska mulle nüüd pappi ja saad Fordiga sõita? Roosad prillid tuleks eest ära võtta nüüd. :D
Söörlöne!
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Milor »

Lithium kirjutas:Et Wilson läheb nüüd Ogieri/Latvala/Mikkelseni juurde, et ole meheks ja viska mulle nüüd pappi ja saad Fordiga sõita? Roosad prillid tuleks eest ära võtta nüüd. :D
Ott on tõestanud, et Ford on kiire masin ja kui sa Oti kombet vaatad, siis näed seal ka erinevate sponsorite logosid, mis ei ole M-Sportiga otseselt seotud. Kas sa arvad, et Ogieri, Mikkelseni ja Latvala seljatagune on tühi? Osta endale prillid ja saad aru, mida ma mõtlen. Keegi kolmas on huvitatud, et tema mees Fordis sõidaks ning ta on nõus seda projekti ka piisavalt toetama. Rohkem lihtsamalt ma ei oska seda sulle seletada.
See on puhas spekulatsioon ja asjade selliselt kujunemise protsent on küll väike, kuid me ei saa 100% täna väita, et Ott sõidab Fordis.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

Milor kirjutas:
Lithium kirjutas:Et Wilson läheb nüüd Ogieri/Latvala/Mikkelseni juurde, et ole meheks ja viska mulle nüüd pappi ja saad Fordiga sõita? Roosad prillid tuleks eest ära võtta nüüd. :D
Ott on tõestanud, et Ford on kiire masin ja kui sa Oti kombet vaatad, siis näed seal ka erinevate sponsorite logosid, mis ei ole M-Sportiga otseselt seotud. Kas sa arvad, et Ogieri, Mikkelseni ja Latvala seljatagune on tühi? Osta endale prillid ja saad aru, mida ma mõtlen. Keegi kolmas on huvitatud, et tema mees Fordis sõidaks ning ta on nõus seda projekti ka piisavalt toetama. Rohkem lihtsamalt ma ei oska seda sulle seletada.
See on puhas spekulatsioon ja asjade selliselt kujunemise protsent on küll väike, kuid me ei saa 100% täna väita, et Ott sõidab Fordis.

paned Arkadile konjaki vahele? :D
Viimati muutis soca, 02 Nov 2016, 23:10, muudetud 1 kord kokku.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas viplala »

Lithium kirjutas:Et Wilson läheb nüüd Ogieri/Latvala/Mikkelseni juurde, et ole meheks ja viska mulle nüüd pappi ja saad Fordiga sõita? Roosad prillid tuleks eest ära võtta nüüd. :D
Prillid prillideks, aga vaata asja nüüd nii, et Wilsonil on autod 2017 aastaks ja VW meestel autosid ei ole. Neile on soov sõita või muidu oled suurest mängust väljas järgmine aasta.
Viimati muutis viplala, 02 Nov 2016, 23:06, muudetud 1 kord kokku.
juust
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 192
Liitunud: 23 Veebr 2016, 08:40

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas juust »

2017
FB_IMG_1478120536947.jpg
FB_IMG_1478120536947.jpg (52.88 KiB) Vaadatud 1907 korda
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas -huviline2- »

Vaevalt Wilson Ogierilt nüüd raha küsiks, kuid palgakulud võib küll sponsorite kanda jätta jah. Kui nüüd vaadata, et Ford Performance on WRXis tehasetoega ja WEC GT40 samuti, siis Ogier meeskonnas võiks piisav argument ka rallisse naasmisel olla.
blsh
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 166
Liitunud: 13 Veebr 2015, 15:44

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas blsh »

Ei saa aru, kuidagi väga rumal jutt käib siin mõne leeri peal.
viplala kirjutas:
Lithium kirjutas:Et Wilson läheb nüüd Ogieri/Latvala/Mikkelseni juurde, et ole meheks ja viska mulle nüüd pappi ja saad Fordiga sõita? Roosad prillid tuleks eest ära võtta nüüd. :D
Prillid prillideks, aga vaata asja nüüd nii, et Wilsonil on autod 2017 aastaks ja VW meestel autosid ei ole. Neile on soov sõita või muidu oled suurest mängust väljas järgmine aasta.
Just, RB, ning muud Seb-i sponsorid on ma eeldan, vaatamata sellele, et VW väljas, IKKA huvitatud enda nähtavaks tegemisest WRC-s. Mis tähendab, need sponsorid tulevad sõitjatega kaasa, mitte ei lähe VW 2017 autoga muuseumisse...
Vasta