Autospordisaade Piloot

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
formula1
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Veebr 2003, 22:25
Kontakt:

Autospordisaade Piloot

Postitus Postitas formula1 »

Uuriks paljud siinsed foorumi lugejad seda ka kuulavad? Millised on kommentaarid?

Kes veel ei tea, pole kuulnud, siis järgnev on tutvustuseks (mitte reklaamiks):
Autospordisaade Piloot on Kuku raadio eetris igal neljapäeval. Esimene pooltund algab 10.30 ja see on jagatud kaheks uudisteblokiks, millest esimene kajastab Eesti uudiseid, samas kui teises osas leiavad kajastamist autospordiuudised mujalt maailmast.

Saate teine pooltund´algusega kell 12.30 on mõeldud intervjuude, kommentaaride, analüüside ja stuudiokülaliste tarvis. Teemaks ikka autosport ja sellega seonduv, ühesõnaga hoiame kätt müriseval mootoril. Vaatamata sellele, et oma olemuselt on tegemist autospordisaatega, leivad Piloodis kajastamist ka teiste mootorispordialade suuremad sündmused ja uudised. Ühesõnaga hoiame kätt müriseval mootoril.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ei tore saade, aga probleem, et hommikul tavaliselt ei saa raadiot kuulata ja õhtul ka ebasobiv aeg. Õnneks on neid saateid võimalik ka arhiivist kuulata. Kui aega saan olen ikka kuulanud.

Tore saade, ainult kella aeg on nati vale. Kordus võiks olla näiteks kell 22:00. See on minu subjektiivne arvamus 8)
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Kuulan. Kuna tööl arvutis nagunii enamasti KUKU käib, siis olen seda kuulama sattunud. Väga hea, et üks raadio leidis vahendeid sellise saate tegemiseks. Ise kulutan liiga palju aega rallivärgile jne, aga inimene, kes tööd ka viitsib teha veidi - saab sellest saatest päris palju teada. Kuigi vahel jääb mulje, et saatejuht ei tea teemast mitte midagi, aga see lõbus :lol: Aga noh, alles vist 5-6 saadet olnud ja iga saatega läheb paremaks.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

No kui järjest paremaks läheb on mul kah viimane aeg seda kuulama hakata.
gaas on endiselt laiffi
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Tuli meelde, et siin kunagi selline teema tekitati. Olen nüüd pea kogu hooaja saated ära kuuland. Dear god! Kui ma autos sõites kuulaksin, paneks kohe teise kanali. Igav on kui keegi lihtsalt loeb mingeid uudiseid kuskilt. Kuivalt. Võibolla isegi oleks huvitavalt võimalik, aga siis võiks vähemalt osata lugeda ju. Pidev eeeee/ööööööö/äääää ja niisama kokutamine.
Kasuta ikka turvavööd ka!
favoriit
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 89
Liitunud: 03 Apr 2003, 10:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas favoriit »

ega ausalt öeldes midagi huvitavalt sealt küll ei ole kuulnud-üldine jutt ja saatejuht kah nagu midagi erilist paljulubavat ei ole.Aga loomulikult positiivne külg on olemas,on keegigi kes natuke seda autosporti raadios rohkem kajastab,muidu oleks asi ju päris tumm.
Everything is possible in this buisness(M.Grönholm)
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

vastus kriitikale

Postitus Postitas Kiiver »

Kriitika on alati teretulnud. Ja parem veel kui põhjendatud. Kuna Kuku raadio näol ei ole tegemist niššitootega nagu seda on rallifoorum.ee (no offense). Selleks ka uudiste kajastamine, viimaks kurssi ka laiemat üldsust auto-motospordi uudistega ja tulemustega, kes tõenäoliselt mujalt seda infot kätte ei saa. Muus osas kriitka arvesse võetud. Edu ja kohtumiseni Suverallil. Kiiver
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Nujah, eks nii kipub olema, et kui mitte midagi ei tehta, siis pole ka kritiseerijaid ja kui midagi tehakse, siis on palju "tarku", kes oskavad ise kordi paremini teha. Siiski hea meel, et selline minu arvates suht vajalik saade on suudetud väga normaalses raadiojaamas üsna kuulataval ajal eetris. Samuti on positiivne, et saade ei ole läinud suvepuhkusele nagu mõni teine mootorispordisaade, sest suvel ju pidevalt üritusi ja tore kui need kajastatud saavad. Loodetavasti jätkub saade ka uuel hooajal. Jõudu!
Vasta