F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Heix kirjutas:
Burns kirjutas:Sain siis endale eelmine nädal F1 2006 ja minu meelest siiani parim selles mängude seerias. Lahe on see, et kavalifikatsiooni sõidud on ka nii nagu nad sel hooajal on. Võrreldes eelmise osaga on ka seda parandatud, et auto laguneb rohkem-kui ikka täiega tagant sisse teisele panna, siis on katkestamine kindlustatud, tiivad puru ja rattad lendavad alt minema. Taset on ka natuke raskemaks tehtud, nii et kui päris lõpust startida siis ette otsa asja pole. Muidugi sõidan praegu ka "medium" tasemega nii, et "hardiga" on veel keerulisem. Career varjant on praktiliselt sama mis eelmises osas aga mulle selline viie hooaja asi meeldib.
Nii et kellel 2005 meeldis see ei pea kohe kindlasti ka 2006-s pettuma, asi on palju parem veel
Assamalla :D ise eelmisel nädalal ei leidnud poest 2006 versiooni aga soetasin 05 ja see on juba super :) Eks peab vist uuesti tee poe poole võtma:)
Soovitan soojalt, juba see et see kvalifikatsioon nii põnev on ja et rammimine tuleb ära unustada kui tahad terve autoga finishisse jõuda. Boxi värk on ka päris keeruline, kuna nüüd ju kummidevahetus ka ja õigel ajal nuppe päris palju vaja vajutada.
Aga tõesti olen sellest mängust vaimustuses:)
Diagnoos- Rallisõltlane
djmaddog
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 70
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas djmaddog »

mind huvitab, et kas peale career mode saab ka niisama sõida hooaega, et valid sõitja ja siis põristad lõpuni?
RIP Michael Park
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

djmaddog kirjutas:mind huvitab, et kas peale career mode saab ka niisama sõida hooaega, et valid sõitja ja siis põristad lõpuni?
Täitsa olemas selline varjant :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Keio
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1124
Liitunud: 19 Jaan 2006, 16:37
Asukoht: Valgamaa

Postitus Postitas Keio »

Mul endal on ka F1 2006 ja täitsa tasemel mäng pole midagi ette heita. Soovitan soojalt kõigile F1 fännidele.
adi007
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 11 Aug 2004, 23:27

Postitus Postitas adi007 »

Kas sellel ikka net play ka on?
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

adi007 kirjutas:Kas sellel ikka net play ka on?
Jap
PiltCitroën Sport
sigahea
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 62
Liitunud: 04 Dets 2006, 21:47

Postitus Postitas sigahea »

Kas müügil on 2-te sorti F1 2006-te, sest endal mul selline, kus
net play puudub!?
Kas selle net play saab kuidagi juurde orgunnida?
Mäng ise on muidugi super F1 fännidele.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

sigahea kirjutas:Kas müügil on 2-te sorti F1 2006-te, sest endal mul selline, kus
net play puudub!?
Kas selle net play saab kuidagi juurde orgunnida?
Mäng ise on muidugi super F1 fännidele.
Pead uue mängu ostma kus NETPLAY juures.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

See teema tuleb ka uuesti üles äratada.
PS3+F1 on üks võimalikest variantides millega jätkub RFCO 2008 aastal. Kuidas suhtute?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mina olen poolt. Kasvõi niikaua, kuniks tuleb Dirtile update või kui seal ka ei kannata midagi ette võtta siis oodata uut Dirti. Aga selles mängus ikka konkreetselt saame toa teha ja kõik koos rajale. Samamoodi võib enne kvalifikatsiooni sõidud teha. Isegi kui me hakkame Dirtiga uut hooaega võiks ka selle mänguga midagi korraldada.
Diagnoos- Rallisõltlane
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Krusa kirjutas:See teema tuleb ka uuesti üles äratada.
PS3+F1 on üks võimalikest variantides millega jätkub RFCO 2008 aastal. Kuidas suhtute?
Ütlen oma arvamuse peale hooajalõppu.Enne ei plaani F1-te ega Dirti proovidagi.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Mind erutab F1-e puhul see, et kõik stardivad korraga st. sa ei saa ainult enda ja oma masina peale mõelda vaid sa riskid ka teiste hea sõiduga. Närvidemäng. :wink:
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Ise sõitsin eile ainlt Bahreini, küll oli tegemist, et üldse hakkama saada. Rada tundmatu, pidurdusmaaga ei oska arvestada, manuaal käigukast, juhiabisid võimalikult vähe jne., aga mis põhiline: ET KIHUTADA SAAKS :D
Eile tegin netis ühe toa kus valisin kõige reaalsema variandi, et kui seina, siis mängust väljas, aga ohh imet, rajal sõitsin seina niiet tükke lendas, aga hetk hiljem sain edasi sõita. Ajakadu oli muidugi üüratu, aga aru mai saanud sellest osast, et kuidas ma edasi sain sõita? Mängus sees oli küll kohe katkestmine, kas netis on siis midagi teistmoodi? Ühesõnaga saab põnev olema.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Küll on uus mäng aga muidu sõidan ise ka PS2 F1 nii korra nädalas ja seal on ikka kõige mugavam sõita Indianapolise ringrada.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kahjuks mina teiega täna ühineda ei saa, kuna olen tööl aga F1 on lahe jah. Krusa siin mainis Bahreini rada, see rada on tase minu meelest, üks minu lemmikuid Budapesti kõrval :lol: :lol: Ootan juba huviga järgmist hooaega ja nagu ma aru olen saanud siis tuleb see 99% F1ga.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas: Eile tegin netis ühe toa kus valisin kõige reaalsema variandi, et kui seina, siis mängust väljas, aga ohh imet, rajal sõitsin seina niiet tükke lendas, aga hetk hiljem sain edasi sõita. Ajakadu oli muidugi üüratu, aga aru mai saanud sellest osast, et kuidas ma edasi sain sõita? Mängus sees oli küll kohe katkestmine, kas netis on siis midagi teistmoodi? Ühesõnaga saab põnev olema.
Netis on jah niimoodi, et katkestada ei saa, paned paugu aga mingi ajapärast hakkad jälle uuesti sõitma (või äkki saab neid seadeid veel kuidagi sättida)). Aga arvan, et kui nüüd sõitmiseks läheb siis peab selle läbi mõtlema kas teha kokkupõrkeid või Ghostina. Mõlemal nii plussid kui miinused.

Ise sõidan ka ainult pidurdus abiga (see, et pidurid plokki ei läheks), mulle tundus, et need kõik võimalikud abid ainult segavad.
Diagnoos- Rallisõltlane
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

irw manuaal kastiga on kuidagi harjumatu sõita F1...stardis kaotan kõvasti ja järsematesse kurvidesse lähen ikka nagu rallis,et käigud alla ja külg ette...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kuidas eile õhtune kihutamine läks ja palju teid siis kohal oli? :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Meie pundist olime kolmekesi:Krusa;Lihunik(Milor) ja mina.Noh tutvusime kiirkorras radadega ja osaliselt ka vihmaga.irw Krusa vana lehm,tegi mulle mitukorda viimases kurvis ära...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kui järgmine kolmapäev ka sõit on siis ma kohal.
Diagnoos- Rallisõltlane
Vasta