AAVA särgid ja müts

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

kaits
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn

AAVA särgid ja müts

Postitus Postitas kaits »

Esmaspäeval tulevad Spordlandi müüki mingi kogus Aava särke ja mütse.
Pildid saatsin rallifoorumi üles panekuks.
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Annie
---
---
Postitusi: 339
Liitunud: 20 Jaan 2003, 16:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Annie »

Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Lahe, mul oleks just vaja midagi, millega Soomes näidata, et ikka Virosta ollan :D

Märtini särke või mütse pole kusagil normaalses kohas müügil?
kaits
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaits »

MM ei lase teha müügi jaoks, kes luba küsis särkiteha, see ka sai, kuid mitte müügiks
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Tohohh?

Tähendab, et kui ma tahan endale särgi peale Märtin kirjutada, pean kusagilt luba küsima või?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ega ma oma nime ka lubaks kellegi võõra inimese särgile kirjutada ilma luba küsimata. Loogiline ju.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Aga sa võid suure lina võtta ja värviliselt sinna ilusti kirjutada Markko Märtin is the best ja keegi ei keela sellega raja ääres lehvitada :D
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Carlos kirjutas:Ega ma oma nime ka lubaks kellegi võõra inimese särgile kirjutada ilma luba küsimata. Loogiline ju.
Njahh, seda võimalust muidugi ei tule ka, aga anyway :lol:
Kasuta ikka turvavööd ka!
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Aga ma siis tahaks küsida. Kuidas ja kust ma küsin?

Tahtsime just oma perekonna Soome minekuks ära dekoreerida, et saada mingeid eraldusmärke külge. :shock:
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ju peab asjaomastelt küsima. Markko puhul eeldan, et kui isiklikult ei tunne, siis peaks ühendust võtma meeskonna esindajaga. Kontaktandmeid leidub Fordi lehel.

Info Urmo Aava toodete hindade ja müügikohtade kohta paneme lehele üles õhtupoole. Lisaks Sportlandi kauplustele on tõenäoliselt asjad müügil ka laevadel. Aga täpselt selgub mõne tunni jooksul.
Kasuta ikka turvavööd ka!
artix
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 19
Liitunud: 17 Veebr 2003, 23:04
Asukoht: Saku

Postitus Postitas artix »

hmmm kui kõik soovijad hakkaksid Markko Märtini käest luba kysima, et kas ma võin endale teha t-särgi tema nimega siis peaks ta ainult arvuti taga istumagi ja vastama fännide kirjadele. (või ykskõik millist infokanalit kasutades)

Kuna ametlikke särke myygis ei ole siis mina isiklikult lasin kyll endale ja oma sõpradele teha lihtsad t-särgid kus loomulikult on muu hulgas ka Markko ja Michaeli nimi peal!!! Kuna need särgid on tehtud ainult yhte ja ainust eesmärki silmas pidades - toetada Markko Märtinit, siis ei näe ma selles midagi halba!!!

Ja miks peaks võima plagule kirjutada märtini nimi, aga särgile mitte, ilma temalt luba küsimata???

Ma arvan, et niikaua kuni keegi mingit salaäri ajama ei hakka on selline omaalgatuslik fännamine igati tervitatav!

Meid tunneb ära tumedate särkide järgi millel on seljal kiri MAGIC MARKKO :)
_/_/_/_/_/_/
_\_\_\_\_\_\___________________________
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Ah ma lasen kah endale ära.

Aga hõikan siin ka välja:

Ega pole kusagil liikumas mõnda head faili Angry Duck'i logost (see puna-valge-must part). Netis nii tillud jpg-d...

Kellel on võiks meilida (kasvõi normaalses mõõdus jpg).
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

artix kirjutas:hmmm kui kõik soovijad hakkaksid Markko Märtini käest luba kysima, et kas ma võin endale teha t-särgi tema nimega siis peaks ta ainult arvuti taga istumagi ja vastama fännide kirjadele. (või ykskõik millist infokanalit kasutades)

Kuna ametlikke särke myygis ei ole siis mina isiklikult lasin kyll endale ja oma sõpradele teha lihtsad t-särgid kus loomulikult on muu hulgas ka Markko ja Michaeli nimi peal!!! Kuna need särgid on tehtud ainult yhte ja ainust eesmärki silmas pidades - toetada Markko Märtinit, siis ei näe ma selles midagi halba!!!

Ja miks peaks võima plagule kirjutada märtini nimi, aga särgile mitte, ilma temalt luba küsimata???

Ma arvan, et niikaua kuni keegi mingit salaäri ajama ei hakka on selline omaalgatuslik fännamine igati tervitatav!

Meid tunneb ära tumedate särkide järgi millel on seljal kiri MAGIC MARKKO :)
Eks luba vaja siis, kui mingit raha nende toodetega teenima hakatakse. Oma tarbeks ei tohiks küll keegi keelata. Ses mõttes õigus jah.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Annie
---
---
Postitusi: 339
Liitunud: 20 Jaan 2003, 16:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Annie »

alex

Postitus Postitas alex »

Arvan, et sellisel särgil võiks olla ka Kuldar Siku kohta mõni märge, on nad ju meeskont Eestist..... aga see ainult minu arvamus.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Täna hommikul, 11:30 paiku seda särki Tartu mnt. poes müügil igatahes ei olnud veel, seega palun helistage ette, enne kui keegi veel sellise mõttetu jalutuskäigu teeb, nagu mina tegin :P
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Alates 15.00 on asjad müügil Tallinna poodides, Tartus ja pärnus jõuavad müüki õhtupoole.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jackal
Kaval Ants
Kaval Ants
Postitusi: 125
Liitunud: 25 Veebr 2003, 10:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jackal »

käisin umbes kella 19.00'i aeg järve sportlandis siis neid seal kyll ei olnud veel myyki tulnud
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Uurisin vähe ja kuulsin, et oli tekkinud mingi jama kauba transportimisega. Midagi saatelehtedega või sellist. Lubati, et hommikul on müügis asjad.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Nüüd särgid müügil. Kontrollitud, kuna sai endale ostetud :)
Kasuta ikka turvavööd ka!
Vasta