WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Enda lemmik on kindlasti Kreeka ja ega Türgi, Soome, ja GB kaugele maha jää. Ainukesed mis ei meeldi on Jaapan, Mehhiko ja Argentiina ei istu need kuidagi
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

andro kirjutas:Nonii, nüüd on siis rallit nii palju mängitud, et üks pult andis otsad :angel4: - kang ei funka enam. :sad1:
Sa mängid analoogidega või ? Olen ka proovinud aga absoluudselt ei tule välja nii, et tavalised nupud ikka südamelähedasemad.
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

jaapan ei istu mulle ka aga
andro kirjutas:Nonii, nüüd on siis rallit nii palju mängitud, et üks pult andis otsad :angel4: - kang ei funka enam. :sad1:
sa peaksid nägema mu sõbra pulti. seal sees loksub midagi, juhe on pooleldi katki, L1 tuleb oma august välja ja yrita siis käiku alla vahetada. samuti jääb R2 kinni ja siis peab pulti raputama ja siis kuuleb jälle mingit loksumist :D :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tom kirjutas:Enda lemmik on kindlasti Kreeka ja ega Türgi, Soome, ja GB kaugele maha jää. Ainukesed mis ei meeldi on Jaapan, Mehhiko ja Argentiina ei istu need kuidagi
GB on super normaalne, kuni SS3 teise pooleni, kus tee on nii "kummis", et autot seal otse hoida ja normaalset kiirust arendada, on suht võimatu. Soomes mul SS1 viimane split (paar sellist lahedat "väikest" hüpet), kus mul täisgaasiga tuleb 10x üks kord enam vähem välja. Suure hooga minnes pea alati lõpetan puudes.
Diagnoos- Rallisõltlane
Jokercom
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 51
Liitunud: 06 Nov 2005, 22:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jokercom »

lemmik on saksamaa.kõige nõmedam argentiina ja rootsi.nüüd testimisega on rootsi aga päris meeldima hakanud
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Jokercom kirjutas:lemmik on saksamaa.kõige nõmedam argentiina ja rootsi.nüüd testimisega on rootsi aga päris meeldima hakanud
Paistab, et paras peavalu on paljudele see Argentiina. Kaasa arvatud mina, no absoluudselt ei meeldi.
Diagnoos- Rallisõltlane
Jokercom
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 51
Liitunud: 06 Nov 2005, 22:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jokercom »

Burns kirjutas:
Jokercom kirjutas:lemmik on saksamaa.kõige nõmedam argentiina ja rootsi.nüüd testimisega on rootsi aga päris meeldima hakanud
Paistab, et paras peavalu on paljudele see Argentiina. Kaasa arvatud mina, no absoluudselt ei meeldi.
seal on täiesti võimatu autot teel hoida.alguses tundus mulle rootsi samasugune.eks kõik tule testimisega kätte
andro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 259
Liitunud: 21 Okt 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas andro »

Burns kirjutas:
andro kirjutas:Nonii, nüüd on siis rallit nii palju mängitud, et üks pult andis otsad :angel4: - kang ei funka enam. :sad1:
Sa mängid analoogidega või ? Olen ka proovinud aga absoluudselt ei tule välja nii, et tavalised nupud ikka südamelähedasemad.
Mul vasak käsi analoog ja parem käsi nupud, ma nuppudega pöörata üldse ei oska :) ja nüüd on vasak analoog õhtal. Aga pole hullu, teine pult on veel mida lõhkuda :D
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Postitus Postitas jolev »

andro kirjutas:
Burns kirjutas:
andro kirjutas:Nonii, nüüd on siis rallit nii palju mängitud, et üks pult andis otsad :angel4: - kang ei funka enam. :sad1:
Sa mängid analoogidega või ? Olen ka proovinud aga absoluudselt ei tule välja nii, et tavalised nupud ikka südamelähedasemad.
Mul vasak käsi analoog ja parem käsi nupud, ma nuppudega pöörata üldse ei oska :) ja nüüd on vasak analoog õhtal. Aga pole hullu, teine pult on veel mida lõhkuda :D
Kui kaua teil need puldid siis on vastu pidanud? Norm mängimise juures. Minu enda mäng on umbes 1 kuu vana...kui kaua ma sis veel saan mängida, enne kui pean uue puldi järgi poodi minema?
rallinarkar
andro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 259
Liitunud: 21 Okt 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas andro »

jolev kirjutas:
andro kirjutas:
Burns kirjutas: Sa mängid analoogidega või ? Olen ka proovinud aga absoluudselt ei tule välja nii, et tavalised nupud ikka südamelähedasemad.
Mul vasak käsi analoog ja parem käsi nupud, ma nuppudega pöörata üldse ei oska :) ja nüüd on vasak analoog õhtal. Aga pole hullu, teine pult on veel mida lõhkuda :D
Kui kaua teil need puldid siis on vastu pidanud? Norm mängimise juures. Minu enda mäng on umbes 1 kuu vana...kui kaua ma sis veel saan mängida, enne kui pean uue puldi järgi poodi minema?
Mul pidas igapäevase mängimise juures vastu 7 kuud :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mul mäng olnud kolm aastat ja kõvasti valu saanud aga siiamaani pult ilusti vastu pidanud. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Jokercom
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 51
Liitunud: 06 Nov 2005, 22:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jokercom »

no ma olen seda pulti loopinud ja peksnud kui katse nii öelda p..sse läheb aga jagu ma sellest saanud pole.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Hakkasin täna ka siis Rootsit sõitma. Pole 1,5 kuud saanud pulti kätte võtta kuna konsooli ei olnud. Nüüd üritan selle ralli ära sõita ja ajad ka saata. Ega treeninguks aega eriti ei jää.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Jokercom
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 51
Liitunud: 06 Nov 2005, 22:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jokercom »

olen tiimiga rootsis juba pikka aega testinud ja loodan et pikad testimistunnid mulle rootsist ka punktikoha toovad
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Hakkasin täna ka siis Rootsit sõitma. Pole 1,5 kuud saanud pulti kätte võtta kuna konsooli ei olnud. Nüüd üritan selle ralli ära sõita ja ajad ka saata. Ega treeninguks aega eriti ei jää.
Hea kuulda, et vanad võistlejad ka taas rajal. Lisaks aegadele saada ka scriinid. Loe reeglid ka läbi uued, sest ka maili aadress uus.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kolin teretulemast jälle meie sekka. Jube kadunud oled olnud :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Burns kirjutas:Kolin teretulemast jälle meie sekka. Jube kadunud oled olnud :lol: :lol:
No kah pole saanud vahepeal ültse pulti puutadagi. Aga egas minust teile "hulludele" konkurenti ei ole. :D Ma võtan vabatahtlikult viimase koha omale. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kolin kirjutas:
Burns kirjutas:Kolin teretulemast jälle meie sekka. Jube kadunud oled olnud :lol: :lol:
No kah pole saanud vahepeal ültse pulti puutadagi. Aga egas minust teile "hulludele" konkurenti ei ole. :D Ma võtan vabatahtlikult viimase koha omale. :wink:
Mees ära aja udu :D :D :D
Sa paned juba puhtalt kogemustega ära :lol: Mäng on küll uus aga sul sellega harjumine küll ma arvan pikalt aega ei võta.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Tere Kolin, vaadates Sinu eelnevaid vägitegusid, siis ei tohiks Evolved probleem ju olla ;) igaljuhul on rõõm, et vanad ässad ka kohale tulevad :)
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Paljudel Evo veel kokku jookseb? Mul viimase paari nädala jooksul ilusti jooksnud.
Vasta