Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 397
Liitunud: 30 Mai 2009, 10:52

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas rallikas54 »

Soulbender kirjutas:Kleepsud on katmata..number juba peal :? ...ilmselt ainult reklaami otstarbel..ehk on auto teisel küljel Evansi number ja nimi. Arvan, et Otile antakse ralliks ikka uuem masin.
Just täpselt nii ongi :) Naiivne oli arvata, et Ott sama autoga stardis. Küsimus nüüd Füürerile. Kas Ott ja Elfyn jagavad äkki autot, kui mõlema kleepsud peal on? Geenius :)
fredi122
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 28 Sept 2010, 20:11
Asukoht: pärnumaa

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas fredi122 »

Soulbender kirjutas:Kleepsud on katmata..number juba peal :? ...ilmselt ainult reklaami otstarbel..ehk on auto teisel küljel Evansi number ja nimi. Arvan, et Otile antakse ralliks ikka uuem masin.
Pigem nii ongi !
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas STI »

Testiauto on jah ära teibitud ja ühel pool nr 5 ja teisel pool nr 6 ning nimed. Soliidne värk.
Manused
B8-6aADIQAAgsRB.jpg
B8-6aADIQAAgsRB.jpg (34.51 KiB) Vaadatud 5587 korda
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 2

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas viplala »

Seal kus Mads testib on seda lund küllaga.
Päris mõnus minek videos http://instagram.com/p/yrAYYiFVav/

Pilt
Viimati muutis viplala, 04 Veebr 2015, 18:44, muudetud 1 kord kokku.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas MKD »

Kui Mads Rootsis ka ei suuda konkurentsivõimeline olla, võib mehe maha kanda. Ma usun siiski, et suudab natukene kiirust näidata..
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Lithium »

Üks WRC ralli peaks nõks alla 200k€ minema ..
Söörlöne!
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas allar9944 »

MKD kirjutas:Kui Mads Rootsis ka ei suuda konkurentsivõimeline olla, võib mehe maha kanda. Ma usun siiski, et suudab natukene kiirust näidata..
??? Vaadake ikka ralli lõpptulemust, Montes oli mees 4. kolme Volkswageni taga.
Ma eeldan, et tiimi ei huvita see mitu katset võidetakse vaid ikka see mis kohal lõpetatakse ja palju punkte koju tuuakse. (Kuigi Montes ta vist ei sõitnud punktidele)
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas raulito »

allar9944 kirjutas:
MKD kirjutas:Kui Mads Rootsis ka ei suuda konkurentsivõimeline olla, võib mehe maha kanda. Ma usun siiski, et suudab natukene kiirust näidata..
??? Vaadake ikka ralli lõpptulemust, Montes oli mees 4. kolme Volkswageni taga.
Ma eeldan, et tiimi ei huvita see mitu katset võidetakse vaid ikka see mis kohal lõpetatakse ja palju punkte koju tuuakse. (Kuigi Montes ta vist ei sõitnud punktidele)
See on juba nagu Hirvoneni kritiseerimine möödunudaastal et on aeglane ja vana aga hooaja üldtabelis oli parim VW kolmiku järel.
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Mart_ »

Ostberg on sama "vana" kui Tänak btw.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Lärri »

raulito kirjutas:
allar9944 kirjutas:
MKD kirjutas:Kui Mads Rootsis ka ei suuda konkurentsivõimeline olla, võib mehe maha kanda. Ma usun siiski, et suudab natukene kiirust näidata..
??? Vaadake ikka ralli lõpptulemust, Montes oli mees 4. kolme Volkswageni taga.
Ma eeldan, et tiimi ei huvita see mitu katset võidetakse vaid ikka see mis kohal lõpetatakse ja palju punkte koju tuuakse. (Kuigi Montes ta vist ei sõitnud punktidele)
See on juba nagu Hirvoneni kritiseerimine möödunudaastal et on aeglane ja vana aga hooaja üldtabelis oli parim VW kolmiku järel.
Täitsa nõus Hirvoneni paralleeliga. Ja usun, et see ka kulmineerub samasuguse põlvepõntsuga tagumikku, mis Madsi aastaks 2016 pensionile lennutab.
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas STI »

Siin on Rootsi lumekaart, ralli piirkonnas 30-50cm lund http://www.smhi.se/klimatdata/meteorologi/sno/snodjup# Tuleb õige talveralli!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Kolin »

Mida rohkem lund seda parem on see Tänakule. Tänu uuele stardijärjekorra reeglile saab Ott sootsalt positsioonilt kaks päeva startida.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas jens »

Sohh... Mõnda sõitjat on hakatud kritiseerima juba enne kui ralli alatagi on jõudnud.:P
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas soca »

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas MKD »

jens kirjutas:Sohh... Mõnda sõitjat on hakatud kritiseerima juba enne kui ralli alatagi on jõudnud.:P
Pole vaja liigselt erutuda ning hakata ketrama seda teemat, et "miks te kritiseerite, mees toob punktid ju koju".. See on rallifoorum ning foorum ongi täpselt see koht, kus selliseid asju arutada. Ma ütlesin väga selgelt, et kui Mads ei suuda Rootsis ka head kiirust näidata, siis kus siis veel.. Selliste kogemustepagasiga mees peaks suutma ikkagi tunduvalt paremat kiirust näidata. Puhtalt protokolli järgi järelduste tegemine on selline .. Järvela ja Leheste rallikommentaaride valdkonda kuuluv jura.

Mees võis ju neljas olla kohe peale Volkswageneid, kuid kas tema kiirus väljendub neljandas kohas, selles ma kahtlen sügavalt. Mulle lihtsalt ei meeldi mehed, kes koguaeg ning pidevalt veavad ralli ajal mingit vinguviiulit, küll on seadistus vale ning on autol mingi müstiline kotermann, mis kiiresti sõita ei lase. Olen nõus, et neljas on hea koht, kuid ta saavutas selle neljanda koha pigem tänu teiste ebaõnnele, kui oma kiirusele..
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Kolin »

Montes neljas koht koatas võitjale 2:43,6. Olen sellega nõust, et Madsil on sära kadunud. Või on ta oma lae saavutanud ning ei arene enam edasi. Mina loodan küll, et ta rootsis mingit ukme kiirust ei näitaks. Seda võrra oleks Tänakul kergem. Kuigi seal on ka teisis väga kiireid mehi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Divine »

MKD kirjutas:
jens kirjutas:Sohh... Mõnda sõitjat on hakatud kritiseerima juba enne kui ralli alatagi on jõudnud.:P
Pole vaja liigselt erutuda ning hakata ketrama seda teemat, et "miks te kritiseerite, mees toob punktid ju koju".. See on rallifoorum ning foorum ongi täpselt see koht, kus selliseid asju arutada. Ma ütlesin väga selgelt, et kui Mads ei suuda Rootsis ka head kiirust näidata, siis kus siis veel.. Selliste kogemustepagasiga mees peaks suutma ikkagi tunduvalt paremat kiirust näidata. Puhtalt protokolli järgi järelduste tegemine on selline .. Järvela ja Leheste rallikommentaaride valdkonda kuuluv jura.

Mees võis ju neljas olla kohe peale Volkswageneid, kuid kas tema kiirus väljendub neljandas kohas, selles ma kahtlen sügavalt. Mulle lihtsalt ei meeldi mehed, kes koguaeg ning pidevalt veavad ralli ajal mingit vinguviiulit, küll on seadistus vale ning on autol mingi müstiline kotermann, mis kiiresti sõita ei lase. Olen nõus, et neljas on hea koht, kuid ta saavutas selle neljanda koha pigem tänu teiste ebaõnnele, kui oma kiirusele..
Nõustun täielikult.
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Füürer »

Kolin kirjutas:Montes neljas koht koatas võitjale 2:43,6.
Täiesti mõttetu fakt. Enamus aastaid on Montes teine koht sama palju võitjale kaotanud.

Ma pigem ütleks, et konkurents on tihedamaks muutunud(VW + Mikkelsen, vahel ka Hyundai), seega Ostbergi kiirus ja areng(jah, ka see on tegelikult toimunud) on lihtsalt sellevõrra tahaplaanile jäänud.
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Olts »

Kolin kirjutas:Mida rohkem lund seda parem on see Tänakule. Tänu uuele stardijärjekorra reeglile saab Ott sootsalt positsioonilt kaks päeva startida.
Mida kõrgemad on vallid, seda raskem on sealt tagasi rajale saada.
rattaga on kah hea sõita
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas -huviline2- »

Aga selle võrra keerulisem on nendest läbi sõita/kinni jääda ka.
Vasta