F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Loen Teie kommentaare F1 mängu kohta ja olen kadedusest sinine :D :D :D. Kahjuks ise sellel aastal ei saa Teiega ühineda :( .
Edu kõigile treeningutel.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Alustuseks, uskumatu on vaadata kuis netis u.300 matsi korraga uhab. Ja peaks mainima, et see online süsteem on väga korralik. Saab teha enne GP-d ajasõidu mis on 5min., vastavalt sellele ka starditakse. Ruumide/tubade süsteem on põnev, kui üks GP sõidetud ei lähe tuba kinni vaid liigud ette lobbysse ja valitakse uus rada mida sõita.
Kõik vead mis rajal teed a'la lõhud autot, lõikad, sõidad välja saavad karistatud trahvisekunditega(vastavalt lõikamisele/veale kuni 15sekki vabajooksu, auto liigub u.100km/h).

Siilikas, ma olin rohkem "õnnelik lehm", kuna Sina said kurvi lõikamise eest taas trahvi, siis vuhisesin mööda nagu s***st öökullist.

Mul naine ütles kõrval, et ega sa rallit ei sõida. Vormelitega ei sõideta külg ees!!!

Burns, üritaks jah igal kolmapäeval vabas vormis koguneda kella 22 paiku. Esialgu kui meid vähe, siis ei hakka passi peale panema.
Kusjuures peaks mainima, et rooliga on F1-te poole parem sõita. Burns, marss poodi, siis on ka meil lootust alguses Sulle vastu saada.

Milor, kas Sa oma nime ei taha "Miloriks" muuta, või ei ole see võimalik? Millest üldse see praegune "Lihunik"? Niisama pärin :)

PS.Riho-de F1 mäng on minu käes, seega saame seltskonda juurde...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Selge, ma siis kolmapäev platsis ja karta on, et uhan seal ka teistel päevadel. Mis puutub rooli siis enne ei osta, kui olen endale tooli saanud. Tegin joonised valmis, nii et nüüd veel ainult meistrimehe kätte viia.
Aga ega selle rooliga vist niipalju võida, kui rallis. Vähemalt mulle tundub nii. Ja Krusa ära karda, olen kindel et saate mulle vastu. Eelis mul vist ainult selles, et rajad rohkem peas, kuna sai ju juba PS2 F1te mängitud ja rajad seal samad.
Mis puudutab trahvisekundeid, siis kohati ajab see päris närvi. Eile öösel tegin paar sõitu ja ühe tüübiga oli kuni finishi viimase kurvini kõva andmine aga siis ma suutsin "millimeetri" lõigata millele järgnes 8 sek trahvi. Et kohati on see nagu liiga karmiks aetud. Aga noh, tuleb puhtalt sõita.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Need tsikaanid ajavad mind ka hulluks, kohati viskavad väga kergelt spinni. Mõnes kohas nagu ei saa ja siis teises kohas saad rängalt lõigata.... Aga eks see ole iga rada ja kurv omaette. Igaljuhul põnev. Ma ka täna platis miski 21 paiku :)

Rihod, kas ila tilgub juba???? aga mäng on minu käes.... :D:D:D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Ma tööl aga lõuapausil töön ka mängu töö juurde siis saan äkki paar sõitu sinuga teha. Mis sa muidu toa nimeks paned (netplay miinus on see, et ei saa näha kes toas sõidavad ja kes netplays on)?
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas:Ma tööl aga lõuapausil töön ka mängu töö juurde siis saan äkki paar sõitu sinuga teha. Mis sa muidu toa nimeks paned (netplay miinus on see, et ei saa näha kes toas sõidavad ja kes netplays on)?
Nii on jah. Näed ainult oma PSi buddy-sid ja mida nad parasjagu mängivad.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Mis radu te siis ka sõitsite ja mis ajad olid?
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa, mis toa nime all te sõidate netis?
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Eile sõitsime segapudru kõike. Toa nimi "Rallifoorum", hea lihtne leida :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Eile sõitsime segapudru kõike. Toa nimi "Rallifoorum", hea lihtne leida :)
Selge aga ma siis kell üheksa otsin sellise nimega tuba :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas:
Krusa kirjutas:Eile sõitsime segapudru kõike. Toa nimi "Rallifoorum", hea lihtne leida :)
Selge aga ma siis kell üheksa otsin sellise nimega tuba :lol: :lol:
Kui ei ole, siis esimene võiks teha.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Jep ja tegelikult võikski meie rahval see toa nimi ("Rallifoorum") kasutusele jääda. Nagu sa ütlesid, hea lihtne otsida :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Siilikas, ma ei tea kuidas Sina, aga ma läksin automaat kastile üle ja settisin pisut seadistus ja läks kohe hukla paremaks. Selle 7 käiguga ei jõua jälgida ja lapata, vähemalt alguses.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Siilikas, ma ei tea kuidas Sina, aga ma läksin automaat kastile üle ja settisin pisut seadistus ja läks kohe hukla paremaks. Selle 7 käiguga ei jõua jälgida ja lapata, vähemalt alguses.
See seadistuse sättimine annab kõvasti juurde. Hooaega tehes enne igat etappi tegin ma selle Car Evolutioni läbi ja ajad, uskumatu küll, paranesid ringi peale u. 3sekki. Aga ma ei ole seda proovinud kas see sama seadistus jääb ka siis neti sõites. See oleks muidugi hea varjant.
Täna ka keegi õhtul netti jõuab?
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

M olen ka kohal! Seekord ei saanud, kuna saaremaal ja ei viitsind mängu kaasa tarida :lol:

Muidugi trenni pean kõvasti tegema sest mul ei ole ka osad rajad peas.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Krusa kirjutas:Siilikas, ma ei tea kuidas Sina, aga ma läksin automaat kastile üle ja settisin pisut seadistus ja läks kohe hukla paremaks. Selle 7 käiguga ei jõua jälgida ja lapata, vähemalt alguses.
Ok!Võtan ka automaatkasti...ehk kaob siis ka rallistiilis kurvide läbimine...
Viimased päevad on läinud kõiksugu jõulupidude täheall,et kui tervis lubab siis ehk nädalavahetusel saan ka rooli lõpuks.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mis rahvas arvab, kui teeks kolmapäeval kell 22 mingi proovi võistluse esimese raja peal (ehk siis Bahrainis). Paneks mingi a la´ 20 ringi, boksi peatused. Kokkupõrke peale panek tuleks muidugi enne kokku leppida. Siis peaks vist juba toale passwordi ka panema, kuna meid on juba parashulk koos (Erry ja Adi ka). Krusa mis arvad?
Diagnoos- Rallisõltlane
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Küsimus,kas F1-s ühte tuppa üle 11 mängija ei lasegi?Ma vaatasin,et teed toa ja näitab,et 1/11.Ometi oli stardis 22 masinat.Tundub,et tervet meeskonda ei saa välja panna,sest ta lubab kasutada igast tiimist ainult ühte autot...kes esimesena tuppa jõuab see saab omale meelepärase auto ja järgnevatele antakse suvaliselt ülejäänud.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Ei ole seda uurinud :shock: :shock:
Autosi saab ju valida küll. Vaatad mis autod veel saadaval on ja paned selle oma esimeseks valikuks. Siis ta muudabki ära. Näiteks on BMW, Aguri ja Red Bull veel vabad siis paned Esimeseks auto valikuks näiteks BMW ja siis ta muudabki ära.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Üle 11-ne ühte tuppa ei saa tõesti. Kui oledki teinud toa max sõitjatega, siis ülejäänud on "AI"-d e. mängu enda pandud nn tehissõitjad.
Eile sain lõpuks selgeks mis süsteemis toimuvad kokkupõrked. Reaalsete sõitjatega põrkad kokku, aga AI-dest võid läbi sõita. Läbi saad veel siis sõita kui piloot on saanud trahvisekundeid(masin liigub ju siis palju aeglasemalt ja on rajal ohtlik). Panin tähele ka seda, et kui ees on mõni kokkupõrge, siis maha jäävad vormeli tükid millest üle sõita on päris ohtlik.
Masina valik ongi täpselt nii nagu Burns kirjutas. Kui hakkamegi hooaega sõitma ja tuba passi all, siis on igal mehel oma tiim(taas loosime) mis on pandud esimesse lahtrisse e. esimeseks valikuks. Siis peaks kõik õiges autos istuma.
Vaatasin, et kuidas leida omasid kui nad sõidavad? Community all on friends ja seal nime taga kirjas kas offline või siis vormeli märk e. sõidab. Klikkad masinale ja toimetab sind kohe friend-i tuppa kui seal muidugi ruumi on. Lisaks on hea statistika nurk kus saad end võrrelda sõpradega. Muiduigi PS3 näitab ära ka selle kui mõni sõber üldes PS-ga online-i tuleb, väga bro lahendus minu arust.

Kolmap. võiks teha küll täislaksu. Ajasõit, täiskokkupõrge, boxipeatused e. nii reaali lähedale kui veel võimalik. Rada võiks olla VARIA süsteemis.
Kahjuks peavad ühe PSi jagajad otsustama kumb sõidab. Kui hooaega hakkame sõitma, siis mõtleme selle koha pealt miski süsteemi välja.
Vasta