Richard Burns Rally

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

xaus kirjutas:Richard Burns Rally on vaikselt jõudnud ka meie poelettidele ja peaks ühte asja mainima. Need kel on Radeon 8500, 9000, 9100 või 9200 seeria graafikakaardid parem hoidke sellest mängust eemale, enne kui patch valmis tehakse, kuna puud ja pealtvaatajad kas puuduvad või vilguvad ja muudavad mängimise võimatuks. Ise kannatan selle käes praegu ja loen välismaa foorumeid pingsalt, et leida veale lahendust, kuid hetkel suudan vaid jagada oma muret teiste saatusekaaslastega.
Kas seda patchi on kusagil leida ka juba? Nimelt ostsin eile just Radeon 9200 kaardi ja jube jube, mida need puud teevad, sõita on ikka väga halb.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Minu teada pole sellest patchist mingit uudist veel tulnud.
high texture'idega sõites ei häiti need puud eriti, aga samas sisi tasub hoida masin ainult tee peal ;)
"Come on, you can see more than that"
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Frank kirjutas:Minu teada pole sellest patchist mingit uudist veel tulnud.
high texture'idega sõites ei häiti need puud eriti, aga samas sisi tasub hoida masin ainult tee peal ;)
panen selle kõrva taha
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kas keegi on selle mängu nö lõpuni ka mänginud ehk siis champion hooaja kõikide rallide võit reaalse auto katkiminemisega?
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

see päris karm ettevõtmine, aga küllap mõni agaram ja osvam ehk ikka on. ma viskasin pärast WRC4 ilmumist asja nurka. ehk ühel hetkel haab jälle huvi pakkuma.
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Jälgija kirjutas:Kas keegi on selle mängu nö lõpuni ka mänginud ehk siis champion hooaja kõikide rallide võit reaalse auto katkiminemisega?
Eks sai seda tehtud küll... aga mitte ilma loadimiseta :(
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

mis mõttes ilma loadimiseta?
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Jälgija kirjutas:mis mõttes ilma loadimiseta?
Nuuh... et kui ikka väga peeti läks, siis loadisin.
Et asi käest ära ei läheks, seadsin endale piiri, et iga ralli jooksul võib max. 3x loadida. Sellise süsteemiga sai mäng läbi mängitud mõned kuud tagasi.
djmaddog
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 70
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas djmaddog »

Richard Burns Rallt on minu arust praegu graafika ja nüansside poolest parim rallimäng
RIP Michael Park
ahti159
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 27 Veebr 2003, 19:17
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas ahti159 »

Sul on täitsa õigus! Saaks nad need puude vilkumised ka veel ära lahendatud. Muidu võib varsti silmaarsti aja kinni panna.
Sander Roosimaa Racing Team
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

www.rtmg.fusionxhost.com/wrs
Päris huvitavaks on seal läinud.
Nüüd hakkame vaikselt teostama neid eesmärke mis algul plaanis oli.

Näiteks viimane ralli võit oli väga napp, 0,14 sekundit ainult! 8)
"Come on, you can see more than that"
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

ahti159 kirjutas:Sul on täitsa õigus! Saaks nad need puude vilkumised ka veel ära lahendatud. Muidu võib varsti silmaarsti aja kinni panna.
Puude vilkumise probleem olevat nüüd parandatud. Tuleb minna ati kodulehele(www.ati.com) ja installida kõige uuemad draiverid.
Axxept
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 148
Liitunud: 27 Okt 2004, 02:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Axxept »

ma olen ajast maha jäänud-alles nüüd sain selle mängu.
ootused olid suured ja kõmu mängu ümber paljulubav, aga ennäe- jama minu arust. juhitavusel on reaalsusega liiga vähe pistmist. auto keerab ainult siis kui vajutad gaasi või pidurit (kiirusel 40km/h :shock: ). kui kellegil teisel nii ei ole siis olen mina loll lihtsalt.
auto hüpleb nagu oleks õhupall ja kukerpalli teha on lihtsam kui kodus hundiratast visata.
pilt on ilus küll, aga mind isiklikult see pilt niiväga ei huvita kui just auto käitumine ja juhitavus.
krt, lootsin et tuleb midagi paremat kui CMR2, aga läx nagu alati... :(
RALLI ART Pilt
HONDA RACING Pilt
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Ka mul olid esimsed tunded sellised. Kuid soovitan soojalt proovi seest pilti ning harjuta nn "vasakujala" pidurdamist. Asi muutus minujaoks vägagi proffessionaalseks ja super heaks mänguks, kui neid 2-e kasutama hakkasin. Alles siis sain aru,et ei ole päris nii nagu CMR-is et lendad 160-ga tagasipöördesse ja kõik on ikka OK. :D Proovi-harjuta ning küll meeldima hakkab. PS: väljast pildiga mina vähemalt ei tunnetanud üldse autot! :roll:
Viimati muutis Sparco, 19 Veebr 2005, 13:55, muudetud 1 kord kokku.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ka minul oli alguses väga raske, aga ajapikku olen õppinud seda mängu nautima. Soovitan alustada GB rallist ja unusta ära täisgaas, õpi mängima pedaalidega. Vajuta pidurit juba aegsasti, aga ära võta pidureid suurelt kiiruselt blokki, kuna siis muutub auto tihti juhitamatuks. Alguses ma vaatasin, et need standard ajad on täiesti võimatud ületamiseks, aga nüüd on mul pea igal katsel rekord tehtud. Tõsi, Austraalia ja Prantsusmaa tahavad veel harjutamist, kuna seal pole päris kõik katserekordid veel löödud, aga asfaldil läheb mul juba oluliselt paremini kui mõni kuu tagasi. Üldiselt on mäng väga hea ja sobib hästi nendele, kes tahavad vaeva näha, et katse lõpuni üldse jõuda ja kui eesmärk on juba korraliku aja välja sõitmine, siis tuleb veel rohkem vaeva näha. Autodest soovitan Mitsubishit kruusale ja Citroeni kruusale/asfaldile. Ka Subarud on väga head, aga need nõuavad natuke rohkem harjutamist. 2000 Subaru on juhitavuslt üks parimaid, väga hea auto harjutamiseks, aga ajad jäävad viletsateks ka puhta sõidu puhul, kuna auto mootor on selgelt lahjem.
Axxept
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 148
Liitunud: 27 Okt 2004, 02:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Axxept »

ma arvan et SPARCO mõtles siiski "vasakujala pidurit" :roll:
seestpildiga hakkasingi juba sõitma, väljast pildiga ei ole üldse võimalik sõita ju.
aga eks vaatame, punnin edasi :)
RALLI ART Pilt
HONDA RACING Pilt
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Andestust mõtlesin vasakujala-kirjutasin paremajala.... :oops:
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

tänud vihje eest ATI kasutajatele :D Mäng on nüüd uus tase, kui puud ei vilgu, saab normaalselt sõita. See ON parim ralli mäng, mida mina mänginud olen.
ahti159
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 27 Veebr 2003, 19:17
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas ahti159 »

Jälgija kirjutas:tänud vihje eest ATI kasutajatele :D Mäng on nüüd uus tase, kui puud ei vilgu, saab normaalselt sõita. See ON parim ralli mäng, mida mina mänginud olen.
Nõustun eelkõnelejaga!

Sain ka vilkumisest jagu.
Sander Roosimaa Racing Team
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Sai vaheapeal seda mängu veidi palju mängitud, ning viskas kope ette - panin rooli nurka. Aga hiljuti sai jälle rool pihku haaratud - ja no on ikka hea mäng küll. Seega ei oska küll muud arvata, et kui keegi kurdab, et juhtiavus pole reaalne siis see peab olema vist ikka kinni sõiduoskustes :)
Muide ka bumper-cam'iga on päris hea sõita - autotunnetus on üllatavalt hea - ja katkine klaas ka ei sega :D (olgem ausad, see on mäng kus piiripeal sõites mõned oksad raudselt klaasi lõhuvad).
Vasta