Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
hull
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 717
Liitunud: 06 Aug 2005, 12:42
Asukoht: tallinn
Has thanked: 2
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas hull »

Kas mitte Kruuda Printspordiga seotud pole?
Seal kus lõppeb asfalt....
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas blizzard »

Kõrge autot saab varsti kuressaares näha...
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Põhimõtteliselt siis kuu aega veel Rootsi rallini kus Ott stardib :) . Hommikul ärgates mõtlesin, et esimese asjana tulen siia foorumisse ja postitan siia youtube'i video kus Ott rootsi ralli jaoks testimas. Auto siis üleni valge-punase kirju ja suurelt Grossi toidukaubad külje peal. Isegi rehvid ja veljed oli valge-punase kirjud. Siis aga ärkan ülesse ja saan aru, et see oli uni, peab vist mõnda aega rallist eemale hoidma :lol:
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
sulev34
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 20 Mai 2013, 14:35

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas sulev34 »

soca kirjutas:Põhimõtteliselt siis kuu aega veel Rootsi rallini kus Ott stardib :) . Hommikul ärgates mõtlesin, et esimese asjana tulen siia foorumisse ja postitan siia youtube'i video kus Ott rootsi ralli jaoks testimas. Auto siis üleni valge-punase kirju ja suurelt Grossi toidukaubad külje peal. Isegi rehvid ja veljed oli valge-punase kirjud. Siis aga ärkan ülesse ja saan aru, et see oli uni, peab vist mõnda aega rallist eemale hoidma :lol:
:D :D :D
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas svs89 »

sulev34 kirjutas:
soca kirjutas:Põhimõtteliselt siis kuu aega veel Rootsi rallini kus Ott stardib :) . Hommikul ärgates mõtlesin, et esimese asjana tulen siia foorumisse ja postitan siia youtube'i video kus Ott rootsi ralli jaoks testimas. Auto siis üleni valge-punase kirju ja suurelt Grossi toidukaubad külje peal. Isegi rehvid ja veljed oli valge-punase kirjud. Siis aga ärkan ülesse ja saan aru, et see oli uni, peab vist mõnda aega rallist eemale hoidma :lol:
:D :D :D
Soojenduseks...
http://www.youtube.com/watch?v=TX0qsHD7XOQ
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Kuna foorumis räägitakse vähe siis kes mis kohta Otilt Rootsis loodab/soovib?

Ise arvan, et TOP8 oleks hea ja top6 oleks väga hea. Jah, kiiruse poolest on Ott võimeline enamaks kuid kõige tähtsam on see ralli lõpetada ja tagasi saada oma enesekindlus ja rütm.
Esimese ja teise koha peale kemplevad ilmselgelt Ogier ja Latvala, kolmanda ja neljanda peale Hirvonen ja Ostberg ja siit edasi ma ei oska midagi kindlat arvata. Hyundai kiirust ma ei tea ja kui masin ongi kiire siis Neuville ei ole Rootsis kummalgi aastal head kiirust näidanud (ainuke must lammas tal ralli kalendris), arvan et Hänninen on isegi kiirem kui tema. Samas ei oska ka midagi Evansist arvata kuid miskipärast on tunne, et kas võtab rahulikult või siis lõpetab hanges (pigem hang). Ja siis on veel Tidemand kes näitas eelmine aasta väga head kiirust Rootsis olles isegi neljandal kohal.
Ühesõnaga, viiendast kohast alates hakkab kõva võitlus kus osalevad Tänak, Hänninen, Neuville, Tidemand, Evans, Mikkelsen, Meeke, Kubica ja kes teab kes veel.

See on minu nägemus, jagage enda oma :)
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas allar9944 »

No Kubica vaevalt mingit erilist kiirust näidata suudab, esimist korda lumel ju.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

soca kirjutas:Kuna foorumis räägitakse vähe siis kes mis kohta Otilt Rootsis loodab/soovib?

Ise arvan, et TOP8 oleks hea ja top6 oleks väga hea. Jah, kiiruse poolest on Ott võimeline enamaks kuid kõige tähtsam on see ralli lõpetada ja tagasi saada oma enesekindlus ja rütm.
Esimese ja teise koha peale kemplevad ilmselgelt Ogier ja Latvala, kolmanda ja neljanda peale Hirvonen ja Ostberg ja siit edasi ma ei oska midagi kindlat arvata. Hyundai kiirust ma ei tea ja kui masin ongi kiire siis Neuville ei ole Rootsis kummalgi aastal head kiirust näidanud (ainuke must lammas tal ralli kalendris), arvan et Hänninen on isegi kiirem kui tema. Samas ei oska ka midagi Evansist arvata kuid miskipärast on tunne, et kas võtab rahulikult või siis lõpetab hanges (pigem hang). Ja siis on veel Tidemand kes näitas eelmine aasta väga head kiirust Rootsis olles isegi neljandal kohal.
Ühesõnaga, viiendast kohast alates hakkab kõva võitlus kus osalevad Tänak, Hänninen, Neuville, Tidemand, Evans, Mikkelsen, Meeke, Kubica ja kes teab kes veel.

See on minu nägemus, jagage enda oma :)
Jah, minna võib mitut moodi, aga arvan, et Neuville sõitjana on küll võimeline tugevalt esinema. Ta on suurt arengut näidanud ning arvan, et isegi 2013 alguses (sh Rootsi rallil) ei olnud ta veel see sõitja, kes 2013 lõpupoole. Aga hooaja lõpupoole lumeetappe enam polnud, seetõttu vastust ei saanud.

Meenutame Loebi. 2003 oli ta Rootsis veel suhteliselt tagasihoidlik seitsmes, aga aasta hiljem juba võitis.

Peaküsimus on see, kui hea on Hyundai ja kas see võimaldab kusagil poodiumite lähedal heidelda. Hänninen võib muidugi kusagil Neuville'i lähedal sõita küll, ei saa ka teda alahinnata.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Vaadates Rootsi stardinimekirja mis avalikustatud siis väga paljud WRC2 klassi sõitjad seal stardis. Seda silmas pidades siis järgnevatel rallidel kus Ott ka WRC2 masinaga stardis on peab ta topelt pingutama, et Monte sõitjate ja rootsis sõtjatega punkti vahet tagasi teha.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lithium »

Ta sõidab ju nkn 9 etappi WRC2ga, arvesse läheb kõigest 7. Vahet pole palju teised saavad.
Söörlöne!
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

allar9944 kirjutas:No Kubica vaevalt mingit erilist kiirust näidata suudab, esimist korda lumel ju.
no päris viiendale kohale ta jah vast ei konkureeri aga top10 kindlasti ma arvan.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lärri »

Räägitakse, et ennustajad-rallivõlurid saavad ennast ka sel aastal proovile panna :) Homme on selles osas uudiseid oodata.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Postimees arvab, et Tänakust saab WRC2 valitseja

http://sport.postimees.ee/2654268/tanak ... medalitest
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
sulev34
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 20 Mai 2013, 14:35

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas sulev34 »

soca kirjutas:Postimees arvab, et Tänakust saab WRC2 valitseja

http://sport.postimees.ee/2654268/tanak ... medalitest
See suhteliselt loogiline ka.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lithium »

Seda loodame sisimas kõik arvatavasti..
Söörlöne!
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas AS »

KAs Rootsi rallil on üle üldse oluline Tänaku koht. Pigem ikkagi lõpetamine ja seda puhta ning kiire sõiduga. See minu isiklik arvamus. Olgu see koht viies või kümnes, ei mängi minu arust hetkel üldse rolli. Tarkus on see mida Ott näitama hetkel peab ja tõestama, et on oma vigadele suure analüüsi teinud ning sellest õppinud. Seda teavad kõik, et ta on kiire. Aga kas ka tark, seda näitab meile nüüd ainult aeg?
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

soca kirjutas:Postimees arvab, et Tänakust saab WRC2 valitseja

http://sport.postimees.ee/2654268/tanak ... medalitest
No siis on asi otsustatud, kui juba Postimees nii arvab. :lol:
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas muhk »

eesotsas pahviga. siis tuleb takka kiita muidugit. totaalne tõde, või kuidasiganes selle kohta öeldigi.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lärri »

Timur_P kirjutas:
soca kirjutas:Postimees arvab, et Tänakust saab WRC2 valitseja

http://sport.postimees.ee/2654268/tanak ... medalitest
No siis on asi otsustatud, kui juba Postimees nii arvab. :lol:
Nali naljaks, kui Tänak ei peaks seda sarja tänavu võitma, siis on küll väga raske edasisele karjäärile mingitki õigustust leida.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

Lärri kirjutas:
Timur_P kirjutas:
soca kirjutas:Postimees arvab, et Tänakust saab WRC2 valitseja

http://sport.postimees.ee/2654268/tanak ... medalitest
No siis on asi otsustatud, kui juba Postimees nii arvab. :lol:
Nali naljaks, kui Tänak ei peaks seda sarja tänavu võitma, siis on küll väga raske edasisele karjäärile mingitki õigustust leida.
Mina nii karm ei oleks, sest me ei tea, kui head on selle aastased DMACKid. Kuid kui sarja võidab ta Ketomaa, siis ei pruugi see küll karjäärile hästi mõjuda.
Vasta