Markko on oma otsuse teinud?

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Märtin on õppust võtnud,et ei tohi otse ajakirjanike p..sse saata ja nõustub lihtsalt intervjuuga,aga põhiliselt ei ütle midagi.
Tuletage Aava pressikat meelde,kus ta ütles,et tema hooaeg rippus juuksekarva otsas,sest plaanitav sakslasest tiimikaaslane RÄÄKIS ajakirjanikega ning tiim otsustas seepeale selle projekti lõpetada.
Ma usun,et ka Aava poleks praegu iga meedia väljaande/telekanali lükata-tõmmata,kui tal poleks sellist hulka sponsoreid vaja.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Aga saage palun aru kui palju on Markko üle elanud Park seejärel Burns ja mõlemad weel väga head sõbrad ,see jääb elulõpuni hinge.
See muudab sellised intervjuud weel raskemaks.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

kiilakass kirjutas:No aga moded äkki eemaldaks selle teema kuidagi ära ja äkki siis kaob see mõtetu vaidlus siit.
Ma arvan, et moded ei peaks siin sekkuma, eks igaühel on oma arvamus ja kui see ei ole seadusega vastuolus, siis võib seda ka avaldada.
Samas soovitan jätta Markko teema rahule. Ei ole vaja enam sellest jahuda. Markko on oma valikud teinud ja tõepoolest talle ei meeldi ajakirjanike küsimustele vastata. See on tema enda valik ja meie ei saa sinna midagi teha.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Mõned näikse olevat unustanud, et Markko on võitnud 5 mm-rallit, tulnud korduvalt kõrgetele kohtadele rallidel, olnud esikolmikus hooaja kokkuvõttes, ehitanud ralliauto sisuliselt millega veel tänagi rallisid võidetakse, tema juhendatud piloodid on teinud puhta töö kahe viimase hooaja Eesti meistrikatel (rääkides panusest kohalikku autosporti) jne jne.
Millal mõni kohalik ajakirjanik viimati Markkost positiivses võtmes kirjutas? Miks peaks siis tema teisiti suhtuma.
Nagu ka tolles paljukirutud intervjuus, vähem pläma ja rohkem tegusid.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Ma ei saa üldse aru mis kaagutamine siin käib.See on sügavalt enda mure kuidas Markko vastab kollastele ajakirjanikele.Nad teavad,et Markko ei aruta oma eraelu avalikkuse ees,üleüldse ei meeldi talle sellised mõttetud intervjuud.
Tahate intervjuud teha.OK.Leppige kokku aeg,selle idee ja saatke pädev ajakirjanik:Kiiver,Suuder...
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Märtinfänn kirjutas:Ma ei saa üldse aru mis kaagutamine siin käib.See on sügavalt enda mure kuidas Markko vastab kollastele ajakirjanikele.Nad teavad,et Markko ei aruta oma eraelu avalikkuse ees,üleüldse ei meeldi talle sellised mõttetud intervjuud.
Tahate intervjuud teha.OK.Leppige kokku aeg,selle idee ja saatke pädev ajakirjanik:Kiiver,Suuder...
Pean sinuga nõustuma! :)
vana mauk
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 25
Liitunud: 13 Apr 2007, 10:27

Postitus Postitas vana mauk »

kiiver ja suuder on küll väga head tele- ja raadioajakirjanikud, ent ma pole veel nende sulest ühtegi head artiklit lugenud. seega julgen kahelda, kas nad suudaksid märtini kusagil leheveergudel normaalselt lahti kirjutada.
kollionu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 542
Liitunud: 20 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Hullunurme

Postitus Postitas kollionu »

vana mauk kirjutas:kiiver ja suuder on küll väga head tele- ja raadioajakirjanikud, ent ma pole veel nende sulest ühtegi head artiklit lugenud. seega julgen kahelda, kas nad suudaksid märtini kusagil leheveergudel normaalselt lahti kirjutada.
Ega ei peagi ju kirjutama,võib ka raadios või teles teha intervjuu.Üldiselt saadax mina kõik need mõttetud kollased ajakirjanikud p....e ja ei annax ühtegi intervjuud.Las küsitlevad meie staarimaastiku suuri tegijaid.Neid kes poevad püxstest välja ,et kusagil leheveerul ilutseda.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kristo kirjutas:Mõned näikse olevat unustanud, et Markko on võitnud 5 mm-rallit, tulnud korduvalt kõrgetele kohtadele rallidel, olnud esikolmikus hooaja kokkuvõttes, ehitanud ralliauto sisuliselt millega veel tänagi rallisid võidetakse, tema juhendatud piloodid on teinud puhta töö kahe viimase hooaja Eesti meistrikatel (rääkides panusest kohalikku autosporti) jne jne.
Millal mõni kohalik ajakirjanik viimati Markkost positiivses võtmes kirjutas? Miks peaks siis tema teisiti suhtuma.
Nagu ka tolles paljukirutud intervjuus, vähem pläma ja rohkem tegusid.
100% nõus Kristoga!
Kohe meenus kasvõi kui mu mälu mind ei peta oli see vist 2003 kui Markkol oli Eesti Politsei load ära võtnud ja sõitis samal ajal Walesi rallit ning siis Postimehe ajakirjanikud kirjutasid artikli, et kuidas ta saab sõita seal kui tal pole lube , kõned ralli juhtidele jne... ise teadmata, et Markkol siiski on load. Mõni ime, et Markkol selline suhtumine on tekkinud ajakirjanduse vastu, sest on nad ju enamus ajast talle millegipärast kaikaid koraratesse loopinud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kusti
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 179
Liitunud: 27 Juul 2005, 12:36

Postitus Postitas Kusti »

Eelmisele mehele - Sul mälu vist ikka kergelt streigib. Minu oma pole ka enam parim, aga koidab, et MM uhas siis vist kusagil kaugemal, mitte Walesis.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kusti kirjutas:Eelmisele mehele - Sul mälu vist ikka kergelt streigib. Minu oma pole ka enam parim, aga koidab, et MM uhas siis vist kusagil kaugemal, mitte Walesis.
Võimalik, et mu mälu streigib sellise koha peal, kuid mul hea meel, et mälu ei ole talletanud endale "negatiivseid" emotsioone mida Markkole üritatud tekitada.
Oli kus ta oli point oli hoopis teises teemas, mitte selles kus rallil ta parajasti oli.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Minu arvates on Märtin alati andnud pressikonverentsi kui tal on olnud midagi öelda.Samuti teinud asjakohaste ajakirjanikega koostööd...meenutage kas või aastate taguseid Sporditähe ralli MM-i artikleid...kahjuks ei mäleta enam,kes nende autor oli.Ralliaasta kokkuvõtted ETV-s olid samuti Märtini osavõtul.Põhi jama hakkas pihta pärast õnnetust 2005,kui Märtin ei olnud nõus ajakirjanike rinnal nutma ja oma plaanidest teatama.
Eesti ajakirjanikud on ära hellitatud,neil on varnast võtte kenake hulk sportlasi/treenereid kellele saab ka öösel helistada ja küsida,et mis teed praegu ja kuhu homme lähed...Suusatajad on meil praegu suht tagaotsas ja tihtipeale on sportlasest kahju,kui ta tiritakse pärast ebaõnnestunud sõitu telefoni äärde ja ta peab seal poolkoomas hingeldades andma intervjuud,sest see punkt on suusaliidu sõlmitud lepingus sees.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

To alk:

Vot paraku käib ajakirandusega suhtlemine paratamatult profisportlase ellu. Markkol oli sellepärast hea sülitada ajakirjanike peale, et tal ei olnud sponsoreid. Tour de France'i ässad ei saa endale lubada peale 300km pedaalimist ajakirjanikele mitte vastamist ja nii on see peaaegu igal alal. Ja mis te arvate, et soome meedia muudkui paitab ntx Räikköneni. Kammoon, tulge maa peale. Lõpetage see intelligentse Märtini aka "püha lehma" illusioon ära.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Ei ole ka Märtin peale võistlust intervjuudest loobunud,aga mingite leheneegrite pärimistele: mis su jalanumber on;mis värvi kardinad su magamistoas ripuvad või mida sa arvad Vändra Evelist,siis selliste küsimustega võib pöörduda nende poole,kel hirmus soov pidevalt ajakirjanuse ümber tiirelda ja kannatavad tähelepanu puuduses.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

alk kirjutas:Ei ole ka Märtin peale võistlust intervjuudest loobunud,aga mingite leheneegrite pärimistele: mis su jalanumber on;mis värvi kardinad su magamistoas ripuvad või mida sa arvad Vändra Evelist,siis selliste küsimustega võib pöörduda nende poole,kel hirmus soov pidevalt ajakirjanuse ümber tiirelda ja kannatavad tähelepanu puuduses.
A see on ka mingisugune müüt rohkem. Jah, on ka seda tõesti esinenud, aga paari lolli pärast ei saa üldistusi teha. Ma veel kord soovitaks sul ntx soome ajakirjandust vaadata. See, mis seal Räikköse isikliku elu ümber toimub, no Märtin peaks siis Madagaskarile kolima vist.

Ma ka alguses arvasin, et Märtin on mees ja ajakirjanikud lollid, aga praegu vaatan, et pada sõimab katelt. Mõlemad üritavad midagi tõestada.

Urmo kõrval tooksin veel esile Asmeri ntx. Ei mingit savi pohhuy, ma ei viitsi lollide eestlastega rääkida, raha ka ei anna, suhtumist. Kuigi pole suur Asmeri fänn, siis väga sümpaatne suhtumine on kutil.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

NEWSLETTER EXCLUSIVE
Testing Update with Markko Martin


Exclusive to the SWRT Newsletter, our new recruit Markko Martin, give you, the team’s supporters his personal view on returning to Subaru.

“For me it’s interesting to start working with the Subaru World Rally Team again, especially in this testing role. I’m opening a Subaru dealership in Tallinn, Estonia later this month, so I’m doing more with Subaru than I did before! It’s great to be involved in both sides though.

“I’m very excited about joining this year as it’s going to be a very interesting year for Subaru with their new shape Impreza and the new road-car models they are launching, so it’s great to be part of that.

“Of course there is the completely new rally car launching this year too and if I can help with the development of that car then that’s great – it **** me in a really good position.

“I start testing the new car soon, and I’m looking forward to it. It’s a completely new Impreza, and looks totally different to the one I used when I was with the team in 2001. My Impreza then was good, and I hope we can make this car even more successful.

“I have been doing some cycling as I think that’s a good way to train without harming yourself! I think rally driving is more tiring mentally but test driving is physically more demanding as you’re doing more kilometres in a day, and there’s a lot more fast driving than on a rally, where you have slow road sections.

“Of course the pressure is not that high from a competition point of view, but you still have to be concentrating and give good feedback, so it’s still not easy mentally.

“I’m excited about becoming part of the team again.”
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

ei tea ,võibolla on see jutt siin juba olnud,aga Markkko annab ka teistsuguseid intervjuusi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kajakas, Räikonen ja Märtin erinevad nagu öö ja päev. Jah, kohatine kidakeelsus ajakirjandusega vist on ainuke ühine asi nende iseloomus. Räikonenile meeldib pidu panna ja sealt tulevad ka muud asjad.

Mina arvan, et väga palju loeb isiklik kogemus inimesele hinnangut andes. See, et mõni ajakirjanik on kollaseks ennast päevitanud, ainult võib olukorda veel rohkem kontrasti tuua. Minu jaoks ei ole Markko mingi püha lehm, kuid ma ei arva temast halvasti. Ta on teinud seda, mida ükski eestlane varem pole suutnud ja selle juures jäi ta iseendaks.
"Come on, you can see more than that"
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Aava ja Asmeri näited Kajakalt on väga valed Märtini kontekstis.
Aava sõltub otseselt eesti sponsoritest ja ta on pidanud pea,et kõigi lollustega nõustuma selleks,et see papp kokku saada...kuigi ka tema näitas juba hambaid...
Asmer alles hakkab sellest kõigest üle saama (kui kõik hästi läheb) ja kui te olete märganud,siis enamus teksti tuleb isa ja mänedzeri poolt.
Eks see võib ajakirjanikele viha küll teha,et siinsamas elab üks "maailma staar" aga kirjutada pole temast midagi...ainult paar nupukest tema firma ostust ja vanalinna korter ja ongi kõik.Ei mingit värki,et Märtin ostis selverist pudeli viina või pidutses kuskil ööklubis.Müts maha mehe ees,et oskab oma asju ilma suurema kärata ajada ja samas on õla alla pannud paljudele projektidele,mis meie rallielule kasuks tulnud.
Tundub,et osadele inimestele on kõiksugune seltskonna ajakirjandus eluliselt tähtis ja tänu neile ongi meil mingid sellised"staarikesed" nagu:lihtsa elu debiilikud;mingisugused baari tolad; mikid jne.
Eestis moodustab spordiajakirjanike tsunfti kümmekond tegelast ja kui on must kass nendega suhtlemisel läbi jooksnud,siis polegi suurt mõtet enam nendega tegemist teha.Märtin annab intervjuusid maailma pressis mis jõuavad ka siia ja ma ei näe mingit põhjust miks peaks selle sama jutu mingi Pahv kokku kirjutama.
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

alk kirjutas: Eestis moodustab spordiajakirjanike tsunfti kümmekond tegelast ja kui on must kass nendega suhtlemisel läbi jooksnud,siis polegi suurt mõtet enam nendega tegemist teha.Märtin annab intervjuusid maailma pressis mis jõuavad ka siia ja ma ei näe mingit põhjust miks peaks selle sama jutu mingi Pahv kokku kirjutama.
Boikoteerisid ju enamus ajakirjanikke Subaru - E.O.S. Rally Team-i avapressikat 2006a. Põhjusega, et Markko ei anna intervjuusid, eks see Must Kass on juba aastate tagune lugu.
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Vasta