WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:Just vaatasin niisama hooaja tulemusi ja imetlesin esimesi rallisi. 16-18 osavõtjat. Saaks viimaseks ralliks ka kõik starti, kes vähegi hooajal osalenud oleks SUPER.
Mis arvate sõbrad/konkurendid?
Mina olen käsi, aga viimase etapi peaks lükkama nädala võrra edasi. Kuna teadaolevalt on enamus rahvast Soomes Markkole, Urmole ja teistele omadele kaasa elamas. See peaks olema küll mõjuv põhjus selleks.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Austraalia ralli ehk Grande Finale toimub 15-20.08
Test nädal 08-14.08 ja samas ootan ka aegu samal nädalal.
Ralli ajad ilmuvad 15-20.08
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

aix kirjutas:
Strike kirjutas:Just vaatasin niisama hooaja tulemusi ja imetlesin esimesi rallisi. 16-18 osavõtjat. Saaks viimaseks ralliks ka kõik starti, kes vähegi hooajal osalenud oleks SUPER.
Mis arvate sõbrad/konkurendid?
Mina olen käsi, aga viimase etapi peaks lükkama nädala võrra edasi. Kuna teadaolevalt on enamus rahvast Soomes Markkole, Urmole ja teistele omadele kaasa elamas. See peaks olema küll mõjuv põhjus selleks.
Mõte jääb samaks KÕIKSE MEES SOOME,ehk seal kohtume.Muidugi kui ära ka tunneks kedagi :wav:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Nii, Hispaanias läheb vist jälle keeruliseks, kuna ma pole mitte ühte testi kilomeetrit seal sõitnud. Aga homme üritan asja käsile võtta, sest Sparcoga on asi ikka väga kriitiline. Igatahes jõudu kõigile Hispaanias.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Nii, Hispaanias läheb vist jälle keeruliseks, kuna ma pole mitte ühte testi kilomeetrit seal sõitnud. Aga homme üritan asja käsile võtta, sest Sparcoga on asi ikka väga kriitiline. Igatahes jõudu kõigile Hispaanias.
Nu mis see nii väga kriitiline ikka on. 8 punktiline edu on igati korralik edu, et lasta vaikselt lõpuni hooaeg ja tiitel endale võita.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Alates Kataloonia rallis võime tervitada meie seas uut sõitjat Krusa. Krusa hakkab sõitma esialgu erameeskonna Citroeniga. Kuna ta on värske mängu omanik ja EVO d alles kinni jne.. siis selle hooaja lõpus me temalt veel suuri tegusi ei näe arvatavasti, kuid jägmisel hooajal ma arvan peame teda juba tõsiselt võtma.
Seega edu Krusale ja Flat Out Kataloonia asfaldil.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Peab hakkama treenima Grand Finaleks Austraalias sest peaks nagu ikka osa võtma. Kannatan kiiruse ja motivatsiooni puuduse all
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Ahoi

Postitus Postitas Krusa »

Tervitus kõigile.
Strike räägib õiget juttu, et järele jäänud hooaeg rohkem proovimine ja järgmine hooaeg tahaks juba midagi näidata. Kahju, et teiega alles nüüd ühineda sain..... :( enne CMR4 risti-põiki läbi lammutanud.... Aga parem hilja kui mittekunagi.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Burns kirjutas:Nii, Hispaanias läheb vist jälle keeruliseks, kuna ma pole mitte ühte testi kilomeetrit seal sõitnud. Aga homme üritan asja käsile võtta, sest Sparcoga on asi ikka väga kriitiline. Igatahes jõudu kõigile Hispaanias.
Vesi minu veskile. Ma nats ikka olen vallutanud Hispaania radu. Mul polnud meeleski, et ma eelmine aasta võitsin seal. Ka sellel aastal on väljavaated head :wink:
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Tom kirjutas:Peab hakkama treenima Grand Finaleks Austraalias sest peaks nagu ikka osa võtma. Kannatan kiiruse ja motivatsiooni puuduse all
Mul õnneks motivatsiooni puudust ei ole. Tahaks ikka ühe etapi võita ka. Prantsusmaal läks napiks, seda tõsisemalt võtsin käsile Hispaania. Vaja ju ka eelmise aasta võitu kaitsta.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Nii, Hispaanias läheb vist jälle keeruliseks, kuna ma pole mitte ühte testi kilomeetrit seal sõitnud. Aga homme üritan asja käsile võtta, sest Sparcoga on asi ikka väga kriitiline. Igatahes jõudu kõigile Hispaanias.
Nu mis see nii väga kriitiline ikka on. 8 punktiline edu on igati korralik edu, et lasta vaikselt lõpuni hooaeg ja tiitel endale võita.
Väike parandus, minu edu Sparco ees on kuue punktiline!!!!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:
Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Nii, Hispaanias läheb vist jälle keeruliseks, kuna ma pole mitte ühte testi kilomeetrit seal sõitnud. Aga homme üritan asja käsile võtta, sest Sparcoga on asi ikka väga kriitiline. Igatahes jõudu kõigile Hispaanias.
Nu mis see nii väga kriitiline ikka on. 8 punktiline edu on igati korralik edu, et lasta vaikselt lõpuni hooaeg ja tiitel endale võita.
Väike parandus, minu edu Sparco ees on kuue punktiline!!!!
Oki minu viga :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Vesi minu veskile. Ma nats ikka olen vallutanud Hispaania radu. Mul polnud meeleski, et ma eelmine aasta võitsin seal. Ka sellel aastal on väljavaated head :wink:
Loomulikult oleks tore näha Sind oma eelmise aasta võitu kaitsmas. Vaata, et seekord kõik katsed lõpuni pingutad ja nii see võit tulebki. EDU.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
aix kirjutas:Vesi minu veskile. Ma nats ikka olen vallutanud Hispaania radu. Mul polnud meeleski, et ma eelmine aasta võitsin seal. Ka sellel aastal on väljavaated head :wink:
Loomulikult oleks tore näha Sind oma eelmise aasta võitu kaitsmas. Vaata, et seekord kõik katsed lõpuni pingutad ja nii see võit tulebki. EDU.
Seda on lihtsam öelda kui teostada. Selleks et võita, peab võitma enne sind, sparcot, burnsi ja teisi kõvasid käsi. :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

aix kirjutas:
Strike kirjutas:
aix kirjutas:Vesi minu veskile. Ma nats ikka olen vallutanud Hispaania radu. Mul polnud meeleski, et ma eelmine aasta võitsin seal. Ka sellel aastal on väljavaated head :wink:
Loomulikult oleks tore näha Sind oma eelmise aasta võitu kaitsmas. Vaata, et seekord kõik katsed lõpuni pingutad ja nii see võit tulebki. EDU.
Seda on lihtsam öelda kui teostada. Selleks et võita, peab võitma enne sind, sparcot, burnsi ja teisi kõvasid käsi. :)
Nii, alustasin Hispaania testidega ja ei kavatse neid enne lõpetada, kui tunne on hea ja kindel. Täitsa nauditavad katsed on, selline mõnus kiire asfaldi ralli. Muidu mulle meeldib selline kurvitamine aga siin on kuidagi teistmoodi see. Kui katsed selged on eksimis võimalusi tunduvalt vähem, kui Saksamaal või Prantsusmaal. Tundub, et tuleb päris kõva lahing.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Burns kirjutas:
aix kirjutas:
Strike kirjutas:Loomulikult oleks tore näha Sind oma eelmise aasta võitu kaitsmas. Vaata, et seekord kõik katsed lõpuni pingutad ja nii see võit tulebki. EDU.
Seda on lihtsam öelda kui teostada. Selleks et võita, peab võitma enne sind, sparcot, burnsi ja teisi kõvasid käsi. :)
Nii, alustasin Hispaania testidega ja ei kavatse neid enne lõpetada, kui tunne on hea ja kindel. Täitsa nauditavad katsed on, selline mõnus kiire asfaldi ralli. Muidu mulle meeldib selline kurvitamine aga siin on kuidagi teistmoodi see. Kui katsed selged on eksimis võimalusi tunduvalt vähem, kui Saksamaal või Prantsusmaal. Tundub, et tuleb päris kõva lahing.
No nii. Burns hakkas harjutam. Kas Hispaania võidu mõtted võib maha matta. 8)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

aix kirjutas:
No nii. Burns hakkas harjutam. Kas Hispaania võidu mõtted võib maha matta. 8)
Ei pea sa võidu mõtteid maha matma aga lihtsalt ilma kõva võitluseta ma seda ära ei anna. :lol: :lol: :lol:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Re: Ahoi

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Tervitus kõigile.
Strike räägib õiget juttu, et järele jäänud hooaeg rohkem proovimine ja järgmine hooaeg tahaks juba midagi näidata. Kahju, et teiega alles nüüd ühineda sain..... :( enne CMR4 risti-põiki läbi lammutanud.... Aga parem hilja kui mittekunagi.
Tore, et leidsid ka lõpuks tee WRC "hullude" sekka. Endal mul ka CMR 4 olemas aga see mäng lendas mul ruttu suure kaarega nurka. WRC vastu see ei saa. Igatahes edu sulle kahel järgi jäänud rallil ja loodan, et suudad juba seal oma kiirust näidata (kui sa muidugi EVOd lahti saad, sest muidu on see päris keeruline) :lol: :lol: :lol:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Just see mulle Kataloonia puhul ei meeldi, et ei saa nagu tõelist kiirust näidata kurvides. Seal on liiga palju sirgeid ja Flat Out kurve. Ei meeldi mulle kui asfaldieksperdile see ralli. Mu limiit ehk on selleks aastaks täis ka asfaldil. Monte, Saksa, Corsika. Neid tahtsin võita ja õnnestus ka. Kataloonia "kulgen" läbi ja loodan, et suudan ka ehk mõne katse võita, kuid ei mingeid võidu mõtteid. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas: ..... Kataloonia "kulgen" läbi ja loodan, et suudan ka ehk mõne katse võita, kuid ei mingeid võidu mõtteid. :)
Ha haa. lubage naerda. Neid kulgemisi oleme ennegi näinud :D
Vasta