Rallivõlur 2011 - Tulemused

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

Täitsa viisakas tulemus. :P Kaotasin sellega, et lootsin Petteri ebaõnne lõppemisele.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Ikka paremuse suunas. Hea. :D
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

ennustus tuleb hiljem (homme-ulehomme) hetkel olen tooga hoivatud olnud.
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

Jordaania ralli 2011 ennustus tulemused
http://www.upload.ee/files/1288912/Jord ... 1.pdf.html
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

palju tänu, keep up the good work. minul pole millegi üle nuriseda. ega meid saigi liiga palju ära hellitatud nende ülikiirete tulemuste laekumisega, kuid läheks hästi, kui sa ikka hooaja lõpuni vastu pead.
Synt3r
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 402
Liitunud: 13 Jaan 2011, 13:55

Postitus Postitas Synt3r »

Tulemusega võib tõesti rahule jääda. 54ndalt kohalt tõusta 21
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

lihtsalt hetkel palju tood olnud 2kuud jutti ja 2vabapaeva on ainult selle aja sees olnud :D
tana siis puhad ja vabapaev mul :)
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 978
Liitunud: 30 Mai 2007, 10:36
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas ivar80 »

Jordaania rallilt on mul 1 punkt saamata jäänud (Latvala ennustasin õige koha peale)
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

ivar80 kirjutas:Jordaania rallilt on mul 1 punkt saamata jäänud (Latvala ennustasin õige koha peale)
parandus tehtud

UUS LINK

http://www.upload.ee/files/1303068/Jord ... 1.pdf.html
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

Sardiinia ralli 2011 ennustus tulemused
http://www.upload.ee/files/1328297/Sard ... 1.pdf.html
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

tänud taas kord kiirete tulemuste eest. ;)
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

oleks saanud ka kiiremini aga ei viitsinud ennem f1 ara teha :D
Kauri95
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 658
Liitunud: 08 Jaan 2010, 21:28

Postitus Postitas Kauri95 »

Kiire tulemus ja minupoolt ka väga hästi täppi läinud :)
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

tere
hetkel ei ole aega olnud tabelisse punkte sisse panna ja nagin et moned on muutnud oma tulemusi parast tahtaega muutnud ja olnud probleeme sellega


Reeglid
* Ennustust on lubatud ennustajal muuta kuni teema sulgemiseni, niimitu korda kui soovitakse.
* Rallivõluri teema algataja on kohustatud lisama konkreetse kellaaja, millal algab esimene katse ja see hetk lõppeb ka ennustamine. Kellaaeg on Eesti aja järgi.

kes seda rikkusid siis nendele jargneb mingi sugune karistus proovin tegeleda sellega homme

1) tulemus arvesse ei lahe kui on hiljem tehtud muutatus (vaatan ja raagin teistega ja proovime leida normaalse lahenduse sellele)
2) mina ei pea teada andma kes lisandub voi kes ei tule rallile
(sest ma ootan alati ara viimase FIA nimekirja mis nad on valjastanud seal oli sees ka Henning Solberg ja koik said teda valida)
- andis end ules ja tulemust kirjas pole on katkestus

paljud voibolla tegid tulemuse ara ennem seda kui ta oli avalikustanud et ta ei soida ja polnud aega enam nettis uurida seda

voin tuua naiteks ennast kuigi see ei ole mingi sugune vabanuds lihtsalt tahaks pidada kinni reeglitest mis on koigile ja ennustus oleks aus koguaeg koigile

kuna hetkel olen jalle ule 1kuu igapaev tool olnud ja nadalas koguneb ule 60h tootunde siis toesti ka mul ei ole aega olnud seda lugeda kuskilt aga mingi aja ikka leian et rallivoluri punktid kokku luua millalgil :)

ootan huviga poskasti mingeid lahendusi selle kohta kuidas voiks selle asja lahendada nii et koiga oleks aus ja vordne
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Dubber »

Teeme asja lihtsaks. Reeglid jäävad nii nagu olid siiani. Siis ongi kõik võrdses seisus.

See Henningu lugu: on olnud minevikus ja kindlasti ka tulevikus sõitjaid, kes on listis, kuid starti ei jõuagi. Põhjuseid palju. Ja, nõus sellega, et Henning on üsna tõenäoline top8 sõitja, seepärast on ta paljude valikuks. Kuid kindlasti on ka neid ennustajaid, kes mõne muu sõitja valivad ja ikka mingil põhjusel sõitja starti ei jõua...
Toon näite sportmanager.ee-s, kus on vastupidine olukord, tahaks panna top8sse, mõne näiteks mitte nii kuulsa sõitja, kuid teda pole valiku listis...

Veel, kui ennustajal ei ole aega ja temani ei jõua info, selle kohta, et mõni sõitja ei stardi (juba varakult), ei tea, kuidas siis rallivõluri korraldaja ennustajale teada peaks andma, et - helistama? Selle vastu ei ole ju rohtu, kui mõni rallimees ei stardi see info võib olla 7 päeva enne teada kui ka kuni viimse minutini.
Edu!
Synt3r
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 402
Liitunud: 13 Jaan 2011, 13:55

Postitus Postitas Synt3r »

Reeglid on reeglid ja nendest peaks kinni pidama, kui peaks neid rikkuma siis kasutaja on teadlik, millise riski ta omale võtab. Siin teemas sai ka natuke arutletud ühe inimesega, kes muutis. Kui leiad mahti võid lugeda. viewtopic.php?t=4788
bluuford
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 341
Liitunud: 24 Aug 2004, 15:22

Postitus Postitas bluuford »

WRC09 kirjutas: ootan huviga poskasti mingeid lahendusi selle kohta kuidas voiks selle asja lahendada nii et koiga oleks aus ja vordne
Võib ju läheneda humaanselt ja võtta maha neilt punktid, mis 1 mehepalt maksimaalselt võib saad. See on aga libedale teele astumine ja oma elu raskeks tegemine tulevikuks.

Õige oleks aga näidata selgroogu ja vältida tulevikus igasugust virisemist, vingumist, vingerdamist ja kauplemist sellega, et kõikidele illegaalsetele muutjatele 0 p sellelt etapilt. Jutul lõpp. Usun, et siis jälgitakse suurema hoolega ka ralliuudiseid ja ei minda kergekäeliselt rallivõluri tublide vabatahtlike korraldajate tööd mitmekordistama.
Ralli! Ja kõik muu ununeb...
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Samas enamused muutsid ennem ennustuse ära kui PWRC mehed startisid. kui mina seda muutsin läkisid viimased kohalikud peale. Seega samas muutsin seda ennem kui MM-i mehed oma esimst katset alustasid, aga jätame korraldaja otsustada.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Reeglid on selleks, et neid järgida mitte ei ole need väänamiseks.. :)
hull
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 717
Liitunud: 06 Aug 2005, 12:42
Asukoht: tallinn
Has thanked: 2
Kontakt:

Postitus Postitas hull »

Kui on reeglites punkt,et teema sulgub siis kui algab esimene katse. Siis peale seda muutnute ennustused ei lähe arvesse. Olen ühes teises foorumis vedanud erinavaid ennustusi ja seal olen rangelt jälginud kellaaega. Kui ennustus on tehtud kasvõi paar minti hiljem,siis on tulemuseks 0.
Ise ennustasin ka Henningu sisse aga seda muutma ka enam ei hakanud.
Vasta