Soome ralli I päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
kriux
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 498
Liitunud: 21 Jaan 2005, 15:30

Postitus Postitas kriux »

sk8erboi kirjutas:tahtmine oli suurem kui oskused hetkel :) mis teha, latvala on ka kiire mees, samas teist aastat juba 3. katsel väljas. eks stabiilsus tuleb kogemusega, aaval alles esimene hooaeg wrcs.
Kardan, et sedasi sõites, võib kergesti ka viimaseks hooajaks jääda.
sk8erboi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1078
Liitunud: 24 Mai 2006, 18:42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sk8erboi »

mikkelsen ka seisab.
AHenri
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 354
Liitunud: 29 Juun 2008, 16:43
Asukoht: Elva
Has thanked: 1

Postitus Postitas AHenri »

ei tea kas midagi on Koitlaga juhtunud? sest tema aegu pole alates 7. katsest :?
jax
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 438
Liitunud: 23 Aug 2004, 01:02

Postitus Postitas jax »

Ega keegi ei tea, kas Killeri SSS-ist kuskilt otseülekannet ka näha saab?
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 439
Liitunud: 01 Apr 2007, 16:21
Asukoht: Võru

Postitus Postitas virko32 »

kas tõesti ei näe netis killeri katset?
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

kriux kirjutas:Tohutu pettumus! Ei ole Aava ikkagi suuteline rallisid lõpetama. Hakka või paremateks meesteks pidama pisi-Wilsonit või Rautenbachi, kes küll võib-olla sõiduga kaotavad Aavale üle sekundi kilomeetri kohta, kuid tulevad lõpuni. Mis on väärt mõne katse läbimine liidritega enam-vähem võrdse ajaga kui ei jõuta isegi esimese päeava lõppu!
Nooh. Minu jaoks ehk olulisemgi väärtus on see, et Urmo suudab suhteliselt head tempot näidata ja tihti isegi Sordost paremat. Ega ta pole siiski veel teab mis kaua WRC-s osalenud ning mina hetkel vigade hulga üle ei muretseks (see suht tavaline, et vähemkogenud sõitjad eksivad rohkem). Tänavune on pigem n-ö ülesehitushooaeg ning olen rahul, et tal üldse mingid punktid kirjas on (sh kõrge 4. koht) - see on hea platvorm edasiminekuks.

Ja kui mainisid Rautenbachi, siis ta on ikka eksinud kah omajagu. Mõnes foorumis sai ta vahepeal hüüdnimeks isegi Rautencrash.
mmargus
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 30 Jaan 2004, 12:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mmargus »

Siinkohal oleks vist sobilik meenutada Märtini sõnu Solbergi kohta. Mis olid umbes sellised, et eks füüsikaseaduste piiridele võib läheneda nii alt- kui ülevaltpoolt.
Mälestades Michael Parki
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

L.E. rallil kuulsin kui Urmo isa ütles, et tulevik on ikka väga ebakindel...nagu "vitsa joonistus vee peal"
Money talks!
Loodame parimat... nii jyvast kui edaspidi!
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

pole eriti suur ime kah.
pingutas üle. Tal oli nii suur vastutus õlgade peal ja närv lihtsalt ei pidand vastu.
kaits
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaits »

Mölder sõitnud 80km/h alas 115km/h ja politsei võtis maha. Trahvi suurus pole veel teada
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

kriux kirjutas:Tohutu pettumus! Ei ole Aava ikkagi suuteline rallisid lõpetama. Hakka või paremateks meesteks pidama pisi-Wilsonit või Rautenbachi, kes küll võib-olla sõiduga kaotavad Aavale üle sekundi kilomeetri kohta, kuid tulevad lõpuni. Mis on väärt mõne katse läbimine liidritega enam-vähem võrdse ajaga kui ei jõuta isegi esimese päeava lõppu!
Mida hala krt :evil: Kiirest mehest võib stabiilne mees saada ja siis ongi tipprallimees valmis, aga stabiilsest mehest kiiret ei pruugi saada. Muidugi tuleb mingi kompromiss leida, aga...

ma võin ka selle lõpuni ralli lõpuni tulla ja 15 sekki km kaotada, kas ma siis olen parem rallimees kui Urmo või? Ja mis Wilson, endal a la 40. WRC ralli ja kaotab 2 sek/km, hirmkõva rallimees küll, kõik jälgivad põnevusega ta aegasid.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Vasta