Rallihooaeg 2010

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Vasta
Reikoh
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 914
Liitunud: 27 Okt 2006, 21:20
Asukoht: Vastseliina

Postitus Postitas Reikoh »

vabandage ette mu teadmatust aga kas teiselpool tallinnat , rakvere , aegviidu jne poole minna pole sobilike teid?
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Reikoh kirjutas:vabandage ette mu teadmatust aga kas teiselpool tallinnat , rakvere , aegviidu jne poole minna pole sobilike teid?
Kunagi on sõidetud nii Kiili kui ka isegi Ardu kandis rallisid, kuid ma olin nii väike ja eriti ei mäleta neid teid. Midagi ikka leiab aga Tallinna ümbrus ikka sirgeid teid täis.
kaits
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaits »

On sõitetud Lehtse, Aegviidu ja Jäneda ümbruses. Neid katseid kasutati viimati kas Sojuz või Lada ralli ajal. Väga huvitavad teed on ka vanal polügonil.
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
-timtim
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 747
Liitunud: 08 Apr 2009, 11:35
Asukoht: Lindi Taga

Postitus Postitas -timtim »

Tallinna ralli võik tuua siis keila poole ,seal on teid küll. Võiks järgmine aasta jälle toimuda vana hea valge daami ralli .
Raskel ajal on rahvaralli ka ralli!
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Ma arvan, et korraldajad on selle peale ka mõelnud! Aga tänasel päeval on väga keeruline rallit korraldada, kogu majandamine ja nõusolekute saamine on ikka väga keeruline. Maanteeamet, vallad, maaomanikud - see kõik on ikka üks paras kompott ja kõigi käest nõusolekut saada on ikka väga keeruline! Kui valla ja muuga saad asjad veel kuidagi korda, siis eraomanikega on asi ikka tunduvalt keerulisem! Vähemalt mulle tundub nii, et see asi käib nii! :D
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

AS kirjutas:Ma arvan, et korraldajad on selle peale ka mõelnud! Aga tänasel päeval on väga keeruline rallit korraldada, kogu majandamine ja nõusolekute saamine on ikka väga keeruline. Maanteeamet, vallad, maaomanikud - see kõik on ikka üks paras kompott ja kõigi käest nõusolekut saada on ikka väga keeruline! Kui valla ja muuga saad asjad veel kuidagi korda, siis eraomanikega on asi ikka tunduvalt keerulisem! Vähemalt mulle tundub nii, et see asi käib nii! :D
Eestlane on ju kangekaelne inimene ;)
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

cali kirjutas:
AS kirjutas:Ma arvan, et korraldajad on selle peale ka mõelnud! Aga tänasel päeval on väga keeruline rallit korraldada, kogu majandamine ja nõusolekute saamine on ikka väga keeruline. Maanteeamet, vallad, maaomanikud - see kõik on ikka üks paras kompott ja kõigi käest nõusolekut saada on ikka väga keeruline! Kui valla ja muuga saad asjad veel kuidagi korda, siis eraomanikega on asi ikka tunduvalt keerulisem! Vähemalt mulle tundub nii, et see asi käib nii! :D
Eestlane on ju kangekaelne inimene ;)
kangekaelne, samas köik loodavad, et kui ralli korraldaja tema talu juurest ralli läbi teeb, tuleb pärast sinna 4 realine asfalt tee, samas ikkagi vaid korrastatakse rikutud. ja noh, eks mõnigi kohalik looda, et loa eest keski talle kopika viskab.

tallinna lähiümbruses vast on liiga täis ehitatud. ega kips pole ehitusmatarjal, millega maja püsti panna. nüüd lase veel selle körvalt 100 rallikat läbi. siis istud toas seinad vibreerivad. muidugi on paljud teed tänaseks asfalteeritud ja noh, kes seda asfaldirallit ikka viitsiks kaks päeva vahtida.

loodan, et seekord ralli korraldaja mötleb ja leiab trassi lähemalt kui pärnu alt. ralli nimi võiks ralliga seostuda rohkem kui lauluväljaku katse ja autasustamise asukoht.
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Aruküla noorteralli oli kihvt, teid leiab sealt küll Tallinna ralli jaoks.
Rallime Mönuga !
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Nu isegi asfaldi rallit võiks vaadata kui tee ei koosne ainult sirgetest ja mahapööretest! See peaks ikkagi nii sõitjatele kui ka pealtvaatajetele huvitav olema! :D
mitsupitsu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 378
Liitunud: 19 Aug 2009, 19:06
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas mitsupitsu »

Kui aus olla,siis olekski normaalne,et meistrisarja kuuluks ka asfaldietapp nagu wrc-s kombeks.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Meil Eestis pole asfaltteid, va. suurtel maanteedel mõned lõigud, ülejäänud teed on suuremalt jaolt pinnatud või asfalt kaetud killustikuga. Kahjuks pole pinnatud teede jaoks tehtud eraldi rehve, mis sellele valule vastu peaksid. Tavalise asfaldirehvi peaks meie pinnatud teed kiiresti ära sööma, mis tähendaks ühe ralli kohta palju rehve, mis omakorda võrdub suurte kulutustega. Vähemalt niimoodi sain ma mõned aastad tagasi aru paari rallisõitja jutust. Parandage, kui eksin :).
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas enn tarka »

cali-ga täitsa nõus,sest minu teada pole ka piisavalt sileda pinnalisi asfaltteid mõnes maakonnas,kus kannataks rallit teha
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Talinn-Tartu maanteel teevadki ralli, panevad šikaanid igalepoole :D
Rallime Mönuga !
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

rally kirjutas:Talinn-Tartu maanteel teevadki ralli, panevad šikaanid igalepoole :D
see pole ainult ohutu, alatasa saab vigastada või surma need, kes ei tahaks selles rallis osaleda.

minult rumal küsimus, aga kas eestis on üldse mönda linna ja selle lähiümbrust, mille asfalt kannataks rallit?

tln leiab siin seal siledaid löike, mis autodel silde alt ja velgi puruks ei tee. aga mingit suuremat trassi vist on väga raske koostada :D
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Otepää lähedal leiaks ka,suusateede peal on tehtud sprinti ju.Lisaks on üks EOS-i katse osa asfalteeritud.Tee mis viib golfikeskuseni.
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Ma päris täpselt ei saa aru, miks seda asfaldirallit vaja oleks? Tahate valge ülikonnaga rallit vaatama minna?
Reikoh
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 914
Liitunud: 27 Okt 2006, 21:20
Asukoht: Vastseliina

Postitus Postitas Reikoh »

ma arvan , et pigem kardetakse kahte potensiaalselt igavat ja sarnast rallit yhel hooajal (tallinn-rapla)
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Reikoh kirjutas:ma arvan , et pigem kardetakse kahte potensiaalselt igavat ja sarnast rallit yhel hooajal (tallinn-rapla)
Jah :D
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Seda asfaldirallit mina küll väga huviga ei ootaks, kruusateed on põhilised ja neid on Eestis veel kõvasti nii sirgeid kui ka käänulisi. Teine variant oleks ära asfalteerida kõik Lõuna-Eesti, eriti Võru maakonna teed, et oleksid huvitavad asfaldkatsed.
Rallime Mönuga !
mitsupitsu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 378
Liitunud: 19 Aug 2009, 19:06
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas mitsupitsu »

Huvitav,miks puudub sellel aastal kalendrist Viru ralli?
Vasta