Markko fanklubi

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Markko fanklubi

Postitus Postitas trumm »

Delfi WRC foorumis käib tihe arutelu MM fanklubi loomisest ja ma tahatsin teada, mida siin rahavas arvab. Seal päris palju selliseid tegelasi, kes on lihtasalt Markko fanid ja keda muu rallimaailm ei huvita.Meil aga siin tõsised ralliteadlased koos.

Käisin neile sellise idee välja, et moodusta MTÜ ja esimene kord võimalikult palju rahvast kokku ajada ning teha ajurünnak. Siis tulevad inimestel kõige paremad ideed, mis üritusi peaks klubi tegema, kus koos käia, millest üldse rääkida jne, saate aru küll. Klubile tuleks kindlasti valida ka juhatus ja juhatuse esimees, kes koordineerib klubi tegevust ja edastab liikmetele infot.

Ma ei tea, ootan teiepoolseid ettepanekuid.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma olen suht laisk inimene selliste asjade kohalt, aga minu meelest on väga kihvtilt toimiv näide Petter Solbergi fanclub, mis mulle Petteri tegemistest tihti uudiseid saadab näiteks. Muidugi pakub ka igasugu nänni. Tundub, et seal on ka iidol üsna aktiivselt tegev oma fännklubiga. Iseasi, kas siin see teoks saaks. Aga asi on proovimist väärt.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ma ka suht laisk :mrgreen: A mõte on tegelikult hea. Algatajat ja eestvedajat on vaja.
gaas on endiselt laiffi
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

No nii,kärss ka siin platsis! Tead,ära sa ütle kodanik trumm: Delfis on ka päris palju ralliteadlasi koos.Mina küll jah kuulun rohkem lihtsalt Markko fännide hulka.Aga selle eest ullu Markko fänn...endal ka vahel hirm kohe,et nii suur fänn...irw. Ma aitaks kaas klubi loomisele ehk,kui keegi suunaks ja annaks juhtnööre,ise ei oska kuskilt alustada. Igatahes on see VÄGA VAJALIK: nii KÕVA MEES ja pole fännklubi,kuhu see siis kõlbab!?
Häbi tunnistada(ikkagi nagu täiskasvanud mees),aga silma kiskus märjaks,kui Markko katkestas Argentiinas....see peaks nii mõndagi ütlema mu tõsifännluse kohta.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

See mõte on hea. Enamikel sõitjatel on ju oma fännclub.
tax eriti ei tea, mida räägib
eix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1573
Liitunud: 08 Mai 2003, 18:26
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas eix »

Ise mõtlesin ka ,et nii kõva mees ja fännklubi netu.Kui keegi asja tõsiselt käsile võtaks ,siis aitaksin jõudumööda kaasa.Päris sada protsenti ise ma asjale pühenduda ei saa,kuna on vääga kiire endal suurem osa ajast.Oleks muidugi tore,kui oleks seltskond,kes vahest kokku saab ja Markkot kiidab ja kus ei puudu ka oma sümboolikaga nänn.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Idee on muidugi hea, kuid seda on üritatud juba ammu teha, senini tulutult. Siin on mitu aspekti, esiteks kes seda kõike organiseerib, mis rahadega ja mida vaja teha oleks. Teiseks ongi just oluline organiseerijate pühendumus asjale. Ise sooviks näha fännklubi organiseerijatena küllalt rahakaid inimesi, kellel on palju vaba aega, kõige koordineerimiseks ja ka MM etappide külastamiseks. Samuti on äärmiselt oluline saada Eestis käima korralik nänni müük, mida praktiliselt ei tehta hetkel. Särgid, mütsid, mudelautod, kleepsud, misiganes... Huvi saab selle fännklubi vastu kindlasti olema tohutu suur ja kui see kunagi teoks peaks saama, siis võite arvestda, et olen kindel liituja :D
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

See asi võtab hullult raha...Kõik need nännid-värgid-särgid.
gaas on endiselt laiffi
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Mulle ositi tundub, et fännklubi moodustamisel pole suurt mõtet. Niikuinii on Eesti Vabariik oma elanike, veel enam mingissegi kultuurikeskkonda kuuluvate elanike, poolest üks paras klubi.

Erki Noole fännklubi on mõningate suht rahakate inimeste ja ositi sõpruskonna kapriis ja klassikalise fännklubi mõiste alla kindlasti ei mahu.

Rohkem ma ühtegi toimivat fännklubi ei tea kah. Kui keegi teab siis andku märku, mütoloogiahuvilisena on mul alati rõõm kuulda jõulistest kangelasemüütidest.
Cosworth
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juun 2003, 17:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Cosworth »

jaak mael on ka fännide klubi või midagi sellist minu meelest (lehvitavad lippu et mae 2006 olympiavõitja!) täpsemalt midagi ei tea.

kuid MM-i klubi peaks ikkagi tegema. alguses võiks asi lihtsam olla. lihtsalt yx vend orgunniks. aga hiljem juhtkond, kokkusaamised jms. ise oleks ikka liituja!

pood oleks kah tore värk! :)
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

Niipalju olen kuulnud Delfis kolades,et siin mõningad aktivistid olla asja nii kaugele aretanud,et reedel 4.juulil toimub Tartu uue vangla esisel parkimisplatsil tulevase fännklubi liikmete kogunemine :wink: Mis edasi saab,see on siis näha.Loodetavasti saab sellest lõpuks ometi alguse Markko Märtini fännklubi valmis ketramine!
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

:oops: Sorry....Kokkusaamise kellaaeg pidada olema 15.00
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Miks see asi vangla ees toimub? :P
gaas on endiselt laiffi
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Erki kirjutas:Miks see asi vangla ees toimub? :P
Et politsei saaks fänne kinni püüda. See on Märtini-vastane vandenõu :evil: :cry:
tax eriti ei tea, mida räägib
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

:roll: Ma ei tia Erki! Ise ka siin mõtlesin,et miks just sääl.... Aa' muidu sealt ei ole palju maad ju Tauf-auto ja Astar Transpordi territooriumini,kus asub servic linnakatsete ajal. Äkki sellega miski seos!?
Aga tegelt mis vahet seal on? Peaasi et ikka toimub! Jääme lootma,et toimub-tegelane,kes sellega möllab,vastas mulle,et sinna olla tulemas rahvast nii setust kui ka saarest.
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 88
Liitunud: 20 Mai 2003, 19:14
Asukoht: sinu voodi all...noaga

Postitus Postitas wacho »

Mina arvan, et tegu on meie rallivännide poolt ülimalt targasti läbimõeldud üritusega. Kuhu ikka karjuma ja vaidlema minna kui mitte vangimaja ette, tähelepanu missugune garanteeritud. Järgmine päev SL Õhtulehes ning jumpstart fännindusele ongi antud.
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

Nii pessimist oled vä??? Tegelikult olen ise samasugune! Ega enne ei usu,kui asi käes ja tehtud. Aga noh,ise astun läbi-nagunii elan sealt kõigest pooleteise kilomeetri kaugusel,nii et vahet pole.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Klubindus kui selline on minul kui tüüpilisel eestlasel alati pisut pessimismi ja väikest tõrget tekitanud. Samas aga kui midagi konkreetset ette võtta ja asi raha taha pidama jääb (mis minu meelest suht koht nõrk vabandus on), siis tuleks need rahastajad leida. Selge see, et vaevalt paljudel kui mitte enamikel siinolijatel majas üks tuba puhtalt papi jaoks seisab, kus hea aeg-ajalt rahapatakaid silitamas käia. Seega võiks seda alustada näiteks kasvõi EOS-ist, INFO AUTOST jne, kes oma sümboolikat otseslt reklaamida saaks nii särkidel kui ka muu nännina. Küsida, kui konkreetne plaan ja tegevuskava koos on, ikka võib, selle pihta ei pidavat virutatama.
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 88
Liitunud: 20 Mai 2003, 19:14
Asukoht: sinu voodi all...noaga

Postitus Postitas wacho »

Jälgija jutus on iva. Tõesti väga hästi läbi mõeldes on ehk võimalik Eesti suuremad firmad ka asjale alla meelitada ning klubi tegevuseks mõni kroon teenida. Nii saab ka liikmemaksu väga madalana hoida...

Särgi peal hea mainega asutust reklaamida ei tohix loodavale MTÜ probleem olla, iseasi kuidas see seadustega on reguleeritud. Kas on võimalik üldse.
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
eix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1573
Liitunud: 08 Mai 2003, 18:26
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas eix »

Ja-jaa.Idee hea.Äkki Info-Auto paneb õla alla.
Ilma rallita nagu ilma õlleta.
Vasta